فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

خرید ویلا با دید دریا و جنگل - کد: 2092

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 250 متر مربع
متراژ بنا: 200 متر مربع
تعداد خواب: 3
عمر بنا: نوساز
موقعیت: جنگلی
محل: تهرانی نشین
قیمت: 940،000،000  تومان
خرید و فروش ویلا با دید و چشم‌انداز دریا و جنگل در شمال از اهمیت ویژه‌ای برای خریداران ویلا در نوشهر و شمال برخوردار است. در ضمن راحتی رفت و آمد به سمت ویلا مستلزم نزدیکی ویلا به جاده آسفالته و جاده اصلی در مناطق شمالی کشور می‌باشد.
این ویلا با فاصله‌ای در حدود 350 متر تا جاده آسفالته سراسری قرار گرفته و تا سر درب ورودی ویلا جاده آسفالت است.
 

مسافت این ویلا تا فرودگاه نوشهر در حدود 7 کیلومتر و فاصله ویلا نوشهر حدود 3 کیلومتر است، ویلا دارای 2 تراس رو به جنگل و دریا و با دید کامل جنگل و دید و چشم‌انداز محدود دریا در شمال می‌باشد.

 

مشخصات ویلا

ویلا 3خواب با 1خواب مستر و خواب‌ها دارای کمد دیواری و سرویس بهداشتی هستند. ویلا حیاط سازی شده و نوساز است، دارای یک سالن و پذیرایی نسبتا بزرگ در طبقه اول و آشپزخانه متعادل و مناسب در طبقه فلت می‌باشد.

برای توضیحات بیش‌تر این ویلای فروشی در شمال با سایت و شرکت بانیان مسکن شمال تماس بگیرید.
خرید ویلا با دید دریا و جنگل موردی است که به طور یقین همه شما دوست دارید همچین ویلایی در شمال داشته باشید، پس در گام نخست برای یافتن چنین ویلایی باید وارد مناطقی شوید که دریا و جنگل به هم متصل و یا نزدیک هم باشد، چرا که خواهان ویلایی با دید دریا و جنگل هستید باید به مناطق درجه یک شمال ورود پیدا کنید، بعد از آن سعی در انتخاب ویلای جنگلی روی شیب و دامنه کوه داشته باشید تا بتوانید خواسته خود از ویلایی با چشم‌انداز کامل و دید دریا و جنگل را حس کنید.
بعضی مواقع فکر می‌کنیم ویلایی که هم دید دریا و هم دید جنگل را دارد باید نزدیک دریا و یا این‌که نزدیک جنگل باشد یا باید حتما ویلای گران‌قیمتی باشد اما این‌طور نیست، هستند ویلاهای ارزان قیمتی که در مکان و موقعیت مناسب و بدون مشرف واقع شده‌اند که در بعضی از ویلاهای فروشی دوبلکس جنگلی در نوشهر و دیگر شهرهای ساحلی مازندران قابل پیگیری و بررسی می‌باشد.

ویلای فوق که با تصاویر آن در سایت هم آشنا شده‌اید در زمین 250 متری و نقشه‌ای ویلایی دوبلکس 200 متری که جزو نقشه‌های اجرایی پرفروش ویلا در نوار ساحلی مازندران و شهرهای مختلف اجرا و مشتریان خاص خود را به دلیل داشتن یک اتاق خواب مستر در قسمت اول و طبقه همکف ویلا داشته از مقبولیت خوبی نزد سازندگان و خریداران برخوردار است.

قیمت ویلا در نوشهر

قیمت ویلا با تخفیف ویژه و پرداخت نقدی 900 میلیون خواهد بود که از انصاف نگذریم قیمت بسیار مناسبی است، چرا که در بازار امروز خرید و فروش ویلا در شمال و در شهرهای برند مثل نوشهر، ویلای فلت دو خواب 100 متری در زمینی 200 متری با قیمت 200 تا 250 میلیون تومان به فروش می‌رسد و این قیمت برای این ویلای جنگلی دوبلکس در بهترین نقطه نوشهر منصفانه واقعی می‌باشد.

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.