فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

خرید ویلای شهرکی استخردار - کد: 2470

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 780 متر مربع
متراژ بنا: 570 متر مربع
تعداد خواب: 4
عمر بنا: نوساز
موقعیت: جنگلی
محل: شهرکی
قیمت: 14،000،000،000  تومان

خرید ویلای شهرکی استخردار موردی است که می‌خواهیم آن را به شما معرفی کنیم.

در مقدمه باید گفت خرید ویلای شهرکی استخردار را در 5‎٪ افرادی که در جستجوی خرید ویلا یا این‌که ویلا خریده‌اند مصداق دارد، درست است که همه ما دوست داریم ویلای ما دارای استخر باشد اما به هزینه و بودجه خود هم باید نگاه بیندازیم، چرا که چنین ویلاهایی که دارای استخر هستند در شمال معمولا دارای قیمتی بالا و میلیاردی خواهند بود و خرید آن از عهده و توانهر کسی خارج است.

خرید ویلای شهرکی استخردار در شمال و درون شهرک برند و شیک منطقه نوشهر که در حدود 60000 متر وسعت دارد و ساکنین سرشناس و در بیشتر موارد کارخانه‌دار ساکن پایتخت را در خود جای داده و دارای مشاعات 5000 متر ساحل اختصاصی با زیرگذر در مسیر خود و همچنین کل مجموعه مجهز به دوربین مداربسته و نگهبانی در 4 شیفت در حفظ و حراست و کنترل عبور و مرور را داشته واقع شده است.

ویلای شهرکی استخردار از آن دسته ویلاهایی است که استخر داخل ساختمان واقع گردیده و از سالن شما استخر را خواهید دید، البته اگر بیشتر می‌خواهید در مورد ویلای استخردار بدانید باید تفاوت ویلای استخردار و معمولی در شمال را مطالعه کنید.

 

مشخصات داخلی و بیرون ویلا؛

نمای ویلا از شیشه، چوب ترموود، ویلا دارای سیستم‌هوشمند کامل، گرمایش از کف با محوطه‌ای زیبا مطابق فیلم ویلاست که در طبقه همکف شامل، سالن زیبا و مبله، آشپزخانه مجهز به همراه اتاق پخت، یک خواب مستر، سرویس بهداشتی، استخر، سونا خشک، جکوزی، آب‌نما، و در طبقه اول شامل، سالن 3 خواب مستر با کمد‌دیواری، تراس بزرگ رو به شهرک، و در قسمت بالایی و سقف که به صورت روف‌گاردن با چشم‌انداز زیبای مناظر جنگل و شهرک همراه است را خواهید دید.

 

مساحت بنا و زمین؛

خرید ویلای شهرکی استخردار با توجه به موقعیت عالی و داشتن 4 خواب مستر در مساحت زمین 780 متر دارای سند ششدانگ عرصه و عیان و سازه‌ای مدرن و زیبا به متراژ 570 متر دارای امتیازات کنتور برق، گاز، آب، پارکینگ،  را خواهید داشت، و 10 دلیل برای خرید ویلای لوکس در شمال مصداق همین مورد خواهد بود.
انتظار خرید ویلای شهرکی استخردار را با مبلغ زیر میلیارد تومان در شمال نباید داشت و بسته به مکانی که ویلا در آن قرار داشته و نوع متریال ساخت چنین ویلاهایی و هم‌چنین ارزش و مساحت زمین، بیشتر ما شاهد خرید ویلای شهرکی استخردار با قیمت بالای چند میلیارد تومان را خواهیم داشت.

قیمت ویلا؛
برای خرید ویلای استخردار باید مبلغی در حدود 14 میلیارد تومان پرداخت نمایید که این مبلغ با توجه به ارزش ملک در این شهرک و متراژ ساخت و کیفیت و هزینه ساخت ویلا موردی منطقی و خاص برای زیباپسندان خواهد بود.

تفسیر مشاور؛

خرید ویلای شهرکی استخردار:
بسیاری از مسافران دریای خزر متوجه این موضوع هستند که شنا کردن در دریا فنون خاص خود و خطراتی به دنبال دارد، از این خطرات می‌توان به اتفاقات حین شنا کردن و کثیفی دریا که عامل ناقل بسیاری از بیماری‌های پوستی و غیره است، پس مسافران گرامی ترجیح می‌دهند که در ویلای شهرکی استخردار خود اقدام به شنا کردن کنند.
ازین رو پیشنهاد می‌شود ضمن خرید ویلا این موضوع مهم را مدنظر بگیرید، با خرید ویلای شهرکی استخردار احتمال مواجهت با این اتفاقات را نزدیک به صفر برسانید.

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.