فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

خرید ویلا به قیمت - کد: 2156 (فروخته شده)

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 300 متر مربع
متراژ بنا: 140 متر مربع
تعداد خواب: 2
عمر بنا: 2 تا 5 سال
موقعیت: جنگلی
محل: تهرانی نشین
قیمت: 245،000،000  تومان

خرید ویلا به قیمت در شمال و محدوده سیسنگان و چلک که از مناطق زیبا و توریستی و در مسیر نمک آبرود و متل قو میباشند ، ویلاهای به قیمت و به قیمت بودن ویلاها با مقایسه متراژ زمین ویلا و مکانی که ویلا در آن منطقه و محدوده و نوع ساخت و ساز ویلا و آیتم و مصالح کاربردی آن تائین میشود.

 

مشخصات و متراژ ویلا

فروش ویلا به قیمت ، به دلیل داشتن 300 متر زمین با محوطه سازی زیبا و پرگل و سبز و با بنایی 3 سال ساخت در حدود 140 متر مربع با داشتن سند تک برگ و سند شش دانگ و قرارگیری در بافت مسکونی محل و دارای امتیازات کامل کنتور برق و گاز و آب بوده که نسبت به ویلاهای مشابه خود دارای قیمتی منصفانه و متعادل و در اصطلاح زیر قیمت و به قیمت است.
ویلا بسیار ارزون قیمت میباشد و با دارا بودن محاسن فوق و نقشه ای متفاوت که 2 خواب ویلا در طبقه اول به همراه یک سرویس بهداشتی و با عبور از پله و رس
یدن به طبقه دوم ویلا ، سالن بزرگ و آشپزخانه و تراس زیبا و دلباز را مشاهده میکنیم و در ضمن فروش ویلا با تمام اسباب و اثاثیه و مبله کامل که به صورت فرنیش میباشد .

 

قیمت ویلا و موقعیت مکانی

قیمت ویلا با توجه به دارا بودن سند و 2 خواب بودن ویلا و 300 متر مربع زمین محوطه سازی شده و موقعیت عالی ویلا و دسترسی آسان به دریا و ساحل و جاده آسفالته سراسری در حدود 250 میلیون تومان قیمت گذاری شده است ، و بسته به شرایط قسطی و یا نقدی در مورد این ویلای ارزان قیمت جای تخفیف و چانه زنی نیز در حد 5 میلیون تومان نیز وجود دارد .
خرید و فروش ویلا و زمین به قیمت و زیر قیمت در منطقه شمال را میتوانید از شرکت بانیان مسکن که یکی از 10 املاک برتر در خرید و فروش ملک و زمین و آپارتمان در کشور با دارا بودن مجوز رسمی املاک از اتحادیه املاک و معرفی ویلاهای ارزان قیمت و به قیمت و سنددار و با مجوز ساخت و پایان کار در منطقه به خریداران ویلا در هر سلیقه ای میباشد .
سیستم گرمایش ویلا با گاز و بخاری گازی و سرمایش از طریق کولر و اسپیلیت ، ویلا دارای شومینه گازی نیز در طبقه دوم میباشد .

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.