فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

انتظارات خریداران ویلا از سایت و کانال تلگرام فروش ویلا شمال

انتظارات خریداران ویلا برای خرید ویلا و فروش ویلا از سایت ها و کانال های تلگرام فروش ویلا چیست؟
چرا این سوال را مطرح کردیم؟
چون اکثر ما با طیف گسترده ای از تبلیغات غیر واقعی فروش ویلا در شمال مواجه هستیم و این تبلیغات بیشتر در سایت های مختلف املاک و کانال های تلگرام و اینستاگرام و دیگر صفحات مجازی منتشر می شود، جالب این جاست یک فایل مشخص با متراژ و قیمت متفاوت در جاهای مختلف به خریدار معرفی میشود.
سوال اینجاست چه کسی درست می گوید؟ هر بیننده ای با این تبلیغات از یک فایل یا ویلای فروشی با مشخصات مختلف گیج و سر در گم می شود، چاره کار چیست؟

 

خرید انواع ویلاهای جنگلی در شمال


در گذشته بیشتر تبلیغات در روزنامه ها و با متن محدود و بدون تصویر منتشر می‌شد و خریدار کاملا مستاصل و درمانده می شد و چاره ای جز بازدید حضوری و تشخیص دقیق قبل از بازدید حضوری نداشت، اما امروزه با پیشرفت تکنولوژی و سایت های مختلف و نرم افزارهای بازدید مجازی و تصاویر از نقشه هوایی و موقعیت ملک و همسو شدن با مشاور مربوطه مطمین میتواند در شناخت بهتر شما تاثیر گذار باشد.
انتظارات معقولی که خریداران ویلا از سایت های املاک فروش ویلا که به صورت مجازی در دنیای اینترنت و تلگرام فعالیت دارند این است که، صداقت در گفتار و مطالب و مشخصات ملک از خود ارایه دهند و از بزرگ نمایی و مطالب غیر واقعی و مشخصات نادرست پرهیز نمایند.
چرا که کذب در مشخصات ویلا یا ملک مورد نظر از سوی مشاور و بالطبع جذب مشتری و هماهنگی برای بازدید ویلا، در نهایت باعث دل زدگی و نارضایتی مشتری به دلیل اتلاف وقت و هزینه رفت و آمد و ناکامی از خرید ویلا خواهد شد، و ما این روش جذب مشتری را ناجوانمردانه و غیر اخلاقی میدانیم و سعی کردیم با قرار دادن مطالب واقعی و درست از متراژ زمین، ویلا، و دارا بودن یا نبودن مدارک ضروری و قیمت نهایی و دیگر مشخصات لازم فایل معرفی شده، تصمیم قطعی خریدار برای خرید ویلا یا ملک مورد نظر را برایش رقم بزنیم.
به همین دلیل ما سعی کردیم با گرفتن تصاویر کامل از زوایای مختلف ویلا و فیلم ویلا و همچنین سیستم بازدید مجازی ویلا، خریدار را قبل از خرید با ملک مورد نظر به صورت بازدید مجازی آشنا کنیم تا گامی موثر در عدم اتلاف وقت و بودجه برای خریدار داشته باشیم.
به عنوان نمونه کد ملک با شماره 2423 که در ردیف ویلای فروشی جنگلی در نوشهر و متعلق به یکی از دوستان نزدیک بنده می باشد با قیمت نهایی 270 میلیون با شرایط نقد و اقساط نهایت سه ماهه برای فروش با زمینی به متراژ 240 متر و ساختمانی 165 متری دو خواب با سند شورایی قابل تبدیل به سند ششدانگ مالکیت طی سلسله مراتب اداری معرفی می شود که در اینجا می بینیم بعضی از همکاران با بزرگنمایی و تفاصیر کذب از این ویلا با قیمت پایین تر و شرایط خرید طولانی مدت و متراژ غیر واقعی 300 متر زمین و 180 متر بنا و اینکه ویلا سند دار میباشد، سعی در جذب و کشش خریدار به سمت خود دارند، و این گونه تبلیغات صرفا کذب و غیر اخلاقی می باشد.


شمال ویلا ارزان قیمت
 

جهت آنالیز ویلا برای خرید چاره کار در مرحله نخست می تواند انتخاب فردی مطمین و امین و تحقیق در این زمینه باشد، چنانچه فرد امین یا مطمین را نیافتید در مرحله بعد میتوانید از طریق مقایسه بین چند سایت املاک یا کانال تلگرام و شماره های تماس موجود، ملک را مورد ارزیابی و مقایسه قرار دهید، مرحله نهایی بازدید حضوری می تواند باشد، و شما از ملک منتخب خود باید بازدید به عمل آورید تا بتوانید صحت و سقم آن را مشخص نمایید، البته قبل از این کار نیز می توانید از معرف ملک تقاضای فیلم یا ویدیو کامل از ویلا و مناطق اطراف داشته باشید و یا چنانچه سایت یا املاکی به صورت سیستم بازدید مجازی فعالیت دارد، درخواست فایل سه بعدی ویلا یا ملک که به صورت بازدید مجازی مطرح می شود را داشته باشید، که این سبک خرید ویلا میتواند نیمی از سر در گمی شما را رفع نماید.
برخی از کاربران در مورد خرید ویلا یا ملک با دوست و آشنای خود که ممکن است در کار مشاور املاک فعالیت داشته مشورت کنند و سوالی که دارند شاید این باشد،
آیا این ملک آنقدر که نشان می دهد ارزش دارد یا نه؟
مشورت کار درستی است ولی به شرطی که با فردی مشورت کنیم که اطلاعات کامل نسبت به سازه و موقیعت سپس قیمت آن داشته باشد، برای همین با کسی که مشخصات واقعی و اطلاعات لازم این ملک را دارا است تعلل نکرده و با او مشورت کنید ولی فریب اطلاعات جزیی طرف مقابل یا املاک دیگر و یا کانال های متفاوت تبلیغاتی که این مشخصات را دارا نیستند و فقط تصویری از ملک با مشخصات غیر واقعی می دهند را نخورید.
انتظار می رود کاربر یا خریدار ویلا هنگام مراجعه برای بازدید، ملک را کاملا تمیز و تکمیل شده ببیند، زیرا جلوه بهتر و اطمینان خاطر بیشتری می دهد و دل زدگی در ذهن خریدار ایجاد نمی شود، این نکته حایز اهمیت است پس تلاش ما بر این است که ملک را به صورت تمام و کمال و آماده و شیک با اطلاعات کامل در اختیار خریدار بگذاریم، زیرا این کار باعث احترام به خریدار و حسن انتخاب برای او میشود.
سوالات جدید:
در این میان با سوالاتی علی رغم پارکینگ دار بودن ملک یا امنیت منطقه برای اموال هم مطرح میشود، و این سوال بسیار خوبی است چون صاحب ویلا ممکن است برای مدتی تفریحی به این منطقه سفر کرده باشد و چند وقتی حضور نداشته باشد، باید جو منطقه طوری باشد که خریدار اطمینان کامل داشته باشد که وسایل و لوازم درون ویلا دور از آسیب بماند، و هنگام حضور در ملک خود این اطمینان بابت خطراتی که برای خودرو پیش روست را مدنظر بگیرد و داشتن ویلای حیاط دار با پارکینگ مناسب خیلی از این دغدغه ها را رفع میکند.
باز هم برای خرید و مد نظر قرار دادن این موضوعات، پیشنهاد ما مشاوره و راهنمایی خواستن از مشاور املاک بانیان مسکن است که به منطقه و موقعیت ملک آشنایی کامل دارد.
نکته ای که قابل توجه این است که، قیمت ملک یا ویلا صرفا بر اساس مساحت آن نیست، ممکن است برخی از مشاوران املاک این موضوع را مطرح کنند که این ویلا مساحت زیادی دارد و اگر متری فلان قدر حساب کنیم خیلی به نفع شما (خریدار) میشود. اینجاست که موقعیت و منطقه و شرایط ویلا (که در متن قبل گفته شد) ملاک میشود، و ممکن است از چشم خریدار پنهان بماند و فریب ارزان بودن ملک را بخورد، پس صرفا قیمت هر ملک بر اساس مساحت آن نیست و به خیلی شرایط دیگر میتواند وابسته باشد و دقت کامل در این خصوص حایز اهمیت برای خریدار است.