فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن

فروش ویلا و خرید ویلا در شمال (ویلای ساحلی، ویلای جنگلی)

ویلای فروشی نوشهر - کد: 2380

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 420 متر مربع
متراژ بنا: 250 متر مربع
تعداد خواب: 3
عمر بنا: نوساز
موقعیت: جنگلی
محل: تهرانی نشین
قیمت: 800،000،000  تومان
فروش ویلا درست در پای کوه و چسبیده در دامنه جنگل با سند ششدانگ مالکیت در زمين به مساحت 420 متر دو كله و دو نبش در محیطی تهرانی نشین و در دو طبقه به متراژ 250 متر با حیاط سازی کامل و مجهز به مبله کامل با نصب امتیازات و کنتور روی ویلا در منطقه نوشهر نجارده با ویوی ابدی در رده ویلای فروشی در دامنه جنگل نوشهر به فروش میرسد .
ویلای فروشی در نوشهر و در قسمت ویلا چسبیده به جنگل در بهترین منطقه از شمال که حنگل و دریا در کمترین فاصله از هم قرار داشته و فاصله ویلا با دریا در حدود 800 متر بوده و با نوشهر و فرودگاه نیز 8 كیلومتر مسافت دارد .
ویلا فروشی در نوشهر و مجموعه ای زیبا به صورت آزاد و مستقل در حومه نوشهر و روستای سرسبز مابین بندپی و ریاست جمهوری با نمای ویلا رو به جنگل و تماما سنگ کار شده و داخل ویلا در طبقه اول شامل سالن با آشپزخانه و سرویس جدا و پله ای منحنی از جنس استیل و چوب به طبقه دوم با 3 خواب و یک نشیمن و به صورت مبله كامل با قیمت 800 میلیون به فروش میرسد كه البته تخفیف ویژه به خریدار با شرایط پرداخت کوتاه مدت نیز داده خواهد شد .
نوشهر یکی از شهرستان های استان مازندران می باشد و این شهرستان ساحلی دارای روستاهای متعدد از جمله : لتینگان ، کجور، چلک ، بندپی ، ریاست جمهوری و.. آثار باستانی زیادی از قبیل آبشار چلندر ، چشمه ی گردوک ، سواحل زیبای نوشهر طبیعت زیبا ی روستای توریستی چلک ، دیو چشمه و ...آثار تاریخی قلعه ملک کیومرث ، موزه کندلوس ، امامزاده نوح ، روستای حیرت ، غار چلک ، چشمه ی گردو و ... میباشد .
نوشهر دارای بندر بزرگ به همين نام است و دارای پلاژ بزرگ در منطقه ی سیترا و بازار سنتی و زیبا که دارای بنایی خاص و منحصربفرد است سالیانه گردشگران زیادی را به اختصاص داده است و از دیگر مناطق دیدنی شهرستان نوشهر پیست کارتینگ و تفریحات آبی آن از نظیر جت اسکی_اسکایپ و... می باشد .
نوشهر نزدیک به جاده ی پر طرفدار چالوس می باشد، این شهرستان دارای بازار های متعدد_سینما_فرودگاه_فرهنگسرا_مراکز درمانی مختلف_مراکز توریستی و تفریحی متفاوت ، مدارس و دانشگاه های بسیار ، شهر بازی و...می باشد .
شهرستان نوشهر می تواند بهترین گزینه و انتخاب مناسب برای افرادی باشد که قصد مهاجرت و اقامت فصلي يا دايم به استان مازندران و خريد ويلا در شمال دارند باشد .
نوشهر دارای تاریخچه و فرهنگ دیرینه است ، ساخت ویلا در نوشهر به شدت رو به افزایش است و اغلب سازه ها در این شهرستان به صورت ویلا در حومه نوشهر و آپارتمان در داخل شهر می باشد .
این شهرستان در مقایسه با دیگر شهرستان های استان مازندران دارای برتری مختلف و متعددی است ، نوشهر به دلیل نزدیک بودن به جاده چالوس و شهرستان کرج بسیار مورد توجه افراد قرار گرفته است .
بارش باران در این شهرستان در زمستان و پاییز به اندازه ی کافی بوده و خوشبختانه فاقد مشکل بی آبی و كمبود آب است ، همينطور نزدیک به جنگل همیشه سبز و توریستی سیسنگان می باشد که سالانه گردشگران زیادی را در خود جای داده است .
به دلیل جاذبه های گردشگری متفاوت و همچنین آثار باستانی بیشمار و از همه مهمتر نزدیک بودن به جاده چالوس خرید ویلا در این شهرستان طرفداران زیادی دارد و هر روز به تعداد آنها طبق آمار در سايت هاي فروش ويلا در شمال و نوشهر افزوده می شود .
قیمت خرید ویلا در نوشهر متفاوت است و بستگی به متراژ در بنای ویلا و مساحت زمین و منطقه و محل قرار گرفته شده ویلا و همچنین ساحلی یا جنگلی بودن ویلا براي خريد دارد .
ویلاهای مناسب جنگلی با متراژ های 200 تا 300 متر بسیار مناسب افرادی هستند که خواستار خرید ویلا برای استفاده ی سالیانه با قيمت مناسب و با هزينه كم در بهترین منطقه شمال یعنی فروش ویلا در نوشهر هستند .
ویلاهای جنگلی فروشي در نوشهر دارای تنوع زیاد هستند این ویلاها یا به صورت شهرکی ساخته می شوند که در این صورت بسیار با امنیت و دنج محسوب میشوند زیرا که شهرک دارای نگهیانی و مراقبت شبانه روزی است یا به صورت مستقل که دارای همسایگی بومي و غير بومي در مكاني آباد و زنده می باشد .