فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

خرید باغ ویلا در شمال - کد: 2091

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: فلت
متراژ زمین: 1450 متر مربع
متراژ بنا: 200 متر مربع
تعداد خواب: 3
عمر بنا: 10 تا 20 سال
موقعیت: جنگلی
محل: تهرانی نشین
قیمت: 15،000،000،000  تومان

خرید باغ ویلا در شمال و فروش خانه باغ در شهرهای شمالی بالاخص نوشهر و چالوس تا نور و نمک‌آبرود که شامل ویلاهایی با بنایی قدیمی و در اکثر موارد با متراژ زمین بالای 1000 متر و 1500 متر در شمال به عنوان باغ ویلا و یا خانه باغ در شمال مطرح می‌شوند.
ویلا در شمال که به باغ ویلا شهرت دارد دارای 1500 مترحدودا زمین با بنایی در حدود 200 متر و 3 خواب قابل استفاده
می‌باشد، در عین حال ویلا نیاز به بازسازی و تعمیرات جزئی دارد.
قیمت ویلا در حدود 15 میلیارد تومان می‌باشد، این ویلا دارای برق 3 فاز و کنتور آب و کنتور گاز مستقل بوده است. ویلا دارای سند منگوله دار سربی و جواز ساخت و پایان کار است. حیاط این ویلا پر از درختان میوه و مرکبات
می‌باشد، متراژ و طول و عرض زمین در حدو د 33 در 42 متر است.

نکته؛
خرید باغ ویلا در شمال و شهرهای حاشیه دریای خزر بخصوص در نوشهر از این دسته از ویلاهای پرطرفدار و پرفروش در شمال کشور می‌باشند.

باغ ویلا به ویلاهایی با زمین متراژ بالا در سازه‌های ویلایی فلت یا دوبلکس و اساسا با عمر بنای چند ساله و با محوطه‌ای سرسبز و زیبا که در بیشتر‌ موارد دارای سند مالکیت ششدانگ و به صورت مستقل و دربست بیرون شهرک و در محیطی آزاد و خصوصی در بازار مسکن شناخته می‌شوند و با قیمت‌های متفاوت که بسته به موقعیت محیطی و متراژ زمین متفاوت در شمال برای فروش وجود دارند.
تفاوت ویلاهای قدیمی با ویلاهای نوساز در شمال بیشتر و به طور مشهود در ویلا باغ با بنای قابل سکونت و بعضا نیاز به بازسازی در مساحت زمین بالای 1000 متر و در ویلاهای نوساز با مشخصات برعکس قابل نمایش خواهد بود.

مشخصات باغ ویلا در شمال

خرید باغ ویلا در شمال برندی خاص و کیسی مناسب برای افرادی است که در جستجوی ویلایی با حس آرامش و رویایی می‌باشند است، با توجه به بودجه و سابقه‌ای این چنینی می‌توانید در جای جای نوار ساحلی و در حاشیه جنگل و دامنه کوه، ویلا باغ را جستجو و برای خرید اقدام نمایید.
البته ویلا باغ  را به دو صورت ویلا باغ جنگلی و یا ویلا باغ ساحلی که بیشتر خارج از محیط شهرک و به صورت مستقل قرار دارند خواهید دید، تنها تفاوت آن‌ها در قیمت فروش ویلا باغ در نقاط فوق خواهد بود و علاوه بر این امکان داشتن ساحل خصوصی و مستقل که در ویلا باغ‌های ساحلی جاده به دریا نیز ناممکن نخواهد بود.

بهترین باغ ویلا برای خرید

بهترین خرید باغ ویلا در شمال را می‌توان به ویلایی با زمین حدود 1000 متر به صورت مستقل و خصوصی در محیطی دنج که به دریا و جنگل فاصله کمی داشته باشد و علاوه بر این به شهر نیز نزدیک بوده و از امکانات شهری اعم از بیمارستان، مراکز آموزشی، مراکز خرید، مراکز شهری بهره‌مند باشد را نام برد، و چنین باغ ویلای فروشی می‌تواند بیش‌ترین طرفدار برای خرید را در هر یک از شهرهای شمال داشته باشد.

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.