فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

خرید ویلای شهرکی شمال - کد: 2450

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 550 متر مربع
متراژ بنا: 300 متر مربع
تعداد خواب: 4
عمر بنا: نوساز
موقعیت: جنگلی
محل: شهرکی
قیمت: 9،300،000،000  تومان

خرید ویلای شهرکی شاید در ذهن شما ابعاد مختلفی را در برگیرد، اما باید بدانید این مجموعه بسیار کوچک و در حد 5 دستگاه ویلا کنار هم با نگهبانی مستمر و درب کنترلی با ریموت برای تمامی افراد و مالکین، همچنین دور تا دور شهرک محصور و یکی از وجه تمایز این مجموعه وجود نهر آب زیبا با صدای دلنشین می‌باشد که با دبی آب فراوان از گوشه شهرک عبور می‌کند و از امتیاز خاص این مجموعه است.
محدوده و منطقه ویلا؛
همان‌طور که متوجه شدید این ویلای شهرکی در رویان، البته در محدوده رویان به سمت نوشهر و در کیلومتر 5 این شهرستان در روستای بن‌جی‌کول واقع شده و به طور خاص‌تر می‌شود گفت این ویلا در ظلع جنوبی جاده و در ارتفاع و دامنه جنگل واقع گردیده است.

مشخصات بیرونی و مساحت ویلا؛
نقشه ویلا همان‌طور که میبینید به صورت مدرن و دوبلکس به متراژ 300 m² در 4 خواب می‌باشد که در زمینی به مساحت 550 m² دارای سند و پایان‌کار احداث گردیده است.
متریال و نوع نقشه به گونه‌ای است که در حیاط ویلا با باغچه‌ای زیبا و شیک روبه‌رو می‌شوید و هنگامی که در حیاط دور ویلا می‌گردید در پشت ویلا یک سرویس بهداشتی و انباری که برای موتورخانه و پکیج در نظر گرفته شده و در ورودی حیاط باربیکیو و آب‌نما را خواهید داشت.
نقشه داخلی ویلا؛
خرید ویلای شهرکی در شمال و آن‌هم در شهر رویان همان‌گونه که گفتیم در دو طبقه و در ردیف ویلای دوبلکس جنگلی است که دارای، آشپزخانه‌ای شیک با کابینت هایگلاس، هود، گاز رومیزی و سینگ ظرفشویی و درب که به محوطه پشت راه داشته و سالنی زیبا و بزرگ با سقف تیر‌نما و کناف با نور‌پردازی استاندارد و شومینه‌ای سنگی و کف سالن از سرامیک رنگ روشن درجه یک باسرویس توالت و دوش حمام در گوشه سالن و یک اتاق خواب و پله‌ای چوبی که ما را به طبقه اول مطابق عکس ویلا که با سالنی بزرگ به همراه 3خواب که 2خواب مستر با کمد‌دیواری و خواب سوم معمولی می‌باشد و تراسی که از سالن رو به محوطه شهرک و تراس پشتی که از اتاق خواب راه دارد و به چشم‌انداز جنگل ختم می‌گردد رهنمون می‌دارد.
قیمت ویلا؛
قیمت ویلا با توجه به‌ این‌که دارای سند و پایان‌کار بوده و سازه‌ای بسیار لوکس و زیبا را در خود جای داده و در بهترین قسمت جنگلی در رویان و داخل شهرک واقع شده در حدود 9 میلیارد و 300 میلیون تومان است که با تخفیف نیز به خریدار با شرایط مناسب پرداخت وجه، واگذار می‌شود.

محاسن ویلا:

مزیت اصلی ویلا را می‌توان علاوه بر نقشه زیبا و کامل بدون فضای پرت داخلی به، بالکن و تراس ویلا با طراحی منحصر به فرد آن دانست که پوشیده بودن تراس از دید ویلاهای مجاور، باعث احساس امنیت و آرامش مالکین گردیده است.

 

خرید ویلای شهرکی شمال را در 90% ویلاهایی که به فروش رسیده‌اند دیده‌ایم، این دست از ویلاها چون کنار هم و در مجموعه‌ای مسکونی ویلایی با افراد غیر‌بومی که عموما تهرانی هستند و فرهنگ‌ها و تشابهات یکسانی دارند مورد قبول خریداران است.
چرا خرید ویلا در شهرک بهتر است؟
قبلا در این مورد تا حدودی توضیح داده‌ایم و لازم است یادآور شویم دوستانی که در جستجوی خرید ویلا در شهر یا مکانی غیر از محل سکونت خود مثلا در (شمال) هستند، چون بومی منطقه نبوده و در این مناطق ریشه نداشته و دوست یا فامیلی ندارند، ترجیح می‌دهند در محیطی خرید ویلا داشته باشند که مالکین آن از هم‌شهری خود او با فرهنگی مشابه باشد و ایامی که دور از ویلا و در شهر خود هستند امنیت ویلای آن‌ها با قوانین شهرک در شمال تضمین شود، چنین خواسته‌ای فقط در شهرک برآورده می‌شود.


وجه تمایز ویلا در شهرک؛
 

ویلاهای فروشی در شمال را به دو مدل ویلای مستقل، ویلای شهرکی خواهید دید که سلیقه افراد در خرید این دو سبک ویلا متفاوت می‌باشد، البته ویلا شهرکی محاسن و مزایایی برتر از ویلای مستقل دارد که همین مساله منجر به فروش بهتر و خرید بیش‌تر ویلا شهرکی در شمال شده است.
۱- ویلای شهرکی دارای سبک نقشه‌های مشابه و هم‌تیپ بوده که از قانون شهرک در ساخت تبعیت می‌کند و ارتفاع منظمی دارند، که این مساله باعث امنیت چشم‌انداز و زیبایی ویلاهای شهرکی شده است.
۲- ویلایی که در شهرک قرار دارد دارای امنیت کامل در هنگام غیبت مالک است که توسط نگهبانان مجموعه تامین میگردد.
۳- پرسنل خدماتی و نظافت‌چی مستمر در زیبایی ویلا و شهرک تاثیر‌گذار خواهد بود.
۴- اصولا ویلاهای شهرکی دارای مدارک و اسناد مالکیت کامل و دارای کنتور برق و گاز مستقل و آب شهری یا آب مشاع شهرکی جهت استفاده می‌باشند.
۵- مشاعات شهرک نظیر فضای سبز، خیابان‌های اصلی و فرعی، پارک بازی، سوییت نگهبانی، دفتر مدیریت، فروشگاه و... هستند که بسته به کلاس شهرک متفاوت و در کیفیت و ارزش ویلاهای شهرکی تاثیر‌گذار بوده و همین امتیازات در ساختمان‌های واقع در مجموعه‌های کوچک و بزرگ، بیش‌ترین فروش ویلا در شمال را به خود اختصاص داده است.
نکته؛
باید این مساله را هم توضیح داد که امکانات و امتیازات شهرک مستلزم هزینه می‌باشد و این هزینه شارژ شهرک نامیده می‌شود و شارژ زمین بستگی به موقعیت شهرک سالانه حدود 4 تا 6 میلیون و در مورد شارژ ویلا در شهرک حدود سالانه 1.5 تا 7 میلیون خواهد بود.
شارژ شهرک برای اعضا به نرخ فوق می‌باشد که این هزینه شامل مراقبت و نگهبانی از ویلا و حفظ و نگهداری فضای سبز ویلا و مشاعات شهرک می‌باشد که به حساب هییت مدیره یا مدیر شهرک سالانه واریز می‌گردد.
خرید ویلا شهرکی شمال تفاوت‌هایی از لحاظ موقعیت مکانی و قیمتی دارند که به دو دسته خرید ویلای شهرکی ساحلی که مربوط به سازه‌های اعمار شده در مجموعه ساحلی بوده را به خود اختصاص داده، دیگری مربوط به خرید ویلای شهرکی جنگلی می‌باشد که مختص ویلاهای واقع شده در مجموعه‌های زیبا و معمولی جنگلی هستند و این ویلای فروشی سمت رویان قرار گرفته که عموما از قیمت مناسب‌تری برخوردار بوده و توان خرید اکثر افراد را به سمت خود کشانده است.

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.