فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

مقالات آموزشی بانیان مسکن

بررسی کامل شباهت‌ها ‌‌و تفاوت‌های انواع ویلا

بررسی کامل شباهت‌ها ‌‌و تفاوت‌های انواع ویلا

ساختار ویلاهای کنونی از ابتدا در معماری ایتالیایی دیده ‌شده و به سایر نقاط به‌ خصوص سرزمین‌های ساحلی کشیده شد. با گذشت زمان، ساختار ویلاها نیز دچار تغییر گردید و تفاوت‌های انواع ویلا محرزتر گردید. اگر چه نوع معماری انواع ویلا، اشتراکات خود را حفظ نموده اما امروزه به لحاظ کاربری شباهتها و تفاوتهایی دارند که به آنها میپردازیم.

کمسیون ماده 99 روستایی چیست؟

کمسیون ماده 99 روستایی چیست؟

کمیسیون ماده 99 روستایی به ‌منظور جلوگیری از ساخت ‌و ساز ویلا به طور غیرمجاز و غیرقانونی در روستاها به تصویب رسیده است. طبق این ماده افراد مجاز به ساخت ویلا و ساختمان‌های مسکونی در زمین‌های زراعی نیستند. در شرایط خاص و با رعایت ضوابطی در بعضی از زمین‌های زراعی مجوز ساخت ویلا صادر می‌شود. شرایط گرفتن مجوز برای ساخت ساختمان مسکونی در زمین زراعی و موارد دیگردر رابطه با این ماده قانونی را در این مقاله بخوانید.

موقعیت ملک و آن چه باید بدانید

موقعیت ملک و آن چه باید بدانید

موقعیت ملک یکی از اساسی‌ترین معیارهای انتخاب مشتریان برای خرید خواهد بود، به طور مثال توجه به موقعیت ویلا به صورت شمال جنوبی همیشه نسبت به موقعیت شرقی غربی ویلا ارزش بیشتری داشته است.

سند مالکیت عرصه و اعیان چیست؟

سند مالکیت عرصه و اعیان چیست؟

یکی از مهم‌ترین مسایلی که برای به نام زدن سند ملک و یا ساختمان‌های تازه ساخته شده باید به آن‌ها توجه داشته باشیم سند اعیانی و سند عرصه است. اگر شما نیز قصد به نام زدن ملکی را داشته و در زمینه اعیان و سند عرصه اطلاعاتی ندارید این مقاله را حتما بخوانید.

کدیر کجاست؟ | معرفی روستای کدیر استان مازندران

کدیر کجاست؟ | معرفی روستای کدیر استان مازندران

در معرفی روستای کدیر باید خاطر نشان کرد که کدیر از روستاهای کوهستانی استان مازندران، در قسمت جنوب شرقی شهرستان نوشهر و در بخش کجور و دهستان توابع کجور واقع شده که از هر طرف به جنگل متصل است.

هزینه ساخت استخر از صفر تا صد

هزینه ساخت استخر از صفر تا صد

ساخت استخر چقدر هزینه دارد؟ سوالی که خیلی از شما به دنبال جواب آن هستید و در پاسخ باید بگویم هزینه ساخت استخر از صفر تا صد به متریال و اجرت ساخت آن بستگی دارد و می‌توان هزینه تمام شده استخر را حدود متری 7 میلیون تخمین زد.

روش‌های کلاهبرداری ملک

روش‌های کلاهبرداری ملک

ملک دارای ارزش زیادی است و برای افراد کلاهبردار ملک وسوسه انگیز، به همین دلیل با شگردهای کلاهبرداری در معاملات ملکی سعی در به دام انداختن طعمه خود با هدف سود بیشتر دارند، کلاهبرداری در فروش ملک بسیار شایع است، سعی کنید با آگاهی بیشتر در معامله ملک کلک نخورید.

شهرک دریابیشه کجاست

شهرک دریابیشه کجاست

شهرک دریابیشه یکی از بزرگ‌ترین و قدیمی‌ترین شهرک برند شهرستان نوشهر است که خرید و فروش ویلا در آن اولویت افرادی است که منطقه نوشهر را برای خرید ویلای لوکس شهرکی برمی‌گزینند، چرا که در شهرک دریابیشه داشتن ویلاهای لوکس، فضای سبز، ساحل اختصاصی نظر هر شخصی را به خود جلب می‌کند.

سرخرود کجاست؟

سرخرود کجاست؟

شهر سرخ رود در کجا قرار دارد، در این قسمت می‌خواهیم شما را با محله‌های سرخ رود آشنا و خرید ویلا در سرخ رود که به یقین هدف شماست را مورد بحث‌ قرار دهیم.

شومینه و کاربرد آن در ویلای شمال

شومینه و کاربرد آن در ویلای شمال

شومینه یکی از متریال دکوراتیو در ویلاهای شمال است که علاوه بر مکمل حرارتی، زیبایی خاصی به فضای نشیمن ویلا خواهد داد.

کمسیون ماده 100 قانون شهرداری چیست؟

کمسیون ماده 100 قانون شهرداری چیست؟

کمسیون ماده 100 مرجعی جهت رسیدگی به تخلفاتی است که در ساختمان‌ها از منظر قانون شهرسازی و ایمنی رخ می‌دهد و به دو صورت جریمه ریالی و یا جریمه تخریب، بسته به نوع تخلف حکم برای ساختمان متخلف صادر می‌گردد.

چلک کجاست؟

چلک کجاست؟

چلک کجاست سوالی که در مورد یکی از روستاهای شهرستان نوشهر در غرب استان سرسبز مازندران مطرح می‌شود، معروفیت چلک نوشهر به دلیل مسافت کم دریا و جنگل از هم و ارتفاعی که ازسطح دریا دارد است، چرا که ویلاهای موجود در چلک همگی دید دریا و جنگل را کامل دارند و افراد سرشناسی چلک را برای خرید ویلا برگزیده‌اند.

لتینگان کجاست

لتینگان کجاست

لتینگان یکی از بهترین روستاهای نوشهر است که در زمینه خرید و فروش ویلا در شمال بسیار فعال است، موقعیت خوب روستای لتینگان نوشهر باعث شده تا خرید ویلا در لتینگان از روستاهای دیگر مازندران بیشتر به چشم آید، این که لتینگان کجاست بهتر است مقاله بانیان مسکن در این رابطه را مطالعه کنید.

چگونه سرمایه گذاری موفقی در ملک و مسکن داشته باشم؟

چگونه سرمایه گذاری موفقی در ملک و مسکن داشته باشم؟

سرمایه گذاری موفق در بازار مسکن مستلزم شناخت و تجزیه و تحلیل این بازار و عوامل تاثیر گذار در آن خواهد بود پس با توجه به شناخت این بازار که بازاری کم ریسک است سرمایه گذاری در مسکن را تجربه و از سود حاصله مطمئن شوید. بانیان مسکن با بررسی کامل و معرفی این بازار شما را در سرمایه گذاری ملک و به خصوص سرمایه گذاری ویلا در شمال یاری خواهد کرد.

مشکلات بعضی از ویلاهای ساحلی درون شهرک چیست؟

مشکلات بعضی از ویلاهای ساحلی درون شهرک چیست؟

از جمله مشکلات عده‌ای از مالکین ویلای ساحلی در بعضی از شهرک‌های ساحلی می‌تواند رعایت نکردن حریم دریا و یا ساخت و ساز نامتعارف در اطراف شهرک ساحلی که باعث کور شدن ویو یا همان چشم‌انداز ویلا ساحلی گردد، اشاره داشت. بهتر است تمام جوانب و تحقیقات را قبل از خرید ویلا در شهرک ساحلی انجام دهید تا از مهم‌ترین مساله برای ویلا ساحلی که همان ویو دریا و جنگل است بی‌بهره نشوید.

توسکاتک کجاست؟

توسکاتک کجاست؟

روستای توسکاتک در کجا واقع شده است؟ روستای توسکاتک نوشهر کجاست؟ باید با این مطلب شروع کنیم که توسکاتک از روستاهای برجسته با طبیعت زیبا و با داشتن دریا و جنگل توجه افراد زیادی را برای خرید ویلا در توسکاتک به خود جلب کرده، به طوری که یکی از پر جمعیت‌ترین مناطق غیر بومی نوشهر، در توسکاتک که بیش‌ترشان تهرانی‌اند جای دارند. شما می‌توانند با خرید ویلا در بهترین روستای نوشهر یعنی توسکاتک جزو این دسته از افراد باشید.

علی‌آباد عسگرخان کجاست؟

علی‌آباد عسگرخان کجاست؟

با علی‌آباد عسگرخان که یکی از روستاهای ویلایی شهرستان نوشهر است بیشتر آشنا شوید، چرا که شناخت این روستا برای خیلی از عزیزانی که در این روستا صاحب ملک و ویلا هستند بسیار حایز اهمیت است به همین دلیل شما را با خرید ویلا در علی‌آباد عسگرخان و یا اگر قصد ساخت و فروش ویلا در شمال دارید می‌توانید با فروش ویلا در علی‌آباد عسگرخان شروع کنید.

بحث سرقفلی و مالکیت واحدهای تجاری و مغازه چگونه است؟

بحث سرقفلی و مالکیت واحدهای تجاری و مغازه چگونه است؟

منظور از سرقفلی چیست؟ سرقفلی واحدهای تجاری موضوعی است که آن را توسط بانیان مسکن مورد بررسی قرار داده و موارد مهم و قوانین آن شرح داده شده است.

راهنمای جامع برای داشتن یک ویلا از انتخاب زمین تا خرید ویلای آماده

راهنمای جامع برای داشتن یک ویلا از انتخاب زمین تا خرید ویلای آماده

در این مقاله جامع از املاک بانیان مسکن، با روش‌های صاحب شدن ویلا از خرید ویلا آماده تا خرید زمین و ساخت ویلا و هزینه‌های مختلف آن آشنا شده و موضوعات و نکات مهم این روش‌ها را بررسی خواهیم کرد.

حقیقت ویلای ارزان شمال چیست؟

حقیقت ویلای ارزان شمال چیست؟

حقیقت ویلای ارزان شمال چیست؟ لطفا هنگام خرید ویلای ارزان در شمال بیشتر دقت کنید، موضوعی مهم که وسوسه انگیز نیز هست و چنان‌چه اطلاعاتی در این زمینه نداشته باشید ممکن است در دام کلاهبرداران ملک بیفتید و در نهایت متضرر شوید، بانیان مسکن در این مقاله در مورد ویلاهای ارزان قیمت در شمال و دلیل این که چرا یک ویلا ارزان به فروش می‌رسد اطلاعاتی را آماده و برای آگاهی شما به ثبت رسانده است.

  1     2    3    4    5    6    7    8