فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

اجاره ویلا ساحلی - کد: 2148

نوع ملک: اجاره ای
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 2500 متر مربع
متراژ بنا: 150 متر مربع
تعداد خواب: 2
عمر بنا: نوساز
موقعیت: ساحلی
محل: شهرکی
قیمت: برای مشاوره تماس بگیرید

اجاره ویلا ساحلی در مجموعه ای ساحلی و چسبیده به آب و ساحل دریا در شمال ، با قیمتهایی متفاوت از 70 هزارتومان در ایام عادی تا شبی 500 هزار تومان در ایام تعطیلات و عید نوروز

قیمت اجاره ویلا ساحلی در ایام عید بستگی به تعداد خواب ویلا از 2 خواب تا سوییت اجاره ای در مجموعه تهرانی نشین و شهرک تا ویلا دربست و مستقل در شمال متفاوت است.

 

مشخصات و قیمت ویلا به صورت اجاره‌ای

اجاره ویلا ساحلی با تعداد 2 خواب در تصویر ویلا اجاره ای مشخص است با لوازم و اثاثیه کامل برای اجاره در ایام عید در حدود 550 هزار تومان و در ایام عادی شبی 200 هزار تومان است. ویلا اجاره ای دو خواب در مجموعه ای 13 واحدی با تعداد 3 سوئیت تک خواب با قیمت اجاره ای به ازای هر شب اقامت مبلغی در حدود 50 هزار تومان در ایام عادی و اجاره سوئیت ساحلی 1 خوابه با امکانات کامل در ایام عید شبی 250 هزار تومان میباشد.
تعداد 10 ویلا اجاره ای دوبلکس دو خواب در این مجموعه ساحلی چسبیده به آب موجود است که شبی 200 هزار در ایام عادی و اجاره و رزرو ویلا ساحلی دو خواب در این مجموعه با امکانات کامل در ایام عید و تعطیلات شبی 500 تا 600 هزار تومان میباشد.
جهت اجاره ویلا ساحلی و رزرو ویلا ساحلی چسبیده به آب با قیمتهای متفاوت از ویلا دو خواب تا ویلا 4 خواب ساحلی با ما مشورت کنید .ویلا اجاره ای فوق برای اقامت شبانه در شهرستان نوشهر با موقعیت عالی و چسبیده به ساحل و دریا میباشد . اجاره ویلا ساحلی و اجاره ویلا جنگلی از 2 خواب تا 5 خواب و اجاره ویلا با استخر و سونا و جکوزی بسته به شرایط ساحلی و جنگلی ویلا و تعداد خواب ویلاهای اجاره ای قیمت‌های متفاوتی دارد .

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.