فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن

فروش ویلا و خرید ویلا در شمال (ویلای ساحلی، ویلای جنگلی)

آشنایی با مناطق تفریحی و توریستی شهرستان نوشهر و حومه ی شهرستان

در این مبحث می خواهیم به صورت مختصر و مفید مناطق و مکان های توریستی و معروف مناطق شمال کشور بالاخص شهرستان نوشهر و روستاهای تابعه این شهرستان را به شما معرفی نماییم.
موقعیت بی نظیر این شهرستان و مسافت نوشهر با دیکر شهرهای کشور و از همه مهم تر دسترسی نزدیک و آسان به پایتخت این شهرستان ساحلی را در بین دیگر شهرهای همجوار خود  با داشتن بندر و فرودگاه، برتری داده است.
شما میتوانید با اجاره ویلا در نوشهر به صورت شبانه یا فصلی، از مناظر دیدنی این شهرستان دیدن فرمایید و با سلفی های خاطره انگیز روزهای خوشی را برای خود در دل طبیعت بکر و زیبای آن رقم بزنید.
1-مناطق معروف تفریحی و توریستی شهرستان نوشهر که شامل موارد زیر می باشند.
(الف)- پارک جنگلی سیسنگان:این پارک به عنوان پارک بین المللی و مطرح شهرستان نوشهر میباشد که از شمال وصل به دریای خزر، از جنوب وصل به جنگل و رشته کوه البرز، از شرق وصل به روستای ملاکلا و سد آویدر، از غرب وصل به روستای توسکاتک از توابع شهرستان نوشهر.
خرید ویلا، فروش ویلا در محدوده و منطقه پارک جنگلی سیسنگان از اهمیت خاصی به دلیل توریستی بودن منطقه و نزدیکی پارک و جنگل با دریا برخوردار است.
پارک سیسنگان دارای پیست دوچرخه سواری و پیست موتورهای 4 چرخ میباشد که علاقه مندان می توانند از این ورزش در دل جنگل و طبیعت لذت ببرند.
در ضمن مکانی در پارک در میدان اصلی پارک مخصوص پیست اسب سواری و سوارکاری برای مبتدیان و حرفه ای ها می باشد . برای خردسالان نیز محوطه ای برای بازی های معروف و متداول پارک های بازی موجود است که شامل: تاب و سرسره، رنجر و بشقاب پرنده، کشتی صبا و چرخ و فلک، ماشین برقی می باشد.
(ب)- پارک ساحلی سیسنگان:که این پارک در ساحل سیسنگان و دقیقا با همان موقعیت مکانی پارک جنگلی سیسنگان میباشد که به پارک شادی سیسنگان مطرح و معروف است.
امکانات تفریحی این قسمت از پارک ساحلی شامل فضای بازی کودکان، پیست موتور سواری، پیست ماشین های مسابقه ای، پلاژ ساحلی ویژه آقایان و خانوم ها به صورت جداگانه احداث شده است.
در ضمن ویلاهای موجود در این محدوده ساحلی با حفظ حریم و رعایت فواصل قانونی مجاز ساحل احداث گردیده اند.
(ج)- سد خاکی آویدر:که در ضلع شرقی پارک جنگلی سیسنگان واقع گردیده و دارای دریاچه ای طبیعی با وسعت زیاد و هم چنین با داشتن جزیره کوچک در وسط این دریاچه و درختان جنگلی وسیع و زیبا در گرداگرد این مجموعه، زیبایی خاصی به این سد خاکی طبیعی بخشیده و از نظر توریستی و زیبایی و امکانات تفریحی و استراحت و اقامتی بی نظیر می باشد.
در اطراف این سد زیبا شهرکهای ویلایی متعدد و معروفی از قبیل شهرک دریا بیشه، شهرک گل کاغذی، شهرک زیتون، شهرک سیسنگان وجود دارند که ویلاهای موجود در این شهرک ها و در کل خرید و فروش ویلا داخل شهرک در این مناطق به دلیل چشم انداز طبیعی و زیبای منطقه از الویت و زیبایی خاصی برخوردار است.
ویلا ساحلی، ویلا لوکس و مدرن در این مناطق زیاد به چشم می خورد و اکثر خریداران ویلا در شمال ویلای فروشی در منطقه سیسنگان را ترجیح می دهند.
(د)- آبشار آب پری :این آبشار زیبا و توریستی در انتهای حوضه استحفاظی نوشهر و در منطقه رویان که از طریق جاده آسفالت فرعی از ابتدای شهر رویان به سمت جنوب و تا آبشار آب پری امتداد دارد واقع گردیده است.
آبشاری زیبا در دل جنگل و منطقه کوهستانی با زیبایی خیره کننده و خاص، یکی از جاذبه های گردشگری و توریستی منطقه نوشهر و سیسنگان می باشد.
ویلاهای احداثی در این منطقه در دل جنگل، پای کوه و به ویلاهای ییلاقی و کوهستانی شهرت دارند که خرید و فروش ویلا در کوهستان و فروش ویلا در کدیر و ییلاق بیشتر بین بومیان منطقه رونق داشته و خواهان خرید ویلا در ییلاق و مناطق کوهستانی اطراف آب پری هستند.
(ج) - تعداد زیادی از مکانهای تفریحی و گردشگری شهرستان زیبای نوشهر با نام و اسامی و اماکن جذاب و توریستی به اسامی زیر به شما معرفی می شوند.
آبشار چلندر، غار چلک، چشمه گردو، دیو چشمه، دریاچه خضر نبی، حمام کندلوس، دزد قلعه، سوته قلعه کجور ، قلعه ملک کیومرث، قلعه اسپیروز، امامزاده نوح، امامزاده سید علی کیا سلطان، امامزاده محمد طاهر، آرامگاه درویش امیر و روستاهای زیبایی همچون کندلوس، ویسر، لاشک، بین و برکن، کهنه ده و بسیاری از روستاهای ییلاقی زیبای این شهرستان که بسیار زیبا و نزد بومیان محبوب بوده و در فصول مختلف آب و هوایی مناسب و قابل تجربه دارند.