فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

خرید ویلا استخردار مستقل - کد: 2243 (فروخته شده)

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: تریبلکس
متراژ زمین: 1100 متر مربع
متراژ بنا: 1000 متر مربع
تعداد خواب: 6
عمر بنا: نوساز
موقعیت: جنگلی
محل: تهرانی نشین
قیمت: 4،700،000،000  تومان

خرید ويلاي استخردار لوكس و مدرن به صورت مستقل از بافت شهرك اما با امنیت و نگهبان دائمی ، به صورت نوساز در 3 طبقه تريبلكس با آسانسور در محدوده نوشهر روستاي مزگاه تا چلندر و در منطقه رياست جمهوري چلك واقع شده است .

 

مشخصات و تجهیزات ویلا

خريد ويلاي فول امكانات مدرن و لوكس به صو.رت شخصی ساز در شمال كشور با سند شش دانگ با موقعيت عالي و بي نظير ، جزء معدود ويلاهاي جنگلي كامل با استخر و سونا و جكوزي در طبقه زيرين و همكف با سازه ای مدرن و زیبا با 6 خواب مستر و کامل همچون عمارت اين ويلا را جزو ویلاهای برتر و شیک شمال تبدیل کرده است .

فروش ويلا با زميني به مساحت بيش از 1000متر مربع و بنايي عظيم و زيبا با نماي كاملا پوشيده شده از سنگ و ستونهاي سنگي زيبا در منطقه شمال كشور ، از نمك آبرود تا سي سنگان شهرستان توريستي و سرسبز نوشهر ، روستاي مزگاه ، جنب شهرك هاي تهراني نشين در پاي كوه با ويوي جنگل و نمای كمي از دريا به صورت دائمي را داراست .

فروش ويلا فول امكانات در يكي از بهترين و زيباترين منطقه مزگاه در اطراف شهرك هاي لوكس با تمام امكانات رفاهي تفريحي و نسبت به ويلاها و شهرك هاي اطراف از مزييت بالاتري برخوردار است و در رده بالاتري قرار گرفته است .

ويلاي لوكس و مدرن فوق با تصاویر و عکس های موجود در سایت که هنوز تا پایان کار و اتمام ویلا در حدود 1 ماه زمان لازم است ، داراي امكاناتي شامل : سند مالكيت تك برگ شش دانگ ، جواز ساخت ، كنتور گاز ، كنتور برق ، كنتور آب ، استخر، جكوزي و سونا و همچنين داراي آسانسور و دوربين حفاظتي و سيستم گرمايشي و سرمايشي ، سرايداري و نگهباني و سوئيت نيز ميباشد .

اين ويلاي فروشي حياط دار در پاي كوه قرار گرفته و از چهار طرف مشرف به جنگل  ميباشد ، و بهترين محيط براي ورزش و پياده روي و تفريح است و این ويلا فروشي مدرن فول امكانات تريبلكس يك سالن بزرگ و نشيمن مبله نشده با تمامي متريال و مصالح روز و شيك شخصي ساز با كف سنگ پوش و مجهز به سيستم گرمايش شوفاژ و شومينه و سيستم سرمايشي اسپليت و 1 اتاق خواب مستر با سرويس خواب كامل در طبقه اول و داراي 5 اتاق خواب مستر در طبقه هاي بالا با تمام امكانات كه همگي داراي سرويس خواب كامل به همراه سالني در طبقه بالا  و تمامي اتاق خواب ها با لوكس ترين سرويس هاي بهداشتي ، ايراني و فرنگي و از بهترين نوع و جنس شيرآلات و مجهز به سيستم گرمايشي و سرمايشي در تمامي اتاق ها مجهز شده است .

كف تمام سالن ها و اتاق ها تمامأ سنگ فرش شده ، قسمتي از ديوارها و تمام سقف ساختمان گچ كاري شده با جديد ترين طرح گچ كاري كه زيبايي آن را دوچندان كرده است و تمام پنجره هاي اين ساختمان لوكس و دو جداره ميباشد .

نماي بيروني ساختمان با ابزارهاي سنگي زيبا سنگ كاري شده است و تمام راه پله هاي بيروني و داخلي سنگ كاري شده است ، در ضمن ويلاي فروشي فوق داراي چند تراس شمالي و جنوبي بزرگ ميباشد كه از هر طرف به جنگل و دريا مشرف است .

آشپزخانه تماماً كابينت از بهترين نوع MDF نوع موجود در بازار و ترك ، يخچال ، ماشين لباس شويي ، گاز فر رو كار و لوازم برقي و تمام لوازم مورد نياز آشپزخانه را داراست ، ويلاي فول امكانات فوق داراي سونا ، جكوزي و استخر و آسانسور ، حياط سازي تكميل شده و تحويل خريدار ميگردد و تماماً زير نظر كارشناس فضاي سبز گل كاري و باغچه كاري شده است ، و با آلاچيقي كه در محوطه آن درست شده است زيبايي خاصي به خود گرفته و از مزاياي ديگر آن مجهز بودن به دوربين هاي مدار بسته و داشتن سوئيت و سرايداري و نگهبان است كه امنيت آن را بالا برده است .

 

قیمت و موقعیت مکانی ویلا


ويلاي جنگلي ، مدرن ، فول امكانات ، حياط دار كه يكي از لوكس ترين و زيباترين ويلاي تهراني نشين در جنب شهرك در ميان ويلاهاي اطراف ميباشد در منطقه شمال كشور ، شهرستان نوشهر-مزگاه قرار دارد و با فاصله 8 كيلومتري به فرودگاه نوشهر و در نزديكي جاده كرج -چالوس قرار دارد و با فاصله اندكي كه با شهر دارد ، با زميني به مساحت 1125متر مربع و با ساختماني با زير بناي 1000متر مربع جنب شهرك كه جزء يكي از بهترين ويلاها محسوب ميشود زير نظر كارشناسان املاك و دفاتر به قيمت 4 ميليارد و 700 میلیون تومان قيمت گذاري شده است .

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.