فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن

فروش ویلا و خرید ویلا در شمال (ویلای ساحلی، ویلای جنگلی)

اجاره ویلا ساحلی - کد: 2148

نوع ملک: اجاره ای
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 2500 متر مربع
متراژ بنا: 150 متر مربع
تعداد خواب: 2
عمر بنا: نوساز
موقعیت: ساحلی
محل: شهرکی
قیمت: برای مشاوره تماس بگیرید

اجاره ویلا ساحلی در مجموعه ای ساحلی و چسبیده به آب و ساحل دریا در شمال ، با قیمتهایی متفاوت از 70 هزارتومان در ایام عادی تا شبی 500 هزار تومان در ایام تعطیلات و عید نوروز

قیمت اجاره ویلا ساحلی در ایام عید بستگی به تعداد خواب ویلا از 2 خواب تا سوییت اجاره ای در مجموعه تهرانی نشین و شهرک تا ویلا دربست و مستقل در شمال متفاوت است.

 

مشخصات و قیمت ویلا به صورت اجاره‌ای

اجاره ویلا ساحلی با تعداد 2 خواب در تصویر ویلا اجاره ای مشخص است با لوازم و اثاثیه کامل برای اجاره در ایام عید در حدود 550 هزار تومان و در ایام عادی شبی 200 هزار تومان است. ویلا اجاره ای دو خواب در مجموعه ای 13 واحدی با تعداد 3 سوئیت تک خواب با قیمت اجاره ای به ازای هر شب اقامت مبلغی در حدود 50 هزار تومان در ایام عادی و اجاره سوئیت ساحلی 1 خوابه با امکانات کامل در ایام عید شبی 250 هزار تومان میباشد .
تعداد 10 ویلا اجاره ای دوبلکس دو خواب در این مجموعه ساحلی چسبیده به آب موجود است که شبی 200 هزار در ایام عادی و اجاره و رزرو ویلا ساحلی دو خواب در این مجموعه با امکانات کامل در ایام عید و تعطیلات شبی 500 تا 600 هزار تومان میباشد .
جهت اجاره ویلا ساحلی و رزرو ویلا ساحلی چسبیده به آب با قیمتهای متفاوت از ویلا دو خواب تا ویلا 4 خواب ساحلی با ما مشورت کنید .ویلا اجاره ای فوق برای اقامت شبانه در شهرستان نوشهر با موقعیت عالی و چسبیده به ساحل و دریا میباشد . اجاره ویلا ساحلی و اجاره ویلا جنگلی از 2 خواب تا 5 خواب و اجاره ویلا با استخر و سونا و جکوزی بسته به شرایط ساحلی و جنگلی ویلا و تعداد خواب ویلاهای اجاره ای قیمتهای متفاوتی دارد .