فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن

فروش ویلا و خرید ویلا در شمال (ویلای ساحلی، ویلای جنگلی)

ويلا زير قيمت فروش - کد: 2245

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 210 متر مربع
متراژ بنا: 160 متر مربع
تعداد خواب: 2
عمر بنا: زیر 2 سال
موقعیت: جنگلی
محل: تهرانی نشین
قیمت: 230،000،000  تومان
فروش ويلاي جنگلي با ويو شرقي غربي و چشم انداز جنگل تقريبا نوساز با قدمت دو ساله و ارزان قيمت و در اصطلاح نياز به پول در مناطق زيباي متل قو تا رويان  شهرستان توريستي نوشهر واقع شده است .
‎ويلاي فروشي جنب شهرك هاي تهراني نشين و شناخته شده در شمال كشور با تمام امكانات داخلي مبله شده همراه جواز ساخت ، نوساز با اسپيلت و كولر گازي و حياط سازي شده كامل براي فروش با قيمتي زير قيمت و ارزان به مشتريان و خريداران معرفي شده است .
‎موقعيت جغرافيايي ويلاي فروشي در غرب مازندران در سه كيلومتري شهر توريستي نوشهر-روستاي زيباي خيرود كنار، شرقاً به روستاي مزگاه و غرباً به لتينگان و شهر نوشهر با جاذبه هاي بكر و طبيعي و متصل به جاده اصلي و عبوري نور نوشهر ميباشد .
‎از مزاياي اين ويلاي فروشي نقلي و زيبا ، داشتن جواز ساخت و به صورت شخصي ساز در مكاني دنج در بافت بومي نزديك به شهر ميباشد ، كه اين ويلا را نسبت به ويلاهاي اطراف متمايز ميسازد، ويلاي فروشي در جنب شهرك نزديك به ويلاهاي تهراني نشين است ،
‎ويلاي فوق داراي امكاناتي شامل : كنتور آب ، كنتور برق ، كنتور گاز ميباشد ، همچنين داراي جواز ساخت و سند شورايي است كه با اقدام دهياري و شوراء در نوبت سند تك برگ مالكيت مي باشد كه هزينه سند و أخذ و اقدامات اداري به عهده خريدار ميباشد .
‎فروش ويلا با زميني به مساحت 210 متر مربع و ساختماني ويلايي دوبلكس در دو طبقه به مساحت 160 متر مربع به صورت نيم دايره و مستطيل شكل و داراي تراسي رو به جنگل كه زيبايي جنگل را به طور كامل نشان ميدهد، در كل يكي از محاسن آن داشتن ويو باز و مستقيم رو به جنگل است كه هنگام نشستن در تراس كاملاً مشخص و واضح ميباشد .
‎اين ويلا با تماميه امكانات رفاهي از جمله : مبله شده كامل در سالن و نشيمن ، كف سراميك ، مجهز به تمام وسايل صوتي و تصويري و سيستم گرمايشي و سرمايشي و تمامي راه پله ها به سمت طبقه بالا چوبي ميباشد كه نماي زيبايي به آن داده است ، آشپزخانه تماماً كابينت به همراه يخچال ، گاز فر، ماشين لباس شويي ، لوازم برقي و تمامي لوازم مورد نياز آشپزخانه را داراست .
‎داراي دو اتاق خواب ، كف سراميك ويلا ارزان قيمت و زير قيمت خريد بوده و به همراه كمد ديواري و سرويس خواب كامل و سيستم گرمايشي سرويس بهداشتي  كامل و مجهز با بهترين نوع و جنس شيرآلات ، فرنگي و ايراني هم در طبقه پايين و هم در طبقه بالا نصب گرديده است .
‎تمامي درب وپنجره هاي ساختمان حفاظ دار از نوع قوطي فلزي رنگ شده به رنگ مشكي بوده و با حياط سازي معمولي و زيبا همراه با چراغ هاي پايه دار و تمامي قسمتهاي بيروني و حياط موزاييك كاري شده است ، حتی اين ويلا با سازه اي شيك و نقلي اما بدون فضاي پرتي جزو ويلاهاي زير قيمت فروش بوده و منظره اي زيبا با داشتن امتياز كامل و به دلايل نياز مالي زير قيمت به فروش ميرسد . 
‎ويلاي فروشي زير قيمت فروش در بازار الان ملك ، با امكانات كامل در نزديكي شهر و فرودگاه قرار گرفته و باجاده زيباي چالوس-كرج نيز فاصله چنداني ندارد ، اين ويلا از سمت شرق نيز در 15 كيلومتري پارك جنگلي سيسنگان واقع شده است .
‎ويلاي فوق با 210 مترمربع و 160متر بنا در بهترين نقطه روستاي خيرود كنار به دلايل نياز مالي زير قيمت كارشناسان املاك به مبلغ 230 ميليون تومان قيمت گذاري شده است ، كه جزو ويلاهاي زير قيمت خريد و زير قيمت فروش ميباشد .