فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

خرید ویلا با ویو دریا و جنگل - کد: 2488

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 250 متر مربع
متراژ بنا: 266 متر مربع
تعداد خواب: 3
عمر بنا: نوساز
موقعیت: جنگلی
محل: شهرکی
قیمت: 5،500،000،000  تومان

ویلا با ویو دریا و جنگل، همان ویلای رؤیایی

منظره‌ای به شگفتی دریا و به زیبایی جنگل
وقتی می‌پرسند دریا زیباتر است یا ساحل، یاد زمان بچگی‌مان می‌افتیم، آن زمان که با خط درشت روی تابلو سبز مدرسه می‌نوشتند "علم بهتر است یا ثروت؟"
نمی‌دانیم دریا باشکوه‌تر است یا جنگل، عظمت توسکا بیشتر است یا جلوه ساحل، اما خوب می‌دانیم طبیعت ناب را تفکیک کردن کاری است دشوار.
نظرتان درباره خرید ویلا با ویو دریا و جنگل چیست؟ جایی که هم ابهت دریا ملموس باشد هم شوکت جنگل. با ما همراه باشید.

چرا ویلا؟ اصلا چرا شمال؟
عشق به سفر در وجود خیلی‌ها رخنه کرده، این‌طور بگوییم میل به مسافرت و کسب تجربه‌های ناب چنان جان و جهان برخی‌ها را شکل داده که پس از مشاهده یک تاریخ قرمز رنگ در تقویم، بلادرنگ برنامه‌هایشان را ردیف می‌کنند و انگشت می‌گذارند روی یک مقصد بکر.

نقشه ایران را که پیش رویمان می‌گذاریم انتخاب برایمان سخت‌تر می‌شود، در بحبوحه تلاش‌هایمان تصمیم می‌گیریم شمال را انتخاب کنیم، دلیلش آنقدرها هم پیچیده نیست، علتش به غرق شدن در بوی دلپذیر بوته‌های تمشک برمی‌گردد، دلیلش آب‌تنی کردن در دریاست، لذت دراز کشیدن در ایوان، زُل زدن به ساحل، دویدن در هوای مه‌آلود.

جانِ کلام این که شمال بهترین مقصد است به واسطه دریا و جنگلش، به خاطر هوای خوب و زیبایی‌های عدیدش. اصلا کجا بهتر از شمال؟

این نوشتار با هدف "خرید ویلا با ویو دریا و جنگل" به رشته تحریر در آمده، اگر عاشق دریایید و شیفته جنگل، مخاطب اصلی ما خودِ شما هستید.

خرید ویلا با ویو دریا و جنگل
کم نیستند کسانی که تا پایشان به شمال می‌رسد اجاره ویلا را در پیش می‌گیرند، در این میان حکایت برخی‌ها متفاوت است. منظورمان آن‌هایی است که جاده هراز را از حفظند و جاده چالوس را از بَر، به هر بهانه شمال را نشانه می‌گیرند و راهی این خطه می‌شوند.

خرید ویلا احتمالا نخستین اولویت چنین افرادی است، خرید ویلا با ویو دریا و جنگل، فرصتی است بی‌بدیل برای این دسته از افراد، ویلایی که هم مشرف به دریا باشد و هم مسلط به جنگل، جایی که از لب پنجره بتوان شوکت دریا را تحسین کرد و جلال دریا را ستود. در شهرهایی چون نوشهر که مزین به دریاست و نگارین به جنگل، خرید ویلا با دید دریا و جنگل کار سختی نیست.

می‌توانید ویلایی انتخاب کنید در دامنه کوه با کمی ارتفاع، جایی که می‌شود ساعت‌ها ایستاد و خیره شد به خلقت خدا، به آبی بی‌کران دریا و به زیبایی نامحدود جنگل.

خرید ویلا با دید دریا و جنگل، بهترین ایده است برای آنان که شمال را به خاطر طبیعتش می‌خواهند، به خاطر فرار از آلودگی ها دوست دارند و به حیث آرامش و سکوتش طلب می‌کنند.

خرید ویلا با ویو دریا و جنگل عنوانی است که در این فایل به نمایش می‌گذاریم و خاص ویلایی است که امروز کمتر برای فروش در شمال وجود دارد، ویلایی که هم ویو دریا و هم ویو جنگل را هم‌زمان دارد، البته چنین چشم‌اندازی مستلزم موقعیت مناسب و مکانی است که اصولا در زمینی به ارتفاع بالاتر چنین ویلایی احداث شود و این ویلا نیز چنین حسنی دارد.

خرید ویلا با ویو دریا و جنگل را در حومه شهر نوشهر به شما معرفی می‌کنیم، که دارای سازه‌ای دوبلکس 266 متری در زمینی به مساحت 250 متر مربع است که شامل 3 خواب و دارای روف‌گاردن است.
خرید ویلا با ویو دریا و جنگل از لحاظ ساختار به شرح زیر می‌باشد.

محیطی زیبا و دنج با ویلاهای متعدد در حومه نوشهر، محوطه‌ای زیبا و حیاط‌سازی کامل به صورت ویلا مستقل، نمایی مدرن و لوکس، طبقه اول شامل سالن‌پذیرایی+ آشپزخانه کامل، اتاق خواب+ سرویس بهداشتی کناری، طبقه دوم شامل 2 اتاق خواب و تراس رو به دریا و جنگل+ سرویس بهداشتی و پله‌ای فلزی که به بام ویلا که به صورت روف گاردن است و دید و چشم‌انداز 180 درجه‌ای از کل منطقه که شامل دریا و جنگل است را به همراه دارد.

خرید ویلا با ویو دریا و جنگل دارای امتیازاتی به شرح زیر است.
موقعیت بی‌نظیر و عالی در بهترین منطقه نوشهر به صورت ویلا جنگلی، فاصله نزدیک به دریا و جنگل، چشم‌انداز هم‌زمان دریا و جنگل، سند مالکیت ششدانگ، نمای مدرن و لوکس، 3 خواب و به صورت ویلا مستقل اما به حالت شهرکی به دلیل تجمع ویلاهای اطراف، داشتن نگهبان عمومی.

قیمت خرید ویلا با ویو دریا و جنگل

مطابق توضیحات فوق و ساخت و موقعیت بی‌نظیر ویلا، مالک قیمتی در حدود 5 میلیارد و 500 میلیون تومان مطرح کرده که با شرایط پرداخت نصف نقد و مابقی به صورت شرایط 3 ماهه در نظر گرفته است و پیشنهاد ما به خریدارانی که قصد خرید ویلا در نوشهر و یا بین نوشهر و رویان با دید دریا و جنگل را دارند، این گزینه می‌تواند مناسب‌ترین فایل جهت بازدید و در نهایت خرید باشد.

صحبت پایانی
شمال پنجره‌ای است رو به دریا و قابی است رو به جنگل.
از چارچوب شمال می‌توان طبیعت را زیباتر دید، می‌توان به پرواز پرندگان دقت کرد و در حرکت امواج دقیق شد. می‌شود با صدای موج آواز خواند و از صدای باد لذت برد، با حرکت ماسه هماهنگ شد و از آهنگ آب سرمست.

لپ کلام این که شمال بهترین راه برای ثبت لحظه‌های ناب است آن را از دست ندهید.

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.