فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن

فروش ویلا و خرید ویلا در شمال (ویلای ساحلی، ویلای جنگلی)

فروش ویلا کنار جاده - کد: 2123 (فروخته شده)

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 280 متر مربع
متراژ بنا: 180 متر مربع
تعداد خواب: 3
عمر بنا: نوساز
موقعیت: جنگلی
محل: شهرکی
قیمت: 310،000،000  تومان
فروش ویلا کنار جاده با دسترسی آسان به جاده و دریا . این ویلا کنار جاده و نزدیک به جاده در شمال میباشد . ویلا برای خریدارانی که تمایل به ویلایی با دسترسی آسان و نزدیک به جاده سراسری دارند این ویلا مورد خوب و مناسبی است . ویلا با تراس رو به جنگل و با دید مسلط کمی به دریا و جنگل میباشد . ویلا با سه خواب که دوخواب ویلا در طبقه دوم و یک خواب ویلا با سرویس و آشپزخانه در طبقه اول میباشد . ویلا با امتیازات کامل برق ، آب و گاز میباشد.
ویلا با 300 متر زمین و بنای ویلا در حدود 180 متر و نوساز میباشد . ویلا نزدیک به شهر نوشهر با دسترسی آسان به مراکز خرید و فروشگاهها میباشد . پیشنهاد ما به مشتریان و خریدارانی که خرید ویلا در محیطی دنج و آرام و بدور از همهمه و هیاهوی شهری با ویویی زیبا از دریا و جنگل و نزدیک به شهر اولویت خرید آنها میباشد این ویلا است . و کسانی که قصد اقامت و سکونت دائم در محیطی دنج با دسترسی آسان به جاده و ماشین و مراکز خرید و نزدیک شهر دارند این ویلا خواسته آنها را برآورده میکند.
خرید ویلا نزدیک جاده با جواز ساخت و پایان کار و سند ویلا دردست اقدام است و بزودی این ویلا دارای سند تک برگ خواهد شد . ویلا بیرون از شهرک با نگهبانی و در محله ی تهرانی نشین است.
فروش ویلا بلند مدت و به صورت نقد و اقساط بلند مدت میباشد ، به علتی که فروشنده ویلا دارد حاظر به فروش ویلا با مقدار کمی نقدی حدود 100 میلیون و الباقی به صورت چکی و قسطی مدت دار و طولانی مدت خواهد بود.
فروش ویلا با شرایط ویژه وبه صورت یک سوم نقد و باقیمانده مبلغ خرید ویلا به صورت اقساط طولانی و بلند مدت تا یک و نیم سال میباشد.