فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن

فروش ویلا و خرید ویلا در شمال (ویلای ساحلی، ویلای جنگلی)

پیش فروش ویلا شمال - کد: 2183

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 1000 متر مربع
متراژ بنا: 450 متر مربع
تعداد خواب: 4
عمر بنا: نوساز
موقعیت: جنگلی
محل: شهرکی
قیمت: 3،000،000،000  تومان
پیش فروش ویلا لوکس و مدرن داخل شهرک معروف و مطرح در شمال ، بین شهر های نوشهر و رویان و در اصل در محدوده و حوضه ی نوشهر با دارا بودن سند شش دانگ با 1000 متر مربع زمین خوش قواره شهرکی و با 450 متر بنای دوبلکس شیک و لوکس و زیبا به صورت نمای رومی و کاخ ویلا ، با داشتن 4 خواب بزرگ و جکوزی و سونا خشک و با کابینت ممبران با صفحه کورین و شیرآلات از جنس توتی و کاشی های مرغوب و درجه یک و پنجره های pvc دو جداره با کیفیت عالی به عنوان متریال و مصالح کاربردی در این ویلا ی پیش ساخته و پیش فروش می باشد .
قیمت پیشنهادی ویلا توسط فروشنده بعد از اتمام کار و حیاط سازی کامل و در اصطلاح کلید تحویل به مشتری و خریدارن ویلا لوکس و مدرن و شیک با سند و جواز ساخت ، در محیطی دنج و آرام شهرک کامل و آماده و بزرگ منطقه ی شمال در حدود 3 میلیارد تومان ، ضمنا قیمت پیش فروش این ویلا تا ابتدای مرحله نازک کاری و قبل از نصب درب ها و پنجره ها و کف پوش ها و کلیه مراحل اجرائی در نازک کاری توسط مالک 2 میلیارد تومان قیمت گذاری شده است .
ویلا با ستون های زیبا و استوار با نمائی رومی به صورت کاخ ویلا داخل شهرک با زمین زیاد در حدود 1000 متر مربع با سند شش دانگ و مالکیت کامل و خوش قواره ، یکی از ویلاهای مدرن و زیبای این شهرک قدیمی و نام دار در شمال و محدوده ی شهرستان نوشهر می باشد .
پیش فروش ویلا در شمال ، در اصطلاح به ویلاهائی در شمال اطلاق می گردد که مالک و سازنده ویلا تا مرحله اتمام سفت کاری و شروع مرحله نازک کاری ویلا ، یعنی بعد از 40 تا 50 درصد مراحل ساخت ویلا اقدام به فروش ویلا به صورت پیش فروشی می نماید . که این روش فروش ویلا برای خریدارانی که فرصت چند ماهه برای خرید ویلا در شمال را دارند ، موردی بسیار عالی و ایده آل است .
پیش فروش ویلا در شمال برای خریداران و متقاضیان ویلا به این علت مناسب و به صرفه است که ، خریدار میتواند با اعمال سلیقه در ساخت ویلا مشارکت داشته باشد . مثلا در انتخاب درب و پنجره از نظر رنگ و جنس و کیفیت و انتخاب شیرآلات باب سلیقه و میل ، انتخاب کف پوش ها در ویلا از لحاظ رنگ و کیفیت و از همه مهمتر انتخاب کابینت و کاشی و سرامیک که سلیقه ای می باشد اعمال نظر نماید و در صورت اختلاف حساب هر یک از متریال ها خریدار ویلا پیش فروش مابه التفاوت اجناس را به فروشند ویلا پرداخت مینماید .
پیشنهاد شرکت بانیان مسکن به خریداران ویلا در خصوص خرید ویلاهای پیش فروش و نو ساخت تا مرحله نازک کاری ، این ویلا با 1000 متر زمین در شهرک در بهترین منطقه ی شمال با سازه و بنایی مدرن و لوکس در نوشهر و اطراف شهر می باشد .
در راستای پیش فروش آپارتمان در شهرهای شمالی ، متل قو ، نمک آبرود ، چالوس و پیش فروش ویلا های ارزان قیمت با سازه ای زیبا و مدرن در موقعیت ساحلی و جنگلی با سایت املاک و مشاور املاک با سابقه و فعال منطقه شمال در خصوص خرید و مشاوره موارد پیش فروشی در شهر های شمالی با ما تماس بگیرید .