فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن

فروش ویلا و خرید ویلا در شمال (ویلای ساحلی، ویلای جنگلی)

فروش ویلا در سایت بانیان مسکن

سايت املاك بانيان مسكن با نام شركتي بانيان مسكن أمن شمال ، واقع در غرب استان مازندران ، به آدرس ؛ 28 کیلومتری نوشهر به سمت رويان ابتداي پارك جنگلي سيسنگان ، جنب رستوران 4 فصل و فست فود چيليز ، با خريد ، فروش ويلا ، زمين ( ساحلي ، جنگلي ) و همچنين آپارتمان و اجاره شبانه و رهن ويلا در شمال آماده خدمت رساني و مشاوره در أمور ملك به هموطنان گرامي ميباشد .
سايت املاك بانيان مسكن به مديريت آقاي مهندس حسيني و كارشناسان مجرب و مهندسين زبده در امر پيمانكاري و ساخت و اجراي نقشه هاي مدرن با سبك هاي اروپائي و كانادايي در راستاي مشاوره و اجرا به اشخاصي كه قصد خريد زمين مرغوب و احداث ويلا با نقشه هاي روز دنيا را دارند با كمال رضايت مشاوره و همكاري ميدهد .
در سایت املاک بانیان مسکن هنگام ورود کاربران و مشاهده سایت به 10 بخش با موارد زیر تفکیک گردیده تا خریداران راحت تر و با صرف وقت کمتری به صورت تفکیکی به دنبال ملک مورد نظر خود دسترسی پیدا کنند، که ما در اینجا به صورت مختصر توضیح خواهیم داد.
1- ویلا ساحلی ، شامل تصاویر و مشخصات کلیه ویلاهای ساحلی در منطقه غرب مازندران با قیمت های گوناگون و تصاویر متنوع در متراژهای متفاوت از لحاظ زمین و بنا را مشاهده خواهید کرد .
2-ویلا جنگلی ، شامل ویلاهای جنگلی داخل شهرک و یا به صورت مستقل با قیمت های متفاوت و با تصاویر کامل از نما و داخل ویلا و موقعیت دقیق ویلا را مشاهده خواهید کرد .
3-ویلا اجاره ای ، در این قسمت ویلاهای اجاره ای به صورت شبانه روزی و یا ویلاها و آپارتمان های رهنی با قیمت های متنوع در تعداد خواب های از یک خواب به عنوان سوئیت تا 2 خواب و 5 خواب را خواهید دید .
4-آپارتمان ، در قسمت آپارتمان شما کاربر محترم تمامی آپارتمان های فروشی موجود در شمال چه آپارتمان ساحلی و یا آپارتمان جنگلی و معاوضه آپارتمان با ویلا با تنوع متراژ و سازه مشاهده خواهید کرد .
5-زمین ، در قسمت زمین با تنوع زمین در متراژهای متفاوت با سند مالکیت در مجموعه ی شهرکی و تهرانی نشین و یا مستقل نزدیک به جاده و زمین های تجاری را مشاهده خواهید کرد .
6-پیشنهاد ویژه ، در قسمت پیشنهاد ویژه کلیه ی ویلاها و زمین و آپارتمان های ساحلی و جنگلی مناسب و مرغوب از دید سایت املاک بانیان مسکن را به صورت اکازیون و گلچین به خریداران معرفی میگردد .
7-نکات مهم و آموزش ، در قسمت نکات مهم و آموزشی تمامی مواردی که در امر ویلای ایده آل ، با سند مالکیت و محاسن و معایب ویلا و زمین و معرفی مناطق ویلائی و استفاده درست و صحیح و نگهداری و خرید ویلا را به شما معرفی میکنیم ، تا در انتخاب و خرید و نگهداری ویلا تمام اطلاعات لازم و کافی را داشته باشید .
8-ثبت ملک، در این قسمت که بیشتر به اشخاصی که قصد فروش ویلا و ملک خود را در تمامی مناطق کشور علی الخصوص مناطق شمالی کشور دارند توصيه ميشود ، كه میتوانند ملک خود را در سایت فعال و برند بانیان مسکن با توضیحات دقیق و تصاویر کامل ثبت تا راحت تر ملک خود را به نمایش و فروش گذارند .
9-تماس با بانیان مسکن ، در قسمت تماس با بانیان مسکن میتوانید با مدیریت سایت و تماس با مشاورین در جهت مشاوره رایگان ارتباط برقرار کنید .
10-جستجو ملک ، در قسمت جستجو ملک شما میتوانید ملک خود را باقیمت مد نظر و متراژ و مساحت و نوع سازه و بنا و موقعیت ساحلی یا جنگلی بودن و از همه مهمتر متناسب با بودجه خود، در این قسمت جستجو و پیدا و در مورد توضیحات بیشتر با مدیریت سایت ارتباط برقرار کنید .
اشخاصي كه قصد خريد ويلا و يا زمين در شمال ، بخصوص در مناطق غرب مازندران ، از رويان و نوشهر تا متل قو و نمك آبرود و كلارآباد و سلمان شهر را دارند ، توصيه ميشود به يكي از فعال ترين و مسلط ترين سايت خريد و فروش ويلا در كشور به نام بانيان مسكن در راستاي مشاوره و انتخاب ويلا مد نظر خود وارد سايت و پس از مشاهده تصاوير ويلاها و قيمت ويلا با توجه به بودجه خود با مديريت سايت مشاوره تا انتخاب دقيق و باب ميل داشته باشند .
ويلاها و تصاوير ويلاهاي موجود در سايت با قيمت هاي متفاوت از 100 ميليون تا چند ميليارد به صورت نمونه و به صورت محدود در سايت موجود ميباشد و پيشنهاد ما به خريداران ويلا ، پس از ديدن نمونه هاي موجود ویلا در سايت بانيان مسكن ، تماس با مديريت و مشاورين سايت ميباشد تا به خواسته و علائق خريداران ويلا مناسب و ايده آل با ارسال تصاوير از طريق تلگرام به مشتريان و خريداران معرفي گردد
در شمال سايت هاي زيادي در أمر خريد و فروش و معرفي و عرضه ويلا وجود دارند ، كه بسياري از آنها فاقد كادري مجرب و مجوز رسمي و كد رهگيري ميباشند ، به همین دلیل سايت جامع و فعال بانيان مسكن أمن شمال با كادري مجرب و مشاورين حرفه اي فعال در عرصه ملك و مسكن و با دارا بودن مهندسين عضو كمسيون نظام مهندسي استان و مجوز رسمي املاك و مسكن با كد رهگيري آماده آرائه خدمات و معرفي ملك ، ويلا با سند مالكيت و جواز و پايان كار به هموطنان ميباشد .
سايت بانيان مسكن با كادري فعال در زمينه ساخت و ساز و أخذ جواز ساخت و پايان كار و مراحل قانوني أخذ کنتور برق و کنتور گاز و سند مالكيت براي ويلاها و زمين هايي كه فاقد سند مالكيت و مجوز ساخت هستند ، كه در بيشتر موارد داراي سند شورايي ميباشد را عهده دار ميباشد تا كمكي باشد به اشخاصي كه خواهان ويلا أمن و معتبر در شمال ميباشد .
سايت بانيان مسكن با احداث ويلاهاي مطرح و معروف در مناطق توریستی و پر طرفدار ویلایی در شهرهای نوشهر ، رویان ، نمک آبرود ، متل قو ، چالوس با فاصله نزدیک با دریا و جنگل در شمال و تفكيك أراضي هكتاري و احداث شهرك هايي چون شهرك زيتون شهرك نگين سيسنگان و آپارتمان ساحلي دريائي نور در شهر نوشهر از پيشگامان و فعالين عرصه مسكن و آپارتمان ، ويلا در شمال شناخته شده ميباشد .
هدف سايت بانيان مسكن انتخاب و معرفي ويلاهاي ساحلي و جنگلي به روز و در بعضي موارد زير قيمت و اكازيون ، به صورت مستقل و در بيشتر موارد شهركي با رعايت فاصله هاي عرف و مناسب ويلاها از هم به دليل دنج بودن مكان ويلا در شمال جهت امنيت و راحتي را براي معرفي در دستور كار خود قرار داده است .
بهترين هاي ويلا ، زمين ، آپارتمان ساحلي و جنگلي و اجاره شبانه و رهن و اجاره سالانه ویلا در شهرهاي غرب استان مازندران به صورت مستقل و يا شهركي را از ما و پرسنل كار آزموده و فعال بانيان مسكن بخواهيد تا شما را در انتخاب ويلا باب ميلتان ياري نمائيم .
جهت هماهنگي با مديريت سايت با شماره موبايل 09124957595 و مشاوره رايگان شبانه روزي با مشاورين مجرب با شماره 09113957200 و جهت اتصال به تلگرام و كانال تلگرام در راستاي ارسال تصاوير بيشتر از ويلاها و ملك مورد نظرتان از لحاظ قيمتي با شماره تلگرام 09359626793 تماس حاصل فرمائيد .