فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن

فروش ویلا و خرید ویلا در شمال (ویلای ساحلی، ویلای جنگلی)

ویلای فروشی لوکس شمال - کد: 2382 (فروخته شده)

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 460 متر مربع
متراژ بنا: 270 متر مربع
تعداد خواب: 4
عمر بنا: نوساز
موقعیت: جنگلی
محل: شهرکی
قیمت: 900،000،000  تومان
فروش ویلای مدرن و لوکس را به طور پراکنده در شمال و غرب مازندران و شهرهای ساحلی و درون شهرک جنگلی و شهرک ساحلی و یا به صورت ملک آزاد با ویلای مستقل با حیاط خصوصی و دربست خواهید ديید و ما در سایت بانیان مسکن سعی در معرفی و فروش ویلای لوکس و شیک با قیمت مناسب را در بهترین و زیباترین مناطق و شهرهای شمالی از رویان تا متل قو را به شما با توضیحات و عکس های کامل نشان خواهیم داد .
ویلای فروشی لوكس از لحاظ ساخت و موقعیت مکانی ویلا و قیمت واقعی و چشم انداز مناسب با امنیت کامل در شهرک موردی میباشد که امروزه سلیقه سخت پسندان را به خود جلب خواهد کرد و این ویلای فروشی در شمال که در شهر بندری و ساحلی نوشهر به سمت رویان که بیشترین مشتری برای خرید ویلا را به خود دارد قرار گرفته شده است .
ویلا فروشی با تلفیقی از آجر و سنگ و شیشه و چوب در نما و دیزاین داخلی با نقشه ای زیبا و شیک بدون پرتی و جادار و دلباز به ویلای مدرن و لوکس معرفی میشود و این ویلا با سند درون شهرک با قیمتی زیر یک میلیارد مورد منطقی برای خرید ویلا لوکس در شمال میباشد .
ویلای فروشی لوکس با ساخلی مدرن و امروزی با کیفیت در طرح و نقشه و مهندسی شده با استفاده از بهتریین متریال و حظور تمام وقت مهندس ناظر و پیمانکار در ساخت این پروژه ویلایی در شمال ، این ویلای معرفی شده برای فروش را به یکی از ویلاهای لوکس در نوشهر تبدیل کرده است .
ویلای فروشی مدرن با سازه ای لوکس هم در نما و هم در قسمت های داخل ویلا در منطقه نخ شمال نوشهر درون شهرک كوچک با حدود 15 ویلا در کنار هم با جانمایی شمال جنوبی احداث گردیده و این ویلای فروشی در نخ شمال و در بین بقیه ویلاهای این منطقه خودنمایی میکند .
ویلا با سازه ای مدرن و امروزی در خوش آب و هواترین منطقه ساحلی نوشهر در نخ شمال با ساختمان ویلایی دوبلکس به مساحت 300 متر در زمینی به وسعت 460 متر مربع رو به جنوب با چشم اندار جنگل واقع گردیده است .
فروش ویلای 4 خواب مستر با 5 سرویس جدا در داخل ویلا و دو سالن و دو آشپزخانه کامل و مجهز در طبقه بالا و پایین ویلا و دو تراس شمال جنوبی با ویو آزاد و کامل اطراف ویلا و همینطور محوطه سازی شده و چراغانی شده در حیاط و نصب تمامی امتیازات روی ویلا اجرا گردیده است .
ویلای فروشی در نوشهر با سند و مجوز ساخت و پایان کار در شهرک نقلی و کوچک نزدیک ساحل و پای کوه بوده و جزو ویلای فروشی 4 خواب در نوشهر با کف پارکت و خواب ها تماما مستر با سیستم رادیاتور پکیج و شوفاز برای گرمایش ویلا و بسیار خوش نقشه و فنی و مهندسی ساز عنوان میگردد .
قیمت ویلا با توجه به توضیحات فوق و قرارگرفتن ویلا در شهر ساحلی نوشهر و نزدیک به جاده و کوه و محیطی کاملا محصور دارای امنیت و نگهبانی 24 ساعت در جوار شهرک های به نام  و شناخته شده در منطقه با قیمت 900 میلیون تومان ارزش گذاری شده و برای ساخت چنین ویلایی حداقل متری 1میلیون 500 هزار تومان هزینه شده که متریال کاملا در عکس ویلای فروشی 4 خواب در سایت بانیان مسکن امن شمال واضح و نمایان است .
ویلای فروشی زیر کوه و در ارتفاع جنگل با نام ویلای پای کوه و دامنه جنگل در شمال را بیشتر در شهر ساحلی نوشهر و در چلک و بندپی و در نخ شمال و ونوش خواهید داشت و این مناطق به دلیل ارتفاع زیاد و نزدیکی جنگل و دریا مناطق زیبای ویلا در شمال بوده و خرید ویلا در چلک و نخ شمال چشم انداز دریا و جنگل را به طور همزمان داشته و بیشتر ویلاهای جنگلی در نخ شمال و چلک علاوه بر ویو جنگل رو به دریا بوده و ویو دریا را نیز دارند .