فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن

فروش ویلا و خرید ویلا در شمال (ویلای ساحلی، ویلای جنگلی)

ویلا شمال معاوضه ای - کد: 2389

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 750 متر مربع
متراژ بنا: 250 متر مربع
تعداد خواب: 4
عمر بنا: زیر 2 سال
موقعیت: جنگلی
محل: شهرکی
قیمت: 790،000،000  تومان

ویلا درون شهرکی نقلی و خصوصی در نوشهر و متصل به پارک جنگلی سیسنگان علاوه بر دارا بودن فضایی دنج و سرسبز در اطراف جنگل به دریا نیز نزدیک بوده و تنها ویلایی است که در این شهرک جنگلي با زمین 750 متری و 250 متر بنا 4 خواب، مالک تمایل به فروش نقدی ویلا تا 800 میلیون و همچنین حاضر به معاوضه ویلا با آپارتمان تهران نیز میباشد.
ساختار ویلا به گونه ای است كه از لحاظ فنی و مهندسی به ویلا دوبلکس و در اصطلاح عامیانه در دو طبقه و در بنای 250 متر حدودا و با موقعیت شمال جنوب مطرح میگردد و درون مجموعه خصوصی لوکس و دنج شهرکی با حیاطی سبز و زیبا كه از خصوصیات ویلاها در این شهرک داشتن ویو و فضای سبز بینظیر اطراف ویلا میباشد، علاوه بر این ویلا جنگلی و چسبیده به پارک سیسنگان و با مسافت حدود 800 متر با ساحل و دریا ارتباط دارد.
ویلا شهرکی 4 خواب به گونه ای ساخته شده که یک خواب با آشپزخانه که توسط دربی به حیاط پشتی ارتباط داشته و سالن بزرگ با شومینه گازی و یک سرویس بهداشتی شامل: دوش و حمام توالت فرنگی و ایرانی در طبقه همكف و با پله ای چوبی قوصی شکل به طبقه دوم با نشیمن و سرویس جدا و 3 خواب با کمد دیواري كه هر سه خواب ویلا به تراس شمال و جنوبی با منظره ای زیبا مربوط میباشند و همینطور ویلا مبله کامل و فرنیش تشكیل شده است.
ویلا شمال درون شهرک با نگهبانی شبانه روزی و امنیت کامل با درب ریموت کنترلی و محوطه ای زیبا و سبز و از امکانات ویلا ساخت عالی و شخصی با پایان کار و مجوز ساخت و سند در دست اقدام و از امتیازات ویلا نصب کنتور گاز و برق مستقل و آب شهرکی مشاع میباشد، گرمایش ویلا از طریق گاز و بخاری های نصب شده در ویلا و همچنین سیستم سرمایشی ویلا اسپیلت کولرهای نصب شده روی ویلا میباشند.
قیمت فروش ویلا به صورت نقد و شرایطی و به صورت توافقی و اقساط کوتاه مدت در حدود 800 میلیون تومان بوده و در ضمن امکان معاوضه ویلا شهرکی مد نظر با آپارتمان مسکونی هم قیمت و هم طراز فقط و فقط در تهران مقدور میباشد و این ویلا جزو ویلای معاوضه ای در شمال با آپارتمان در تهران با تصاویر کامل و توضیحات کافی در سایت فروش ویلا در بانيان مسکن امن شمال ثبت و به شما نمایش داده میشود.
ویلا شمال معاوضه ای برای عده ای از افراد که امکان خرید ویلا به صورت نقدی را نداشته و حاضر به تهاتر و جابجایی آپارتمان با ویلا در شمال دارند میتواند معامله ای پایاپای و با رضایت دو طرف معامله مطرح گردد و تصویر این ویلا در سایت علاوه بر فروش نقدی و شرایطی امکان تهاتر و معاوضه را نیز با آپارتمان تهران دارد.
بعضی وقتها معاوضه ویلا شمال با آپارتمان و ملک تجاری و ماشین و مصالح و.... با تهران و کرج و مشهد و اصفهان و شهرهای ديگر کشور امکان پذیر است، اما بیشتر ویلاهای معاوضه ای شمال با آپارتمان مسکونی در تهران فقط حاظر به معاوضه و تهاتر میباشند ، اما در این بین هستند ویلاهایی در شمال که مالکین از شهرهای مختلف کشور غیر از تهران ساکن بوده و امکان تهاتر و معاوضه ویلا با آپارتمان و واحد تجاری و... را با شهر محل سكونت و زادگاه خود دارند، اما بیشتر افرادی که ویلا شمال دارند اهل تهران بوده و به خاطر رونق در بازار ملک و فروش سریعتر ملک در تهران حاضر به معاوضه ویلا با آپارتمان مسکونی در تهران و لا غیر را دارند.
مواردی از آپارتمان مسکونی در کرج و حومه در استان البرز و همینطور معاوضه آپارتمان و واحد تجاری در کیش که تمایل شدید به معاوضه با ویلا در شمال را داشتند و بیشتر مالکین ویلا در شمال رضایت به معاوضه ویلا با کرج و کیش و دیگر شهرهای کشور غیر از تهران نداشتند.
از بهترین ویلاهای معاوضه ای میتوان به ویلاهای شهرکی شمال اشاره داشت که بیشتر متقاضیان ویلا در شمال که برای راحتی و آسایش و امنیت خانواده ویلا شهرکی را به ویلا مستقل به دلیل مراقبت و امنیت و... در نبود مالک میپسندند، معاوضه ویلا در شهرک ساحلی یا ویلا معاوضه ای در شهرک جنگلی مورد تایید برایشان میباشد.