فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن

فروش ویلا و خرید ویلا در شمال (ویلای ساحلی، ویلای جنگلی)

فروش ویلا نوشهر چلک - کد: 2419

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 289 متر مربع
متراژ بنا: 210 متر مربع
تعداد خواب: 3
عمر بنا: نوساز
موقعیت: جنگلی
محل: شهرکی
قیمت: 420،000،000  تومان
فروش ویلا در چلک نوشهر با سند و پایان کار درون شهرک 30 واحدی با نگهبانی و امنیت کامل که حدود 80 درصد مجموعه ویلا سازی و مابقی زمین خالی در شرف ساخت و فروش میباشد و خوبی این مجموعه ویلایی در چلک که در بافت محل و طرح هادی و نزدیکی به دریا و دسترسی آسان به مراکز خرید و خیابان نور نوشهر میباشد .
فروش ویلا چلک شمال با مساحت زمین شمال جنوبی 282 متری داخل سند مالکیت با ویلا دوبلکس 3 خواب 220 متری مندرج در پایانکار و به عنوان ویلا سه خواب شهرکی با قیمت 420 میلیون تومان به شما جهت خرید ویلا در چلک ارایه میگردد .
در مورد نوع ساخت و نقشه ویلا در شهرک چلک باید گفت ویلا با یک خواب و سالن پذیرایی و آشپزخانه کامل و یک سرویس جدا با سقف کناف و چوب و کف سرامیک شده در طبقه فلت ویلا و پله ای چوبی با نرده فلزی به طبقه بالایی ویلا با 2 خواب مستر و نشیمن حال بزرگ و بوفه بار كوچک كه به تراس 20 متری رو به منظره ویلا در چلک در جوار ویلاهای همسایه درون شهرک احداث شده است .
خرید ویلا در چلک تا 400 میلیون با سند ششدانگ و داخل شهرک با مجوز ساخت و پایان کار در مورد این ویلای شهرکی فروشی در چلک صدق میکند و ما با معرفی و مشخصات ویلا به همراه تصاویر داخل و بیرونی از ویلا خواسته بعضی از افراد كه به صورت اختصاصی خواهان خرید ویلا در چلک نوشهر هستند را اجابت نموده ایم .
روستای چلک که به دلیل فروش ویلا و خرید ویلا نزد غیر بومیان از اولویت و محبوبیت و معروفیت خاصی مانند نخ شمال در توسکاتک برخوردار است با وسعتی نزدیک به 600 هکتار و نزدیک ترین فاصله جنگل و دریا به طول 1800 متر که واقعا جنگلی و نه مثل رامسر تپه ای باشد و از سمت غرب به روستای مزگاه و جاده کیسی به طول تقریبی 1200 متر و از سمت شرق به روستای کهنه سرا در حدود 1500 متر و از شمال به دریا و از سمت جنوب به طول تقریبی 1500 متر به جنگل و رشته کوه البرز متصل است و دلیل معروفیت و بیشترین فروش ویلا در نوشهر چلک همین فاصله نزدیک کوه و دریا به هم میباشد که چلک و ویلاهای فروخته شده و آماده فروش در چیلک از آن مزیت برخوردار هستند .
چلک دارای شهرک های ویلایی متعددی به نام هاي شهرک میانجی ، شهرک ستاره چلک ، شهرک سبز ، شهرک گلها ، شهرک گل مهر ، شهرک سوگل ، شهرک باران ، شهرک ساحلی رؤیای دریا در چلک ، شهرک مسیحیان چلک ، شهرک 777 که شهرک خصوصی و متعلق به آقای گوهربین بوده و حالت باغ وحش داشته و همه جور حیوان در آنجا وجود دارد .
خیابان ریاست جمهوری نیز به دلیل داشتن شهرک ریاست جمهوری در انتهای خیابان به این نام شهرت یافته و تفریحگاه  و استراحتگاهی برای کارکنان و کارمندان ریاست جمهوری بوده و مختص رییس جمهور یا شخص خاصی نیست ، همینطور در این خیابان از چلک با شهرک های متعدد کوچک و بزرگی چون شهرک پامچالان ، شهرک منظر دریا و .... معرفی میشود .
چلک کجاست ؟ همانطور که میدانید چیلک يا چالک و به زبان مردم بومی منطقه نوشهر چلک ، از روستاهای زیبا و معروف استان مازندران و شهرستان نوشهر و بخش مرکزی دهستان بلده کجور میباشد كه به دو قسمت چلک سفلی و چلک علیا تقسیم شده و با داشتن 3 شورا و 1 دهیار در چلک علیا و همینطور سه شوراء و یک دهیار در چلک سفلی مشغول به فعالیت میباشد ، با جمعیتی در حدود 1300 نفر بومی و حدود 3700 نفر غیر بومی در چلک سفلی و علیا نشان دهنده توریستی بودن و فروش ویلا در چلک میباشد که توانسته غیر بومیان را در خود جای دهد و همچنین عریض ترین خیابان روستایی در منطقه نوشهر به چلک تعلق داشته و 95% خیابان های فرعی و اصلی چلک آسفالت بوده و همینطور چلک دارای دو مزرعه پرورش ماهی خاویاری و سردآبی ( قزل آلا ) و همینطور دارای 3 مسجد یکی در چلک سفلی و دیگری در چلک علیا و بزرگترین مسجد که در مرکز محل واقع شده است و یکی از معروفترین ویلا در چلک متعلق به ویلای علی دایی میباشد که در دامنه جنگل و در ارتفاع با دید دریا و جنگل همراه میباشد .
چلک دارای زمین چمن فوتبال در ورودی محل و در قسمت کناری جاده اصلی واقع شده که به جرات میتوان گفت یکی از زیباترین زمین های ورزشی شمال میباشد ، زمین های ساحلی بینظیر که تعدادی از آن در جهت ساخت بزرگ ترین و زیباترین هتل شمال در نوشهر و چلک اختصاص یافته و تعدادی از زمین های تاپ در نوشهر و حومه در چلک متعلق به آقای ابریشم چی میباشد که باعث شناخته شدن چلک و انگیزه کافی برای سرمایه گذاری در این روستای کوچک از نوشهر شده است .
در مورد مسافت چلک با نوشهر که در حدود 11 کیلومتر و با جاده چالوس که به کرج و تهران منتهی میشود در حدود 20 کیلومتر و با جاده هراز در آمل در حدود 70 کیلومتر و با نزدیک ترین شهر در شرق چلک که به شهر رویان و در کیلومتر 30 این روستا واقع گردیده میتوان اشاره داشت .
چلک دارای سه ورودی و خیابان اصلی به نام های خیابان کیسی ، خیابان ریاست جمهوری و خیابان اصلی و ورودی محل که هنگام ورود با مجسمه ای برنزی كه متعلق به مرحوم حاج رستم محسنی میباشد که زحمات زیادی به عنوان شورا و امین مردم برای چلک کشید و در تمام مراحل عمران و آبادی محل شامل ، کار آسفالت و مدرسه و مسجد وسط محل ، لوله کشی آب و کانال کشی جوی آب و ساخت زیرگذر چلک بنیانگذار و بانیش (مرحوم حاج رستم محسنی) که در همه اینها مرحوم لباس کار میپوشید و بی ریا کمک میکرد که در یکی از این فعالیت ها حاج رستم هم در جاگذاری لوله برای جوی آب در حال کمک كردن بود و تقریبا 70 درصد کار تمام شده بود که ناگهان جرثقیل به برق فشار قوي اثابت میکند و حاج رستم هم که داخل آب بود و دستهایش به لوله فلزی متصل و در نهایت دچار برق گرفتکی میشه و جان خود را در راه آبادی روستا فدا میکند .