فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

خرید ارزان قیمت ویلا - کد: 2237 (فروخته شده)

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: نیم دوبلکس
متراژ زمین: 225 متر مربع
متراژ بنا: 160 متر مربع
تعداد خواب: 2
عمر بنا: 5 تا 10 سال
موقعیت: جنگلی
محل: غیرشهرکی
قیمت: 390،000،000  تومان

‎خرید ویلا ارزان قیمت در شمال و شهرهاي شمالي كشور ، به خصوص در غرب مازندران از رويان تا نمك آبرود با ويلاهاي فروشي در مناطق زيباي متل قو تا رويان در سايت فعال و معتبر بانيان مسكن با كارشناسان خبره در زمينه فروش ويلا به خريداران ويلا و اشخاصی که قصد خرید ویلا ارزان قیمت در مناطق رو بورس و خوش نشین در شمال را دارند معرفي ميشود .

 

موقعیت مکانی ویلا

 

‎فروش ويلا جنب شهرك هاي شناخته شده و معروف در شمال كشور در شهرستان توريستي نوشهر واقع و در مورد اين ويلا فروشي در دو كيلومتري شهر نوشهر روستاي سر سبز لتينگان در كيلومتر 15سي سنگان به سمت نوشهر ، كه شرقاً به روستاي امير رود و غرباً به شهر نوشهر متصل میباشد .

‎يكي از امتيازاتي كه اين ويلاي فروشي را نسبت به ويلاهاي ديگر متمايز ميسازد ، داشتن جواز ساخت و سند شورائی و معتبر با اقدامات اولیه در نوبت سند ، جهت اخذ سند مالکیت و سند تک برگ شده است .

‎ويلاي فروشي بحر جاده و نزديك به ويلاهاي تهراني نشين اطراف در منطقه لتينگان به صورت ، محصور شده با ديوار و تمامي درب و پنجره ها حفاظ دار ميباشد و درون يك خيابان فرعي و مستقل  از ويلاهاي ديگر است .

در ضمن ويلاي فوق كه جزو ويلاهاي فروشي ارزان قيمت و زير قيمت در منطقه نوشهر ميباشد ، با يك اتاق نگهباني و نگهبان در آن خيابان فرعي كه از تمامي آن ساختمان ها محافظت و نگهداري مي كند ، ويلاي فوق داراي امكاناتي شامل : كنتور برق ، كنتور گاز و متصل به آب لوله كشي شهري نيز ميباشد .

 

مشخصات و مساحت ویلا


‎فروش ويلا با زميني به مساحت 225 متر مربع و ساختماني با زير بناي 160 متر مربع به صورت نيم دوبلكس ، با پاركينگ مسقف و داراي تراس و اتاق خواب روي تراس است كه ديد جنگل را مشرف ميسازد و از ديگر مزاياي اين ويلاي فروشي ارزان قيمت در خطه شمال ، نزديك بودن آن به پارك تفريحي نگين كه در چند متري آن واقع شده است با باغچه و درختكاري در داخل محوطه ويلا جلوه خاصي را به آن داده است .

‎اين ويلا با تمامي امكانات رفاهي از جمله مبله شده كامل در سالن و نشيمن ، كف سالن با سراميك ، داراي لوستر ، مجهز به تمام وسايل صوتي و تصويري و سيستم سرمايشي ( كولر اسپليت) و سيستم گرمايشي و شومينه ، آشپزخانه تماماً كابينت همراه يخچال ، گاز فر ، ماشين لباسشويي ، پكيج ، لوازم برقي و ديگر لوازم مورد نياز و ضروري ميباشد .

ويلا به صورت نيم پيلوت و داراي 3 اتاق خواب همراه با كمد ديواري و سرويس خواب كامل و سيستم گرمايشي و سرمايشي ، سرويس بهداشتي فرنگي و ايراني با شيك ترين و بهترين نوع شيرآلات نصب شده در ویلا ميباشد .

 

قیمت ویلا


‎اين ويلاي فروشي با ساخت زير 10 سال يكي از بهترين ويلاها در منطقه ي زيباي متل قو تا رويان و نزديك به ساحل دريا و جنگل در شمال  و شهرستان نوشهر ميباشد كه با قيمت باور نكردني و زير قيمت روز املاك به مبلغ 390 ميليون تومان به فروش مي رسد .

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.