فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

خرید زمین شهرکی - کد: 2223 (فروخته شده)

نوع ملک: زمین
نوع بنا: زمین
متراژ زمین: 450 متر مربع
متراژ بنا: - متر مربع
تعداد خواب: 0
عمر بنا: فاقد بنا
موقعیت: جنگلی
محل: شهرکی
قیمت: برای مشاوره تماس بگیرید

خريد زمين شهركی در نوشهر با سند در قواره هاي 444 متر در ابعاد 13.35 متر در بهترين و زيباترين شهرك تازه تأسيس در شمال در منطقه نوشهر با مشاعات شامل،  4 لاين خيابان 8 متري اصلي و 6 لاين خيابان فرعي 6 متري با ميدان بزرك به قطر 20 متر و فضاي سبز دور ميدان و محوطه سبز و پارك بازي و فروشگاه و دفتر شهرك و اتاق سرايداري و نگهباني 24 ساعته شهرك را شامل ميشود.

 

متراژ و موقعیت مکانی زمین

شهرك فوق با قواره هاي 444 متري تا 700 متري با بر 13 متر با ويلاهايي به صورت شمالي و جنوبي با فاصله حدود 60 متر از روبه رو و با فاصله خدود 5 متر از پشت و فاصله حدود 5 متر از بغل با هم فاصله داشته و مورد بسيار عالي براي ساخت ويلا و سرمايه گذاري ميباشد.

قيمت زمين شهركي فوق با سند در مجموعه اي 10 هكتاري با جاده اي آسفالته در بيرون بافت محل و جاده خصوصي آسفالته تا شهرك با فاصله ي در حدود 700 متر تا جاده اصلي و در حدود 750 متر تا دريا و ساحل و در حدود 800 متر با جنگل و كوه مسافت دارد.

در نبش و ورودی زمین مذکور در شهرک علمک گاز و لوله آب موجود میباشد که جزو زیر ساخت ها در این شهرک معتبر و مهم میباشد ، و خریدار زمین دارای علمک گاز و لوله کشی آب و ترانس و مجموعه شهرکی را دارا میباشد که برای زمین فوق جزو امتیازات مهم و اساسی محسوب میشود، و برای ساخت ویلا دارای تغییر کاربری و پروانه ساخت خواهد بود .
قيمت زمين در اين شهر; نوپا و رو به رشد در حدود متري 490 تا 700 هزار تومان ميباشد كه در مقايسه با قيمت زمين شهرك هاي اطراف نصف قيمت ميباشد و مورد مناسبي و اكازيون از لحاظ ويو و ساخت و ساز و سرمايه گذاري ميباشد . که فقط شرکت بانیان مسکن مسدول فروش زمین فوق میباشد.

خريد زمين جهت ساخت ويلا در شمال ، در مورد زمين هاي أيده آلِ و مناسب و باب دل از متري 400 هزار تومان شروع ميشود كه در مورد زمين هاي موجود در اين شهرك كه شامل 145 قطعه و قواره 450 تا 700 متري كه در كل 3 قطعه زمين فروشي در اين مجموعه كه به صورت قواره اي و قطعه اي در حدود 200 تا 220 ميليون تومان در مورد قطعات 450 متري موجود در شهرك ، قيمت گذاري شده است.

 

قیمت خرید زمین در شمال

چنانچه تمايل به خريد زمين در شمال با سود خوب و ايده آل براي ساخت ويلا و سرمايه گذاري ميباشيد موارد فوق بسيار عالي و اكازيون ميباشد . به گونه اي كه با خريد زمين در حدود 200 تا 300 ميليون و ساخت ويلا دوبلكس 3 خواب در حدود 200 متر با هزينه اي در حدود 150 تا 200 ميليون تومان، صاحب ويلا با متراژ زمين خالص و بدون مشاعات تا 450 متر و با قيمت در حدود 600 تا 900 میلیون تومان بسته به نوع نقشه و متریال ساخت در شهرک به نام و اكازيون منطقه نوشهر خواهيد شد كه با سود 200 تا 400 ميليوني براي خريدار همراه خواهد بود .

پيشنهاد شركت بانيان مسكن به خريداران زمين در شمال با توجه به موقعيت و شرايط عالي شهرك رو به رشد و ترقي با قطعه زمين فوق ميباشد، كه مورد بسيار عالي و مناسب با سود عالي و بازدهي زياد و مناسب براي خريد زمين در شمال با قيمتي نصف قيمت زمين و شهرك هاي اطراف ميباشد.

جهت كسب اطلاعات بيشتر و مشاوره در مورد خريد زمين شهركي فوق با مطرح ترين و معتبرترين سايت قانوني با مجوز رسمي بانيان مسكن تماس بفرمائيد.

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.