فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

خرید زمین تجاری ساحلی - کد: 2512

نوع ملک: زمین
نوع بنا: زمین
متراژ زمین: 1000 متر مربع
متراژ بنا: - متر مربع
تعداد خواب: 0
عمر بنا: فاقد بنا
موقعیت: ساحلی
محل: غیرشهرکی
قیمت: برای مشاوره تماس بگیرید

بهترین گزینه سرمایه گذاری ملک در نوشهر

در کجای شمال زمین تجاری بخرم؟

زمین تجاری را باید در مناطقی از شمال که در اصطلاح پاخور خوبی دارد برگزید، این مناطق را بیشتر در شهرهای معروف شمال و حاشیه آن جستجو کرد و اگر این زمین تجاری ساحلی و در حومه نوشهر باشد شما گوی سبقت را ربوده‌اید.

برای این که گزینه مناسبی از یک ملک به خصوص ملک تجاری را برگزینید باید با نکات مهم خرید زمین در شمال آشنا باشید تا خدای نا کرده از انتخاب خود پشیمان نشوید.
ما تمام شرایطی را که یک زمین تجاری مناسب در شمال می‌تواند داشته باشد برایتان شرح می‌دهیم و بهترین گزینه از خرید زمین تجاری ساحلی را برایتان به ارمغان آورده‌ایم.

موقعیت ملک؛

زمین تجاری ساحلی با بهترین موقعیت در محدوده شهرستان نوشهر در منطقه سی‌سنگان واقع شده که به صورت نگینی با ارزش در جوار شهرک‌های برند ساحلی خودنمایی می‌کند.

مشخصات ملک؛

1000 متر زمین تجاری ساحلی با بر 20 متر در طول 50 متر مناسب‌ترین گزینه برای سرمایه گذاری و کسب درآمد با احداث ساختمانی تجاری است.

امتیازات ملک؛

سند ششدانگ عرصه و عیان
موقعیت عالی
داخل بافت
بر جاده اصلی
تجاری و قابل بهره‌برداری
قیمت مناسب
مجاور شهرک‌های برند ساحلی
در منطقه سی‌سنگان نوشهر

قیمت ملک؛

زمین ساحلی تجاری با توجه به موقعیت عالی با ابعاد مناسب و با توجه به ارزش زمین ساحلی در نوشهر و حومه، متری 20 میلیون تومان قیمت گذاری شده و در مجموع امکان خرید زمین تجاری ساحلی در حدود 20 میلیارد تومان است.

توجه؛
شاید اگر ملک در قسمت جنگلی بود با قیمت پایین‌تری معرفی می‌شد اما باید بدانید همیشه ملک یا زمین تجاری ساحلی از ارزش بیشتری برخوردار است و دلیل اصلی آن، محدودیت این دست از زمین‌ها در شمال و به خصوص در منطقه نوشهر و حومه این شهرستان می‌باشد.

 

خرید زمین تجاری ساحلی

سرمایه گذاری در خرید زمین در کدام شهر شمال بهتر است؟

در جواب این سوال باید گفت شهرهایی که بیشتر مورد توجه غیر بومیان قرار گرفته از ارزش بالاتری برخوردار هستند و در بین مناطقی چون متل‌قو، رویان، نوشهر، نمک‌آبرود، هر یک متقاضیان خاص خود را دارد.
در بین این شهرها می‌توان از نوشهر یاد کرد که شهری بسیار زیبا با دسترسی به راه‌های اصلی منتهی به تهران و طبیعت بکر همیشه مورد توجه بوده است.

خرید زمین ساحلی تجاری بهترین گزینه برای اشخاصی است که به دنبال سرمایه گذاری و کسب درآمدند می‌باشد که ما نمونه‌ای از آن را در منطقه نوشهر به شما معرفی می‌کنیم.

صحبت پایانی؛

زمین تجاری ساحلی اگر با شرایطی مناسب و موقعیت خوب در شمال را مد نظر داشته باشید می‌توانید به موردی که برایتان در نظر گرفتیم فکر کنید و چنان چه تمایل به خرید داشتید با ما تماس بگیرید.

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.