فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

خرید ویلا - کد: 2015

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 300 متر مربع
متراژ بنا: 200 متر مربع
تعداد خواب: 3
عمر بنا: نوساز
موقعیت: جنگلی
محل: شهرکی
قیمت: 3،300،000،000  تومان

خرید ویلا معقوله‌ای است که خیلی از شما کاربران عزیز با آن دست و پنجه نرم کرده‌اید و سختی‌های این راه را که یکی از عوامل آن ممکن است ارتباط با بنگاه املاک غیر‌حرفه‌ای در شمال باشد و باعث سر درگمی در خرید ویلا برای شما شده را تجربه کرده‌اید.

چنانچه بخواهید از این استرس و سردرگمی خلاص شوید باید با مشاوری حرفه‌ای ارتباط برقرار کنید و از تبلیغات کذایی فروش ویلا در فضای مجازی که به دروغ با قیمت‌های پایین سعی در ارتباط با شما دارند پرهیز داشته باشید و این موضوع را سرلوحه کار خود در خرید داشته باشید که به قول معروف هر چه قدر پول دهید آش خواهید خورد، و پیشنهاد ما می‌تواند برای شما دوری از شهرهای درجه دو و سه خواهد بود.
در شهرهای برند تصاویر زیبا‌ترین ویلا‌ها همین‌طور ویلاهای فروشی پر‌طرفدار با قیمت‌های متنوع و مناسب را توسط سایت‌های املاک خواهید دید، این ویلا نیز جزیی از آن خواهد بود که در این قسمت راجع به آن توضیح خواهیم داد.
 

ویلا جنگلی را کجا می‌توان یافت

خرید ویلا جنگلی را در دو منطقه یکی حاشیه جاده‌ها و مناطق جلگه‌ای و دیگری را در دامنه و پای کوه که در اصطلاح به نام ویلا در ارتفاع قرار دارد خواهیم یافت، ویلا دوبلکس فروشی در این فایل نیز هم‌چون ویلاهای جلگه‌ای نزدیک به جاده و دریا در نوشهر و روستای سی‌سنگان به سمت توسکاتک واقع گردیده است.

پیشنهاد ویژه؛
خرید ویلا دوبلکس سه خواب در محیطی شهرکی نزدیک به ساحل دریا و راحتی در خرید مایحتاج روزمره در اطراف ویلا می‌تواند مناسب‌ترین و پر‌فروش‌ترین ویلای خریداری شده توسط شما دوستان و سروران گرامی باشد که این ویلا با تصاویر کامل آن گزینه‌ای منطقی خواهد بود، البته موارد مشابه با قیمت و سازه‌های کوچک‌تر و بزرگ‌تر با زمین متفاوت هم وجود دارد و باید در قسمت جستجوی سایت بانیان مسکن پیگیر شوید. 

 

مشخصات ظاهری و داخلی ویلا

ویلا در دو طبقه به نام ویلای دوبلکس در متراژ 200 متر با 3‌خواب در مساحت زمین در حدود 300 متر داخل شهرک جنگلی اعمار شده است.
ویلا درون شهرک جنگلی 40 واحدی با نقشه‌های مشابه و هم‌تیپ در محوطه‌ای زیبا با ساختمانی مدرن و شیک ویلایی که در قسمت فلت ویلا شما سالن بزرگ 60 متری به همراه آشپزخانه‌ای مجهز شده به کابینت و سینگ و هود و اتاق خوابی مستر را خواهید داشت.
در طبقه اول نیز دو خواب مستر و سالنی کوچک و تراسی که رو به جنگل با چشم‌انداز و مناظری زیبا شما را شگفت زده خواهد کرد.

مزایای خرید ویلا در شمال

یکی از محاسن ویلا نسبت به بقیه ویلاها در شهرک‌های مجاور، داشتن سند تک‌برگ می‌باشد و دیگری با این‌که ویلا جنگلی محسوب می‌شود، فاصله نزدیک آن با دریا می‌باشد، علاوه بر این نقشه زیبای ویلا به سبک کانادایی با سقف شیب دار آن را نسبت به ویلاهای دیگر متمایز و خاص داشته است.

قیمت خرید ویلا در شمال
قیمت خرید برای این ویلا در حدود 3 میلیارد و 300 میلیون تومان می‌باشد که این قیمت برای ویلا، قیمت اولیه و پیشنهادی با چانه‌زنی در حضور مالک بوده و قیمت نهایی را می‌توان پای میز مذاکره در نشست با طرفین مشخص نمود.

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.