فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

اجاره و رهن آپارتمان شمال - کد: 2081

نوع ملک: آپارتمان
نوع بنا: فلت
متراژ زمین: 500 متر مربع
متراژ بنا: 120 متر مربع
تعداد خواب: 3
عمر بنا: نوساز
موقعیت: ساحلی
محل: تهرانی نشین
قیمت: برای مشاوره تماس بگیرید

رهن و اجاره آپارتمان در شهرهای شمالی و ساحلی نوشهر به شرح زیر است . مواردی جهت اجاره و رهن آپارتمان در شمال بستگی به موقعیت آپارتمان و نوع سازه و ساخت و طبقه و متراژ آپارتمان بستگی دارد.

 

قیمت اجاره آپارتمان در شمال

مبلغ 20 میلیون تومان به عنوان پیش پرداخت آپارتمان و مبلغ 900 هزار تومان به صورت ماهیانه برای یک واحد آپارتمانی 120 متری دو خواب در طبقه ی سوم ، اجاره آپارتمان در طبقه ی اول 10 میلیون تومان به عنوان پیش پرداخت و مبلغ 450 هزار تومان به صورت پرداخت ماهانه آپارتمان در نوشهر ، و در مورد دیگر رهن کامل آپارتمان 110 متری با دو خواب در طبقه ی دوم به مبلغ 80 میلیون تومان به عنوان رهن کامل آپارتمان در نوشهر ، نور ، متل قو ، نمک آبرود ، چالوس ، بابلسر ، رویان . برای رهن و اجاره آپارتمان داخل شهر وخرید و فروش آپارتمان ساحلی و آپارتمان جنگلی با ما مشورت کنید .
اجاره آپارتمان در نوشهر و یا اجاره آپارتمان ویلایی در نوشهر با سلیقه و خواسته موجر و مکان و منطقه آن چه از لحاظ آپارتمان ساحلی بودن در نوشهر و چه آپارتمان در مرکز شهر نوشهر باشد بستگی دارد .

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.