فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن

فروش ویلا و خرید ویلا در شمال (ویلای ساحلی، ویلای جنگلی)

ویلا ساحلی لب آب - کد: 2153

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: تریبلکس
متراژ زمین: 1100 متر مربع
متراژ بنا: 500 متر مربع
تعداد خواب: 4
عمر بنا: نوساز
موقعیت: ساحلی
محل: شهرکی
قیمت: 4،700،000،000  تومان
فروش ویلا لب آب با ساحل خصوصی و اختصاصی چسبیده به دریا و ساحل ماسه ای با 1100 متر مربع زمین و بنایی در حدود 500 متر مربع ، ویلا تریبلکس با تراس شمالی رو به دریا با محوطه زیبا و استخر دار که استخر با آب دریا پر شده و حیاط زیبا با فضای سبز و محوطه سازی شیک و زیبا و کف حیاط این ویلای لوکس ساحلی با سنگ فرش و آب نما و آلاچیق نزدیک به ساحل و دریا میباشد .
ویلا ساحلی لب آب با بنای 500 متر و 4 خواب بزرگ و همه خوابها مستر و دارای سرویس بهداشتی و حمام جداگانه میباشد . همان طور که در تصویر و عکس داخلی و نمای بیرونی این ویلای ساحلی لب آب و چسبیده به دریا مشخص است ، یک خواب بزرگ و آشپزخانه و اتاق پخت در آشپزخانه ویلا و سالن بزرگ در طبقه فلت و همکف این ویلا و یک پله چوبی زیبا که به طبقه دوم ویلا راه دارد و یک نشیمن بزرگ و سالن بیلیارد و 3 اتاق خواب مستر و تراس بزرگ و دلباز رو به دریا و ساحل اختصاصی با ویو دریا و نمای زیبای دریا و محوطه و استخر و اب نما و آلاچیق این ویلا همراه است .
ویلا ساحلی نوساز و کلید نخورده با نقشه ای زیبا و خوش نقشه با موقعیت مکانی عالی در شهرک و قواره و زمین و قطعه اول ساحل و دریا میباشد . دیوار اتاق ها با کاغذ دیواری تزئین و دارای لوستر و کولر اسپیلت و پرده های مدرن و شیک تزئین شده است .
ویلا با آشپزخانه ای مدرن و لوکس با اتاق پخت جداگانه و کابینت mdf و اجاق گاز رو کار و هود و میز نهارخوری و در اصطلاح فرنیش و مبله میباشد .
ویلا مهندسی ساز و دارای تائیدیه بنیاد مسکن و مجوز ساخت و سند میباشد ، پنجره ها دوجداره و سقف ویلا از چوب و لمبه و گچ میباشد و سیستم حرارتی ویلا با اسپیلیت و شوفاژ و دارای پکیج و موتور خانه و دارای امتیازات مستقل و جداگانه کنتور برق و گاز و آب شهری میباشد .
قیمت این ویلا ساحلی لب آب با آلاچیق و استخر در حدود 4 میلیارد و 700 میلیون تومان برآورد شده است که با 500 متر بنای زیبا و مهندسی ساز و خوش نقشه و با 1100 متر زمین ساحلی قواره اول آب و دریا و داخل شهرک با امنیت کامل و موقعیت مکانی و جغرافیایی ویلا با دید دریا و جنگل قیمتی منصفانه و حقیقی و واقعی میباشد که به خریداران واقعی برای خرید این ویلا ساحلی لب آب تخفیف ویژه نیز توسط مالک ویلا در نظر گرفته شده است .