فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

اجاره شبانه روزی ویلا - کد: 2135

نوع ملک: اجاره ای
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 300 متر مربع
متراژ بنا: 180 متر مربع
تعداد خواب: 2
عمر بنا: 2 تا 5 سال
موقعیت: جنگلی
محل: شهرکی
قیمت: برای مشاوره تماس بگیرید

 

اجاره شبانه روزی ویلا ساحلی و جنگلی برای ایام عید و تعطیلات و روزهای عادی در شمال . چنانچه تمایل به سفر به شمال و اقامت در ویلاهای اجاره ای در شمال را دارید باید خاطر نشان کرد که قیمت اجاره ویلا ساحلی و قیمت اجاره ویلا جنگلی بسته به نوع ویلا از سوئیت تا 3 خواب و 4 خواب برای افراد با جمعیتی زیاد متفاوت میباشد .

 

قیمت اجاره ویلا

اجاره شبانه ویلا جنگلی در انواع ویلاها از سوئیت تا 4 خواب و یا اجاره ویلا با استخر از کف قیمت از شبی 50 هزار تومان در ایام عادی تا شبی 1500 هزار تومان در ایام عید و تعطیلات متفاوت است .اجاره ویلا ساحلی به دلیل خواهان و متقاضیان بیشتر در شمال نسبت به ویلای جنگلی از قیمت شبانه بیشتری برخوردار است.
برای اجاره و رزرو ویلا جنگلی و ساحلی در شمال با قیمتی مناسب و در محیطی امن و دنج از نوشهر تا رویان با چشم انداز و منظره ای زیبا و حیاط دربست برای ایام عید با ما تماس بگیرید.
قیمت اجاره ویلا در شمال و قیمت رهن و اجاره ویلا در شمال بسته به محل ویلا و متراژ ویلا و نوساز بودن یا قدیمی بودن ویلا و دنج و دربست بودن ویلا و ساحلی یا ویلا جنگلی در شمال متفاوت است.

 

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.