فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

خرید آپارتمان در شمال - کد: 2492 (فروخته شده)

نوع ملک: آپارتمان
نوع بنا: تریبلکس
متراژ زمین: 400 متر مربع
متراژ بنا: 125 متر مربع
تعداد خواب: 3
عمر بنا: نوساز
موقعیت: ساحلی
محل: تهرانی نشین
قیمت: 530،000،000  تومان

تلاش‌های نافرجام برای خرید آپارتمان در شمال

گر از نظر شما خرید آپارتمان در شمال سخت است و دشوار، با ما باشید
برخی‌ها عاشق شمالند و شیفته زندگی در این خطه. پیوسته به خرید مسکنی در ویلا فکر می‌کنند اما تردید دارند آپارتمان بهتر است یا ویلا، مرددند ویلایی لوکس بخرند یا آپارتمانی جمع و جور.

خرید آپارتمان در شمال گزینه مناسبی است برای آن‌ها که مایلند به ازای هزینه کمتر صاحب ملکی در شمال شوند.  

خرید آپارتمان در شمال عاقلانه است؟
با خودمان کلنجار می‌رویم در شمال آپارتمان بخریم یا نه؟

آیا خرید آپارتمان در شمال گزینه عاقانه‌ای است؟

به این فکر می‌کنیم سودش چقدر است، معایبش کدامند، اصلا می‌ارزد؟
در نوشته پیش‌رو، نخست به این می‌پردازیم که مهم‌ترین عیب زندگی‌های امروزی چیست و خرید آپارتمان در شمال به چه ترتیبی است، لطفا با ما همراه باشید.

از خانه‌های قدیمی تا آپارتمان‌های امروزی
دیگر از مزرعه‌های قدیمی خبری نیست، اثری نیست از خانه‌های بزرگ، از کلون‌های چوبی، ردی نیست از حوض‌های وسط حیاط، از ایوان، از درهای فیروزه‌ای.
وقتی به اطرافمان نگاه می‌کنیم به این باور می‌رسیم خواسته یا ناخواسته دست رد زده‌ایم به سینه طبیعت، خود را محصور کرده‌ایم در خانه‌هایی از جنس آهن، فاصله گرفته‌ایم با جنگل با دریا با آسمان.

خلاصه این که با طبیعت بیگانه شده‌ایم و با زندگی هم بی‌حساب.

شاید خرید آپارتمان در شمال ایده خوبی باشد، با این کار خود را از لابلای آلودگی‌ها و زندگی‌های صنعتی بیرون می‌کشیم و در راستای ایجاد تنوعی در زندگی مبادرت می‌ورزیم.
شاه بیت حرف‌هایمان این که: زندگی در شمال دنیایمان را رنگی‌تر می‌کند و حالمان را بهتر. پس بحث را با این سؤال ادامه می‌دهیم که قبل از خرید آپارتمان در شمال به چه نکاتی توجه کنم؟

قبل از خرید آپارتمان در شمال به چه نکاتی توجه کنم؟

همان‌طور که گفتیم شمال اگر نگوییم بهترین جا برای خرید آپارتمان است اما باید اقرار کنیم یکی از بهترین‌هاست. برای اثبات ادعایمان می‌توانیم پای طبیعتش را به میان بکشیم، از دریایش بگوییم، از نسیم خنکش حرف بزنیم و خلاصه این که ساعت‌ها فخر فروشی کنیم.

خرید آپارتمان در شمال مزایای دیگری هم دارد، نخست این که در قبال پرداخت هزینه‌ای اندک، بخشی از خاک شمال را به نام خود می‌زنیم. اگر صادق باشیم بی‌چون و چرا می‌پذیریم آپارتمان ارزان‌تر است و با احتمالا با جیبمان سازگارتر.

فراموش نکنیم انتخاب اشتباه یک آپارتمان، پولمان را تباه می‌کند، وقتی می‌گوییم انتخاب اشتباه مقصودمان چیست؟

 

خرید آپارتمان در شمال کشور آسان است اگر...

پیش از خرید آپارتمان در شمال کشور دقت کنیم به این که هر محل زیبایی مناسب برای خرید آپارتمان نیست. یادمان باشد هنوز هم هستند زمین‌هایی که موقوفی‌اند و نامناسب برای خرید، زیادند زمین‌هایی که مشکل آب دارند و گاز، خاطرمان باشد اگر قرار است ملکی خریداری کنیم و آپارتمانی تهیه نماییم امنیتش مهم است و ایمنی آن حائز اهمیت. تأکید می‌کنیم در این مسیر بی‌گدار به آب زدن، اشتباهی است بزرگ.

خرید آپارتمان در شمال همانند ویلا شرایط و مفاهیم خاص خود را دارد و بیشتر آپارتمان‌های اجرا شده را در شمال داخل شهر خواهیم داشت و معدودی از آپارتمان‌ها در حاشیه شهرها و در مناطق ساحلی یا جنگلی قرار دارند.

در شمال مدل‌های مختلف آپارتمان وجود دارد و این آپارتمان تقریبا به عنوان آپارتمان ساحلی خارج از شهر است که چشم‌انداز جنگل و دریا را به صورت کامل داشته و موردی مناسب از لحاظ جانمایی و متراژ و قیمت برای خرید است که به شرح زیر اعمار گردیده است.

مشخصات و قیمت آپارتمان؛
تعداد طبقات آپارتمان 4 است که طبقه چهارم از این آپارتمان موردی است که برای فروش ارایه می‌شود و این واحد از نظر متراژ 125 متر دارای 3 خواب مستر با ویو دریا و جنگل است و با قیمت متری 4 میلیون و 300 هزار تومان به فروش می‌رسد.

خرید آپارتمان در شمال را به ویلا اگر ترجیح می‌دهید باید بگوییم این گزینه مورد مناسبی برای شما خواهد بود چون نمونه کاملی از آپارتمان با تعداد خواب و متراژ و قیمت مناسب است که هم چشم‌انداز دریا و هم جنگل را به رخ می‌کشد و هم تداعی کننده طبیعت بکر شمال خواهد بود و از لحاظ ساخت آپارتمان با شرایط و متریال مناسب اجرا گردیده است.

صحبت پایانی
خرید آپارتمان در شمال، زمینه ساز زندگی شادتر و مرفه‌تر است. قرار است آپارتمانی بخریم پس با اقامت چند شبه در ویلای شمال تفاوت‌های زیادی دارد. لازم است به موارد زیادی دقت کنیم و فاکتورهای عدیدی را بررسی نماییم.

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.