فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

املاک شمال - کد: 2020

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: نیم دوبلکس
متراژ زمین: 250 متر مربع
متراژ بنا: 165 متر مربع
تعداد خواب: 2
عمر بنا: نوساز
موقعیت: جنگلی
محل: تهرانی نشین
قیمت: 168،000،000  تومان

املاک شمال می‌خواهد در این قسمت شما را با یک ویلای زیر 2 میلیارد تومانی که امروزه دغدغه خریداران ویلا در شمال است را در چند کیلومتری شهر نوشهر در محیطی جنگلی و نزدیک به دریا آشنا کند.
بله دغدغه از آن جهت که چنان‌چه بخواهید ویلای زیر
2 میلیارد تومان را امروز در بهترین مناطق شمال بخرید باید سلیقه خود را به ویلاهای فلت یا نیم‌دوبلکس در متراژ زمین 200 تا 250 متر تقابل دهید و با توجه به گرانی مصالح و افزایش قیمت دلار، خرید ویلا تا 1/600 میلیارد تومان در چنین موردی بسیار خاص و شانس خوبی خواهد بود.

املاک شمال معرفی این ویلا را این چنین توصیف می‌کند: ویلا با دارا بودن حدود 230 تا 250 متر زمین و بنای نوساز 2 سال ساخت بسیار محکم و شخصی‌ساز با بنای نیم‌پیلوت یا نیم‌دوبلکس 2 خواب در حدود 130 متر با حیاط سرسبز و پرگل و پارکینگ مسقف، جزو بهترین ویلاهای نزدیک به شهر در میان ویلاهایی با قیمتی در حدود 1 میلیارد 680 میلیون تومان در نوشهر می‌باشد.

املاک شمال تفاوت ویلا از لحاظ سازه را خاطر نشان می‌کند تا متوجه اختلاف قیمت ویلاها از لحاظ ظاهری و مدل ساخت شوید و خرید ویلا نیم‌دوبلکس 2 خواب در شمال را با مبلغی در حدود 1 میلیارد 680 میلیون تومان را مورد خوب و مناسبی بدانید.
املاک شمال یا همان آژانس‌های مسکن در مناطق غربی مازندران به خصوص در نوشهر، متل‌قو، محمودآباد و روستاهای مابین این شهرهای ساحلی همان‌طور که می‌دانید و حتما به چشم دیدید فراوان است. در میان این همه مشاور املاک که به صورت حرفه‌ای و در بیشتر موارد مبتدی در زمینه خرید و فروش ویلا فعالیت می‌کنند، شرایط اعتماد به مشاور املاک‌های نا‌آشنا بسیار مشکل خواهد بود، و انتخاب مشاور املاک معتبر و حرفه‌ای کاری بس دشوار است، چرا که تاثیر صداقت و عدم صداقت مشاور املاک در خرید ویلای شمال بعدها بسیار مشهود خواهد بود.

 

اولیت بانیان مسکن به عنوان برترین مشاور املاک در شمال

هدف شرکت بانیان مسکن از فروش ویلاهای شرکت و موارد مشابه ویلا در شمال در مرحله نخست طرفین معامله و در مجموع امنیت و آرامش محیطی که ویلا در آن احداث شده، دوم ویو یا همان چشم‌انداز ویلاست که باید خریدار حس راحتی و آزاد بودن هنگام نشستن روی تراس و محوطه و آلاچیق را داشته باشد و در حد امکان ویلاهایی با فواصل زیاد و رعایت شده را به شما توصیه می‌کنیم.
املاک شمال اولویت‌های بعد از محوطه را به مسیر رفت و آمد تا ویلا می‌داند و خاطر نشان می‌شود که، منطقه ماشین‌رو باید پهن باشد تا رفت و آمد با وسیله نقلیه به ویلای شخصی آسان باشد، مرحله بعدی حتی‌المقدور به جاده اصلی و مراکز خرید و فروشگاه و سوپرمارکت دسترسی سهل و راحت تا ویلا و نزدیک به جاده سراسری و کمتر در منطقه‌ای ترافیک‌خیز باشد.

 

بانیان مسکن، برترین مشاور املاک در شمال

شرکت بانیان مسکن به عنوان یکی از برترین مشاور املاک شمال در غرب مازندران، این افتخار را دارد به عنوان بزرگترین و معتبرترین مشاور املاک کشور با کادری مجرب و کاربلد، بهترین ویلاها از لحاظ زیبایی و امنیت و دید عالی و فاصله کم تا جنگل و دریا و از همه مهم‌تر، قیمت واقعی و مناسب به خریداران معرفی می‌نماید، و این تجربه را از درد و دل مشتریان از عدم صداقت مشاور املاک که در مناطق مختلف شمال فعالیت دارند به دست آورده است.
املاک شمال یا همان مشاور املاک‌ و آژانس‌های مسکن که در شمال یا هر کجای کشور فعالیت دارند، باید از یک سری اخلاقیات و اهداف مشترک در راستای احترام به خریدار و فروشنده گام بردارند و امنیت و آرامش را برای طرفین به ارمغان آورند.
امروزه بیشتر املاک‌های شمال مجهز به اینترنت و با استفاده از تبلیغات در فضای مجازی سعی در شناساندن خود به مشتریان دارند و بیشتر سعی در فروش ویلا به صورت اینترنتی و آنلاین دارند، پس باید به روز بوده و با تمام وجود صداقت را پیشه کنند تا از اتلاف وقت و هزینه مشتری جلوگیری نمایند.

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.