فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن

فروش ویلا و خرید ویلا در شمال (ویلای ساحلی، ویلای جنگلی)

ویلا در شهر های شمالی - کد: 2167

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 400 متر مربع
متراژ بنا: 280 متر مربع
تعداد خواب: 4
عمر بنا: نوساز
موقعیت: جنگلی
محل: شهرکی
قیمت: 690،000،000  تومان
فروش ویلا در شهر های شمالی کشور از متل قو تا نوشهر و رویان ، شامل ویلا های لوکس و زیر قیمت و به قیمت ساحلی و جنگلی با نگهبانی و مجوز ساخت و پایان کار و در بعضی موارد ویلا دارای سند تک برگ و سند دفترچه ای در منطقه نوشهر و روستاهای اطراف نوشهر موجود میباشد .
ویلا در شهرک بوده و شهرکی که این ویلا در آن قرار دارد جزو شهرک های زیبا و قدیمی با تعداد ویلای در حدود 120 ویلا داخل شهرک با نگهبانی دائم شب و روز و پرسنل و خدمات کامل شهرکی میباشد و جزو شهرک های جنگلی در منطقه شمال کشور ، ویلا حوالی شهر نوشهر میباشد .
ویلا در یکی از شهر های زیبای شمال با فاصله کم از دریا و جنگل درون شهرک شیک و زیبا قرار دارد و متراژ زمین ویلا 400 متر مربع و بنایی در حدود 280 متر با 4 خواب که 2 خواب مستر و دارای 4 سرویس ایرانی و فرنگی با 3 حمام و سرویس بهداشتی و در هر دو طبقه ویلا سالن پذیرائی و نشیمن و 4 خواب در طبقه بالا و دوم این ویلا واقع شده است .
تراس ویلا به صورت شمالی و جنوبی با دید و منظره جنگل همراه است . ویلا نوساز با نمایی زیبا از آجر و سنگ تزئین شده است و داخل ویلا از چوب سندپلاست شده در دیوارها و سقف زیبائی خیره کننده ای به این ویلا نوساز و حیاط دار داخل شهرک داده است . تصاویر ویلا و عکس های داخل ویلا و بیرون ویلا در سایت بانیان مسکن گویا و نشان دهنده همه موارد است .
فروش ویلا سند دار از نوشهر تا رویان و متل قو داخل شهرک با سازه ای متفاوت و نمایی زیبا و خیره کننده با قیمتی زیر قیمت خرید و فروش ویلا در شمال این ویلا ها را متمائز و خاص کرده است .
ویلا دارای مجوز ساخت و پایان کار و قیمتی در حدود 700 میلیون تومان دارد و در شهرک جنگلی در حومه رویان تا نوشهر میباشد که برای خریداران واقعی ویلا تخفیف ویژه توسط مالک در نظر گرفته شده است .
ارتباط مستقیم خریدار و فروشنده ویلا در دفتر املاک فعال و معتبر کشور به نام بانیان مسکن توسط مدیریت سایت املاک رقم خواهد خورد و بازدید ویلا نیز توسط خریداران به آسانی و با هماهنگی صورت خواهد پذیرفت .