فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

خرید زمین شمال - کد: 2085

نوع ملک: زمین
نوع بنا: زمین
متراژ زمین: 500 متر مربع
متراژ بنا: - متر مربع
تعداد خواب: 0
عمر بنا: فاقد بنا
موقعیت: جنگلی
محل: شهرکی
قیمت: برای مشاوره تماس بگیرید

همان‌طور که قبل‌تر به آن اشاره کردیم خرید زمین شمال به چند دسته زمین شهرکی، زمین مستقل و بیرون از شهرک، زمین تجاری را در متراژ و ابعاد مختلف خواهید یافت و در این میان شناخت و کاربری زمین بسیار حایز اهمیت است.

خرید زمین شمال همیشه سودآور بوده و البته باید دقت داشت تا این سرمایه‌گذاری در خرید زمین منطقی و با شناخت انجام پذیرد، چرا که همیشه خرید زمین سودآور به معنای زود یازده نخواهد بود و توجه به کاربری زمین و اسناد و مدارک کامل می‌شود خریدی مطمین و ایمن داشت.

 

متراژ و ابعاد زمین در شمال

خرید زمین در بهترین منطقه شمال بین نوشهر و رویان تا متل‌قو، نمک‌آبرود که به مناطق پر فروش ملک در شمال شناخته می‌شود داخل شهرک به صورت مستطیل و خوش‌قواره به ابعاد 13 در 35 متر و با فاصله کم و نزدیک به دریا و جنگل و مواردی از زمین در مجموعه و شهرک نوپا و تازه تاسیس جهت سرمایه‌گذاری و سوددهی و بازده عالی در کمترین زمان جهت فروش موجود می‌باشد.

 

خرید زمین در این بازار آشفته ملک و مسکن بسیار نادر شده، البته منظور از نادر بودن در خصوص زمین‌های مناسب خرید است و جستجو بر اساس قیمت مناسب با موقعیت عالی و داشتن اسناد و مدارک کامل در نهایت به خرید خوب رقم می‌خورد و توجه به این نکات در خرید زمین حیاتی است.
خرید زمین شمال و نکات کاربردی که بررسی آن بسیار می‌تواند برای شما در خریدی ایمن تاثیرگذار باشد را پیشنهاد می‌دهیم مطالعه کنید و با اساس و پایه زمین‌های شمال که برای فروش معرفی می‌شوند آشنا شوید.
خرید زمین در شهرک با سند در متراژهای 200 متر، زمین 250 متر، زمین 300 متر، زمین 400 متر، زمین 500 متر، زمین 1000 متر در شمال که به زمینه‌ای خوش قواره و آماده ساخت شهرت دارند یافت می‌شود و تمامی متراژهای از 200 متر تا زمین 1000 متری داخل شهرک با امکانات کامل کنتور گاز و برق و آب هستند.

خرید زمین با مجوز ساخت و سند منگوله و سند دفترچه‌ای و زمین خوش قواره در شهرک‌های به نام و مطرح شمال از متری 600 هزار تومان تا 5 میلیون و بستگی به موقعیت و سندیت زمین در شهرک‌های ساحلی و جنگلی در ابعاد زمین 10 در 20 و 15 در 30 و... متفاوت است.
خرید زمین ساحلی با متراژ 200 متر تا 20000 متر که در متراژ‌های بزرگ و چند هزار متری را در موقعیت خاص و بکر زمین جاده به دریا و خرید زمین جنگلی با متراژ 200 تا چند هکتاری خواهید یافت و فارق از هر گونه تردید و نگرانی خرید زمین در شمال را می‌توان با اطمینان انجام داد.


توصیه مشاور؛
خرید زمین شمال در پرطرف‌دارترین حالت متعلق به زمین‌های ساحلی شهرکی می‌باشد و بعد آن به زمین‌های جنگلی که در ارتفاع و پای کوه درون شهرک قرار دارند تعلق می‌گیرد و دلیل آن چشم‌انداز کامل دریا و جنگل است، در ضمن داشتن اسناد کامل و مجوز ساخت و تغییر کاربری زمین از ملزمات خرید زمین در شمال خواهد بود.

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.