فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن

فروش ویلا و خرید ویلا در شمال (ویلای ساحلی، ویلای جنگلی)

ویلای فروشی پای کوه - کد: 2358

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 235 متر مربع
متراژ بنا: 180 متر مربع
تعداد خواب: 3
عمر بنا: نوساز
موقعیت: جنگلی
محل: شهرکی
قیمت: 350،000،000  تومان
ویلای فروشی پای کوه را خیلی از هموطنان كه به دنبال خرید ویلا در شمال هستند مدنظر دارند و تمایل به خرید و داشتن ویلا در دامنه جنگل و در ارتفاع بالا از سطح دریا و پای كوه با چشم انداز مسلط و بدون مشرف و مزاحم هستند .
یک سری از ویلا فروشی در شمال در دامنه کوه و پای کوه یا داخل شهرک هستند و یا به صورت ویلا تکی و خصوصی بیرون از شهرک قرار داشته كه کمتر ویلا فروشی داخل شهرک و در ارتفاع مناطق شمالی داریم ، اما هستند ویلای فروشی مستقل در پای كوه كه دارای امنیت و نگهبان مستقل و دست دار بومی جهت حفظ و نگهداری ویلا بوده و از همه مهمتر به دلیل در ارتفاع بودن ویلا ویو بکر و آزاد مناطق اطراف حتی تا کیلومترها آنطرف تر و تا ساحل و دریا دید باز و کامل را دارا میباشند.
ویلا با زمین 235 متر و مساحت بنا 180 متر سه خواب که تمامی کارها انجام شده و فقط نقاشی داخلی ویلا باقی مانده و ناگفته نماند ویلای فروشی در پای کوه و در دل جنگل با ارتفاع از سطح جاده و دریا دارای جواز ساخت و انشعابات وصل روی ساختمان و همچنین محل و موقعیت ویلا در 5 کیلومتری نوشهر به طرف رویان در مجموعه ای تهرانی نشین که همگی سكونت داشته و ساکن دایم و فصلی میباشند واقع شده و برای فروش این ویلا که با قیمت 350 تومان معرفی شده شرایط معاوضه با آپارتمان فقط داخل نوشهر و همینطور معاوضه با زمین فقط محدوده ی امیررود و مارگیرده و نجارده و بندپی و مزگاه نیز امكان پذیر میباشد .
 ویلا نقلی رو به گوه در دو طبقه که در طبقه پایین سالن و آشپزخانه و سرویس جدا و یک اتاق خواب و در طبقه بالا که با پله چوبی متصل میشود یگ نشیمن نقلی با دو خواب گه یگ خواب مستر  با گمد و خواب دیگر مستر نبوده اما دارای کمد دیواری بوده و دو تراس كه از اتاق خواب بالا و نشیمن راه داشته با ویو باز و گامل را مطابق عگس ویلای فروشی در سایت بانیان مسگن مشاهده میكنید.
خرید ویلای دوبلکس لوکس جنگلی که برای داشتن و بدست آوردن یک محیط خاص طبیعی به لحاظ آب و هوایی و سرو صدای کمتر باید به مناطق پای کوه مراجعه نمود زیرا این ویلای دوبلکس لوکس تمامی ویژگیهای دلپذیر خاص خودش را دارد.
قرار گرفتن ویلا در پای کوه و دید کامل محیط اطراف و سکوت آرامش و طبیعت زیبای کوه و جنگل از نزدیک نظر هر بیننده ای را به خود جلب میکند ، مضاف بر اینکه ویلا با قیمت مناسب و در مکانی زیبا نیز واقع شده باشد ، که این ویلا از دسته ویلاهای قیمت پایین در مکانی دنج و زیبا در شمال میباشد .
ویلا با قیمت 350 میلیون تومان جزو ویلاهای جنگلی فروشی به صورت مستقل در محیطی دنج و تهرانی نشین در ارتفاع جاده و دریا واقع شده و با قیمت مذکور در رده ویلاهای فروشی از 300 تا 400 میلیون تومان قرار داشته و به خریداران ویلا با این رنج قیمت خرید معرفی و عرضه میشود .