فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

خرید آپارتمان ساحلی - کد: 2467

نوع ملک: آپارتمان
نوع بنا: تریبلکس
متراژ زمین: 16000 متر مربع
متراژ بنا: 100 متر مربع
تعداد خواب: 3
عمر بنا: نوساز
موقعیت: ساحلی
محل: شهرکی
قیمت: برای مشاوره تماس بگیرید

خرید آپارتمان ساحلی
در این قسمت می‌خواهیم شما را با برج ساحلی واقع در
 کناره شهرستان نوشهر که از لحاظ موقعیت و سازه، جزو برترین واحد مسکونی آپارتمانی در شمال شناخته می‌شود آشنا کنیم.
برای خرید آپارتمان ساحلی اگر نوشهر را انتخاب کرده‌اید، باید بگویم این مجموعه آپارتمان مسکونی
 ساحلی که در مسیر نوشهر به رویان واقع شده یکی از گزینه‌های فروش آپارتمان ساحلی است که به شما توسط مدیریت فروش این پروژه با مشاوره گروه املاک بانیان مسکن ارایه می‌شود.


حال بیایید این آپارتمان ساحلی را بیشتر بشناسیم.
خرید آپارتمان ساحلی در این مجموعه به گونه‌ای است که، کل مساحت زمین حدود 16000 متر می‌باشد که از یک سمت یعنی شمال به ساحل شنی و دریا و از سمت دیگر یعنی جنوب به جاده نور-نوشهر ارتباط داشته و از شرق و غرب به شهرک‌های ویلایی ساحلی متصل بوده است، و شما در این مساحت زمین 6 آپارتمان 6 طبقه‌ای در 3 تیپ a,b,c با مجموع 108 واحد مسکونی در متراژهای 80 تا 150 متری که از 3 خواب دوبلکس در طبقات بالایی تا تک خواب در طبقات پایینی اعمار شده که دید دریا و جنگل را در هر طبقه و واحد خواهد داشت مشاهده می‌کنید.


از مشاعات خرید آپارتمان ساحلی معرفی شده می‌توان به مسیر مخصوص دوچرخه‌سواری و پیاده‌روی، رستوران ویژه ساکنین، آلاچیق، اسکله، فروشگاه‌های مختلف جهت تامین مایحتاج روزانه ساکنین، چشم‌انداز و دید بی‌نظیر، دسترسی آسان به دریا و جنگل، امکان بخشش تسهیلات و اعتبار مالی جهت سهولت در خرید آپارتمان ساحلی در این پروژه زیبا در نوشهر اشاره داشت.


از مشخصات ظاهری و فنی این پروژه تکمیل شده به عنوان آپارتمان ساحلی می‌شود به اسکلت‌فلزی، نمای کنیتکس، پوشش دیوارهای داخلی از رنگ مولتی‌کالر، کاغذدیواری خارجی، جنس کف سالن و اتاق‌ها و آشپزخانه از پارکت و سرامیک، کابینت از جنس چوب ام دی اف، پنجره‌های یو‌پی‌وی‌سی یا آلمنیوم رنگی با شیشه دو‌جداره، اسپیلت سومین به عنوان سیستم برودتی و حرارتی، سیستم امنیتی با دوربین‌های مدار‌بسته، اینترنت، سیستم آب‌رسانی شهری، برق مستقل، گاز شهری برای واحدها، آنتن مرکزی اشاره نمود.


قیمت خرید آپارتمان در این مجموعه ساحلی
قیمت خرید واحد آپارتمان ساحلی در این مجموعه 114 واحدی به صورت تفکیک شده و مشخص می‌باشد به نحوی که شامل 3 بلوک که 2 بلوک شمالی متصل به دریا با ویو ساحل و دریا، 2 بلوک جنوبی متصل به جاده با چشم‌انداز دریا، 2 بلوک وسطی با
چشم‌انداز محدود جنگل و دریا و از طبقه اول تا طبقه ششم قیمت با افزایش همراه خواهد بود که به شرح زیر اعلام می‌گردد.


خرید آپارتمان ساحلی با قیمت زیر
خرید آپارتمان ساحلی در این مجموعه از متری 3 میلیون و 800 هزار تومان تا متری 9 میلیون و 600 هزار تومان توسط مالک اعلام شده و شما با قیمت‌های مختلف در متراژ واحدها و طبقات و موقعیت متفاوت می‌توانند پیشنهادی از خرید آپارتمان در این مجموعه ساخلی برایتان باشد.


صحبت پایانی
خرید آپارتمان ساحلی در شمال را به صورت پراکنده در حاشیه شهر و داخل شهر که رو به دریاست و در موقعیت ساحلی و ضلع شمالی جاده است را می‌توانند انجام دهید، البته به این نکته هم توجه کنید که در شهرهای برند ساحلی شمال قیمت خرید آپارتمان ساحلی با توجه به نوع سازه و چشم‌انداز متفاوت گران‌تر و از قیمت بیشتری برخوردار خواهد بود.

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.