فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن

فروش ویلا و خرید ویلا در شمال (ویلای ساحلی، ویلای جنگلی)

فروش ویلا همکف و فلت شمال - کد: 2026

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: فلت
متراژ زمین: 220 متر مربع
متراژ بنا: 110 متر مربع
تعداد خواب: 2
عمر بنا: نوساز
موقعیت: جنگلی
محل: شهرکی
قیمت: 630،000،000  تومان

خرید ویلا و فروش ویلا در شمال در منطقه خوش آب و هوای نوشهر و روستای توریستی و جنگلی سیسنگان با تنوع سازه ویلا و متراژ مختلف زمین و با نقشه‌های متنوع و جذاب برای مشتریان با هدف ارایه مواردی از قبیل، نزدیکی به جاده بین المللی و آسفالته نزدیکی و دسترسی سهل و آسان به مراکز خرید و سوپر مارکت‌ها و دسترسی آسان به ساحل دریا و ساحل خصوصی با امکانات کامل تفریحی در ساحل سیسنگان از قبیل، جت اسکی، قایق تفریحی خانوادگی، پدالو، سفره‌خانه‌های سنتی و خانوادگی با موسیقی زنده در ساحل شمال و ساحل نوشهر، ساحل سیسنگان، سفره‌خانه سنتی کوچینی با موسیقی زنده در ساحل دریا، با ویلاهای ساحلی زیبا در منطقه و سد خاکی معروف به سد خاکی آویدر، و نزدیکی به جاده کندوان و فرودگاه منطقه نوشهر را به یکی از بهترین و در دسترس‌ترین، پرفروش‌ترین ویلاها و مناطق جذب توریست کرده است.

ویلا همکف در منطقه نوشهر و مناطق اطراف مانند رویان و روستاهای بین این دو شهر برای خرید مناسب افرادی که توان مالی برای خرید ویلای گران‌قیمت در شهر‌های ساحلی و شناخته شده شمال را ندارند حایز اهمیت است و اختلاف ویلا همکف و دوبلکس در شمال وجود دارد که ما در مطالب قبلی به شما توضیح دادیم.

فروش ویلا همکف به ویلاهایی در یک طبقه که دارای سالن و آشپزخانه و معمولا با دو خواب که ممکن است مستر و یا معمولی باشد و یک سرویس حمام جداگانه در مساحت 100-120 متر و زمینی به وسعت حدود 200-250 متر ارایه می‌شود.
ویلای همکف فروشی بیش‌تر در شهرهایی که ارزش زمین از قیمت کم‌تری برخوردار است یافت می‌شود، چرا که شهرهای ساحلی و مناطق نزدیک به دریا به علت ارزش بالاتر زمین امکان وجود ویلای فروشی همکف به دلیل سود کم در ساخت محدود می‌باشد.
ویلای همکف یا با نام ویلای فلت شناخته شده در نوشهر که از شهرهای ساحلی مازندران است بسیار به ندرت یافت می‌شود، این ویلا که در سایت به شما معرفی کرده‌ایم یکی از موارد نادر ویلا همکف شهرکی با قیمت حدود 420 میلیون تومان است که در چنین شهری ویلای ارزان قیمت شناخته می‌گردد.
فروش ویلای همکف و فلت در نوشهر به ویلاهای ارزان قیمت معرفی می‌شوند و چنین قیمتی از ویلا در شهرهای نوشهر و رویان را نمی‌شود داخل شهرک و یا به صورت مستقل یافت.
برای خرید و یافتن ویلا ارزان قیمت در شمال و به عبارتی ویلا زیر 500 میلیون تومان باید در محدوده نوشهر تا نور جستجو نمایید و معمولا این سبک از ویلاها شامل ویلا همکف دو خواب خواهد بود.

 

قیمت ویلا در شمال

اصولا ویلاهای همکف نوساز در نوشهر و شهرهای ساحلی اطراف از قیمت 400 تا 500 میلیون تومان را شامل می‌شوند، ویلاهای قدیمی‌تر همکف با سازه‌ای چند سال ساخت و کیفیت ضعیف‌تر دارای قیمتی زیر 200 میلیون هستند، البته متراژ زمین و نوع ساخت می‌تواند در ارزش‌گذاری ویلاهای فلت تاثیر مستقیم داشته باشد.
چند نمونه از فروش ویلای همکف در نوشهر با تصاویر و قیمت‌های مختلف در سایت بانیان مسکن وجود دارد که پیشنهاد می‌کنیم چنانچه خرید ویلایی با نقشه و سبک فلت در یک طبقه دارید موارد دیگر را هم مشاهده و بررسی نمایید.