فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

خرید ویلا باغ شمال - کد: 2405 (فروخته شده)

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 600 متر مربع
متراژ بنا: 270 متر مربع
تعداد خواب: 3
عمر بنا: 5 تا 10 سال
موقعیت: جنگلی
محل: تهرانی نشین
قیمت: 1،400،000،000  تومان

فروش ویلا باغ در مازندران و نوشهر در مسیر این شهرستان به سمت رویان در جوار پارک جنگلی سی سنگان و با فاصله تقریبی 1000 متر تا جاده سراسری و دریا در مسیری آسفالت در کنار جنگل سی سنگان در محیطی تهرانی نشین با سازه ای در دو طبقه با محوطه ای سرسبز و زیبا به صورت شمال جنوب با دید دریا و جنگل اعمار گردیده است .
فروش ویلا باغ جنگلی در مساحت زمین حدود 600 متر شمال جنوبی در بنای دوبلکس دو طبقه به متراژ 270 متر 3 خواب و 3 سرویس به صورت مبله کامل با عمر بنای حدود 8 سال ساخت بدون نیاز به بازسازی و تعمير و امکان احداث استخر در حیاط ویلا با قیمت ا میلیارد 400 میلیون تومان به شما با تصاویر ویلا باغ از داخل و محیط اطراف ویلا فروش ميرسد .
ویلا فروشی به عنوان ویلا باغ با سازه ای دوبلکس و امكانات کامل ویلا و نصب کنتورهای برق و گاز و سند شورایی قابل ارتقاء به سند ششدانگ و تک برگ و به صورت مبله کامل در یک سالن پذیرایی با شومینه و نصب شوفاژ رادیاتور و آشپزخانه و سرویس بهداشتی و یک خواب در طبقه اول و دو خواب و دو سرویس حمام بهداشتی و تراس شمال جنوبی به همراه کباب پز در طبقه دوم و حیاطی پرگل و درخت در محوطه باغ ویلا مورد مناسب خرید ویلا در شمال نوشهر ميباشد .
خرید ویلا با زمین زیاد و بالاتر از 400 و 500 متر در موارد فروشی عرف شمال که اکثرا دارای زمینی به مساحت 200 تا 300 متر بوده و در محیطی با ویلاهای نزدیک و مشرف به هم در کنار خیابانی با عرض کم در حد 5 متر و رو در روی هم قرار گرفته مورد بهتر و پرطرفدار ویلا در شمال میباشد .
چنانچه به دور از تجملات و قانون های خاص شهرک به دنبال خرید ویلا مستقل و آزاد هستید که متراژ زمین زیاد و فضای مناسب و دلنشین داشته باشد ، ما به شما خرید باغ ویلا در شمال از نوشهر تا متل قو و رویان را پیشنهاد میدهیم و خرید ویلا باغ عموما مستقل و خصوصی با عمر بنای بالای 7 سال ساخت در شمال وجود دارند .
فروش ویلا در متراژ زمین بالای 500 متر و با سازه چند سال ساخت که این عمر بنا در محوطه ویلا و درختان و گل های زینتی درون باغچه بیشتر تجلی پیدا کرده و محیطی زیبا و سرسبز به ویلا داده و به عنوان ویلا باغ در شمال و شهرهای ساحلی نوشهر و رویان و متل قو شناخته میشود .
خرید باغ ویلا در نوشهر و شهرها و روستاهای تابعه شهرهای شمال بیشتر به صورت ویلا باغ مستقل و خصوصی و در حکم ویلا آزاد و بدون مشرف که در محیطی بومی و یا در مجموعه ای غیر بومی و تهرانی نشین در شمال به چشم میخورد و با توجه به متراژ زمین و عمر بنا و متراژ ساختمان و امکانات و امتیازات موجود قیمت گذاری میشوند و بیشتر خریداران به دنبال خرید ویلا با زمین زیاد و بدون مشرف هستند که حس واقعی ویلا و آرامش یک ویلای خوب را به خریدار منتقل مینماید هستند .
خرید ویلا باغ در شمال و شهر نوشهر بیشتر در محیط جنگلی با نزدیکی به دریا و جنگل و در مجموعه ای امن با نگهبان خصوصی و بیشتر به عنوان ویلا باغ مستقل با متراژ زمین بالای 500 متر نزدیک به جاده سراسری با سازه ای چند ساله و در حدود بالای 5 سال ساخت برای فروش وجود داشته و به خریداران معرفی میشود .

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.