فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن

فروش ویلا و خرید ویلا در شمال (ویلای ساحلی، ویلای جنگلی)

ویلا شمال - کد: 2005 (فروخته شده)

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: نیم دوبلکس
متراژ زمین: 250 متر مربع
متراژ بنا: 160 متر مربع
تعداد خواب: 2
عمر بنا: زیر 2 سال
موقعیت: جنگلی
محل: تهرانی نشین
قیمت: 245،000،000  تومان
ویلا شمال در آس ترین و پرفروش ترین منطقه شمال به دلیل نزدیکی و فاصله کم دریا و جنگل از هم قرار دارد و با دارا بودن 250 متر مربع زمین مستقل و بنایی 120 متری نیم دوبلکس با دو خواب و پارکینگ مسقف و تراس باز رو به طبیعت سبز کوه و جنگل شمال این ویلا را به ویلایی دنج و نقلی در محیطی تهرانی نشین و دور از بافت بومی منطقه تبدیل کرده است .
قیمت ویلا شمال نیم دوبلکس فوق در حدود 245 میلیون تومان و به نحوی جزو ویلاهای زیر 250 میلیون تومان در شمال مطرح میشود . این ویلای شیک و نقلی در محیطی آرام و ساکت در منطقه ای آرام با فاصله ای در حدود7 کیلومتر تا فرودگاه شهرستان نوشهر و با مسافتی به طول 400 متر تا جاده آسفالته سراسری و بین المللی میباشد . این ویلا در شمال روستای توریستی مزگاه با کمترین فاصله جنگل و دریا واقع شده است . ویلای نقلی و حس واقعی ویلا در شمال را به خریداران میدهد .
ویلا چند سال ساخت بوده و نیاز به بازسازی و تعمیر ندارد اما پیشنهاد املاک بانیان مسکن به خریداران تغییر با چوب و سنگ برای زیبایی نمای ویلا و استفاده بیشتر از چوب در داخل ویلا برای زیبایی ویلا و تغییر چهره و نمای ویلا ، ویلای شما را به یک ویلای شیک و نقلی در محیطی آرام و ساکت و دنج تبدیل خواهد کرد .
فروش ویلا و خرید ویلا ، با چنین مشخصاتی کم نظیر و منحصر به فرد است . ویلا با چشم اندازی زیبا ، با ویووی باز و خلوت مخصوص ، دنج و ساکت با محوطه ای پرگل و گیاه است . در این منطقه فروش زمین و خرید زمین متری 800000 تومان میباشد . ویلا دو خواب مبله میباشد . ویلا حیاطدار است . ویلای جذاب و دیدنی میباشد . جاده مخصوص رفت و آمد تهرانیها و بیرون از ساختار بافت روستای مزگاه میباشد .
ویلا در شمال ، ویلای دنج ، ویلا در مزگاه ، ویلا شمال ایران ، خرید ویلا مبله ، فروش ویلا با اثاث ، ویلا شمال نوشهر ، ویلا شمال مزگاه ، خرید و فروش ویلا ، خرید و فروش زمین ، ویلای شمال .
ویلا شمال برای خریداران و سرمایه گذاران ملک و مسکن و ویلا در شمال از اهمیت و لذت در داشتن ویلای خوب در شمال برخوردار است ، و خریداران ویلا شمال تمایل به خرید ویلا در شمال با قیمت مناسب و زیبا و شیک و ارزان قیمت با متراژ زمین زیاد و مستقل در شمال هستند .