فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

خرید ویلا با سند شورائی - کد: 2210 (فروخته شده)

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: فلت
متراژ زمین: 250 متر مربع
متراژ بنا: 110 متر مربع
تعداد خواب: 2
عمر بنا: 2 تا 5 سال
موقعیت: جنگلی
محل: تهرانی نشین
قیمت: 160،000،000  تومان

خرید ویلا با سند شورائی با موقعیتی جنگلی در حومه دهکده سبز از توابع شهرستان نوشهر با متراژ زمینی در حدود 250 متر مربع و سازه ای فلت و همکف در یک طبقه 110 متری با 2 خواب و دو سرویس ایرانی و فرنگی و دوش حمام به صورت مبله و فرنیش با قیمتی در حدود 160 میلیون تومان از طریق سایت و مشاور املاک فعال و پرفروش بانیان مسکن در خطه شمال آماده عرضه و معرفی به خریداران ویلا تا 150 میلیون تومان و اشخاصی که قصد خرید ویلا زیر 200 میلیون تومان در شمال را دارند ، مورد خوب و مناسب می تواند باشد .

 

موقعیت مکانی ویلا

 

حدود اربعه ویلا از غرب وصل به روستای ملکار و از شرق وصل به روستای انارور و از شمال وصل به دریا با فاصله ی تقریباً 600 متری با دریا و ساحل و جاده اصلی و از سمت جنوب وصل به مزارع و زمین های کشاورزی بکر و دیدنی ، و با فاصله تقریباً یک کیلومتری تا کوه و جنگل در شمال می باشد .

فروش ویلا با سند و خرید ویلا با سند شورائی در شمال شامل بیشتر ویلای جنگلی در شمال می باشد که این گونه ویلاها در زمینی که ارثی و عموماً و اکثراً از قبل کشاورزی بوده و مالک و صاحب محرز و مشخص دارند و مورد تاُئید شورائ و دهیاری محل و ممهور به مهر شورائ می باشد و خرید و فروش اینگونه ویلاها بلامانع و بی عیب بوده ، و اکثر ویلاها با سند شورائی دارای قیمتی زیر قیمت منطقه و با ویلاهای مشابه در زمین هایی با سند شش دانگ و سند تک برگ میباشد و این افزایش قیمت به دلیل اختلاف قیمت زمین سند شورائی با سند تک برگ و سند منگوله دار شش دانگ در مورد این تیپ ویلا در شمال میباشد .

 

قیمت ویلا


قیمت ویلا در حدود 160 میلیون تومان و جای تخفیف به خریدار واقعی و نقدی و فروش به صورت 30% نقد و مابقی به صورت مدت دار و توافقی می باشد و در ضمن معاوضه با آپارتمان و ماشین و ملک به ارزش قیمت ویلا در تهران و کرج نیز امکان پذیر میباشد . در مجموع قیمت ویلا بین 150 تا 200 میلیون تومان و در قیمت خرید و نرخ این دسته از ویلا میباشد که در بازار امروز خرید و فروش ویلا خواهان و خریدار مخصوص خود را دارد که توسط سایت مطرح و معروف بانیان مسکن در شمال به عنوان مشاوره و آماده فروش معرفی شده است.

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.