فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

خرید اقساطی ویلا ساحلی - کد: 2274 (فروخته شده)

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: تریبلکس
متراژ زمین: 300 متر مربع
متراژ بنا: 450 متر مربع
تعداد خواب: 4
عمر بنا: زیر 2 سال
موقعیت: ساحلی
محل: شهرکی
قیمت: 2،900،000،000  تومان

فروش ویلا ساحلی به صورت نقد و اقساط ، با شرايط ويژه خريد به گونه ای كه نصف مبلغ معامله به صورت نقد به فروشنده پرداخت و مابقی مبلغ معامله اين ويلا ساحلی به صورت اقساطی و شرايطي در مدت زمان توافقی به فروشنده پرداخت ميگردد .

فروش ويلا ساحلی به صورت نقد و اقساط و شرايط بلند مدت و يا كوتاه مدت ، كه اين موضوع بين خريدار و فروشنده توافقی ميباشد صورت ميپذيرد و در مورد متراژ زمین ويلا ساحلی مدنظر بايد گفت كه با دارا بودن حدود 300 متر زمين خالص بدون مشاعات و زیر بنا 450 متر در 2 طبقه به نام دوبلکس 4 خوابه و به صورت كاملا شخصی ساز داخل شهرک و مجموعه ای كوچک با سند ششدانگ ، به قيمت خوب و توافقی ويلا ساحلی به فروش ميرسد.

 

نقشه ویلا، سالن های پذیرایی و اتاق های خواب و امکانات امنیتی ویلا

 

خرید ویلا ساحلی اقساطی و شرایطی با توجه به نقشه و نوع ساخت و متريال كاربردی در اين ويلا ساحلی به گونه ای است که ، در طبقه اول به صورت يک سالن پذیرایی بزرگ با آشپزخانه ، 1خواب و سرویس فرنگی و ايرانی با کف سالن و اتاقها تمامی سرامیک و سقف گچ کاری شده به صورت فوق العاده جذاب و زبيا ، با شومینه سنگی در كنج سالن و پنجره دوجداره نصب شده در تمامي ساختمان به همراه درب ضد سرقت با قسمتی از دیواره سالن سنگ آنتیک ميباشد كه زيبايی خاصي به فضای داخلی ويلا بخشيده و شوفاژکشی با موتورخانه كامل جهت سيستم گرمايشی و پله های چوب و بتونی با کف سنگ با نرده چوبی را در طبقه اول به صورت جذاب و دقيق را مشاهده خواهید داشت.
در مورد متريال و آيتم های موجود در طبقه دوم بايد گفت كه در اين طبقه با 3خواب كه 1خواب مستر با نشیمن بزرگ با شومینه و سونا و جکوزی و تراس بزرگ شمالی دید کامل دریا و باربیکیو و كباب پز ذغالی و نرده تراس با چوب و آهن تزيين شده  و تراس جنوبی دید کامل کوه را شامل شده و در ضمن 1سرویس در سالن به صورت فرنيش و مبله کامل زندگی با حفاظ کشی ویلا جهت امنیت بیشتر درب و پنجره ها به صورت كامل را خواهيم ديد .
در قسمت بيرون فضای ويلا و امكانات موجود در مورد محوطه و حياط بايد خاطرنشان شد كه ،يک سوئیت مجزا و کامل به عنوان سوئيت مهمان و يا سوييت سرايدار شخصی در قسمت پاركينگ موجود بوده و همينطور کف حیاط سنگفرش با چراغهای ایستاده پایه دار و در مورد امنيت شهرک ميتوان گفت كه با نگهبانی و سرایداری شبانه روزی شهرک به انظمام درب ریموت دار براي سهولت و امنيت عبور و مرور صاحبان ويلا در اين شهرک ساحلی ميباشد.

 

قیمت ویلا

 

فروش ويلا ساحلی به صورت قسطی و شرايطی و يا چنانچه خريد ويلا ساحلي با شرايط توافقی و اقساطی را داريد اين ويلا با دید کامل دریا و فاصله تا نزدیکترین زمان به مرا کز تفریحی و خرید کمتر از 3 دقیقه و با قرارگيری در منطقه سيسنگان از توابع نوشهر با قيمتی در حدود 2 ميليارد و 900 ميليون به صورت قسطی و شرايط توافقی با مبله كامل به فروش ميرسد .
خرید ویلا ساحلی ارزان قیمت و یا خرید ویلا ساحلی شرایطی و به صورت قسطی با اقساط کوتاه و یا طولانی مدت در سایت به روز و فعال در منطقه شمال به نام بانیان مسکن امن شمال موجود و به عزیزان معرفی میگردد .

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.