فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

فروش ویلا در سیسنگان - کد: 2003

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: نیم دوبلکس
متراژ زمین: 240 متر مربع
متراژ بنا: 140 متر مربع
تعداد خواب: 2
عمر بنا: زیر 2 سال
موقعیت: جنگلی
محل: غیرشهرکی
قیمت: 2،480،000،000  تومان

فروش ویلا در سیسنگان که در منطقه نوشهر با جاذبه های توریستی و گردشگری و منطقه بین المللی به دلیل وجود پارک جنگلی در آن شناخته شده و از روستاهای شرقی نوشهر در کیلومتر 30 به سمت رویان واقع شده است.

تنوع ویلاهای فروشی در این منطقه با وجود ویلاهای دوبلکس، فلت، نیم دوبلکس شهرکی همیشه مورد توجه خریداران ویلا بوده و در میان ویلاهای فروشی در سی سنگان حدود نیمی از آن ها دارای سند مالکیت ششدانگ و مابقی دارای سند شورایی و داخل بافت و طرح هادی محل بوده که امکان تبدیل سند شورایی به سند تک برگ مالکیت را دارند.
فروش ویلا در سیسنگان از آن جهت حایز اهمیت است که دسترسی آسان به دریا و ساحل عمومی تفریحی با پلاژها و استراحتگاه ها و هتل ها و متل های مختلف را داراست، همچنین قرارگیری با دسترسی راحت بین دو شهر نوشهر و رویان را داشته، وجود مناطق ویلایی برند و مورد تایید همگان نظیر، ویلای فروشی در منطقه نخ شمال، ویلای فروشی در ونوش با تنوع شهرک های ویلایی مختلف را در اطراف و مجاورت خود دارد.
ویلا غیر شهرکی و بیرون از شهرک اما در محیطی دنج با چشم انداز یک ویلای خوب و دور تا دور این ویلا شهرک با ویلاهای تهرانی نشین به همراه نگهبانی و امنیت کامل می باشد، این ویلا با دارا بودن حیاطی بزرگ و در مجاورت باغ بزرگ در ضلع غربی خود به یک ویلای دنج و مستقل و آرامش بخش و مفرح تبدیل شده و نمای ویلا از سنگ آنتیک رنگی و زیبا تزئین شده است.
در حیاط این ویلا که با واش بتن زیبا سنگ فرش شده در گوشه ضلع غربی یک آلاچیق زیبا و در زیر اتاق خواب ویلا به دلیل نیم دوبلکس بودن دارای پارکینگ مسقف و نرده و حفاط دزدگیر فلزی از جنس تسمه و قوطی آهنی کامل نیز می باشد و در کل به خریداران پر جمعیت با تعداد ماشین در حدود 8 ماشین نیز می تواند در حیاط این ویلا جای قرار گیرد.


متریال و نقشه داخلی ویلا

این ویلا 2 خواب بوده و یک خواب با یک سرویس ایرانی و دوش در طبقه اول و یک خواب که به تراس جنوبی راه دارد با منطره ای بکر و رویایی در طبقه دوم با یک حمام و سرویس فرنگی می باشد، اما به عنوان ویلای 3 خواب مطرح می شود که دارای جواز ساخت و پایان کار بوده و در نوبت سند می باشد، ویلا 2 سال ساخت اما بهتر و مقاوم تر و لوکس تر از ویلاهای نوساز مشابه خود و در حد و قیمت خود می باشد.
ویلا نیم دوبلکس با بنای در حدود 140 متر و زمینی به مساحت حدود 240  متر است و در مجاورت پارک جنگلی سیسنگان بوده و تنها ویلایی است که تمام شرایط نزدیکی به پارک جنگلی سیسنگان و کوه و دریا و پلاژ تفریحی را دارد.


محاسن ویلای فروشی در شمال:

ویوی ابدی، فاصله تا شهر بندری نوشهر در حدود 19 کیلومتر و با شهر رویان 13 کیلومتر فاصله دارد، ویلا در منطقه ای تهرانی نشین و داخل بافت محل و نزدیک به سوپر مارکت ها و مراکز خرید است، و به عنوان پیشنهاد ویژه خرید ویلا در شمال مطرح است.

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.