فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

خرید ویلا بین نوشهر و نور - کد: 2147 (فروخته شده)

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: تریبلکس
متراژ زمین: 320 متر مربع
متراژ بنا: 320 متر مربع
تعداد خواب: 4
عمر بنا: نوساز
موقعیت: جنگلی
محل: شهرکی
قیمت: 1،900،000،000  تومان

خرید ویلا بین نور تا نوشهر به دلیل نزدیکی و فاصله کم ویلاها از دریا و جنگل در این مناطق و روستاهای بین نوشهر و نور تا رویان برای مشتریان و خریداران ویلا در شمال بخصوص در این مناطق حائز اهمیت به دلیل چشم‌انداز هم زمان دریا و جنگل به صورت رویایی قابل تحقق است.

خرید ویلا بین نوشهر تا نور یکی از پر افتخار‌ترین مناطق در بحث فروش ویلا در شمال شناخته می‌شود، چون آمار خرید ویلا در این مناطق و محدوده از نوشهر تا رویان بسیار بالاست و با وجود ویلاهای متنوع ساحلی و جنگلی و تلاقی دریا و جنگل در این منطقه، توجه سخت پسندان را به خود جلب کرده است.
ویلا جنگلی مابین رویان و نوشهر در منطقه سیاه‌رود با فاصله 600 متری تا دریا و خیابان واقع شده، ویلا دارای سند شورایی است که اکثر ویلاها در شمال با سند شورایی و یا در دست اقدام و نوبت سند که قابلیت تبدیل به سند تک‌برگ و شش‌دانگ را داشته و این ویلا نیز از این دسته می‌باشد.
ویلا در شهرک قرار داشته و با حدود 15 ویلا، دارای امکانات و امتیازات شهرکی و از همه مهم‌تر نگهبان و امنیت کامل و پرسنل خدماتی است همین‌طور دور تا دور شهرک دیوار‌کشی و محصور با فضای سبز برای ویلاها و شهرک می‌باشد.

قیمت و مشخصات فروش ویلا

قیمت ویلا با 320 متر‌مربع بنای تریبلکس نوساز و لوکس با زمینی در حدود 320 متر‌مربع داخل شهرک چیزی در حدود 1/900 میلیارد تومان مقرر گردیده، که خریداران می‌توانند مبلغی را نقدا، مابقی طی 3 یا 4 فقره چک مدت‌دار آن‌هم طی توافق با مالک ویلا از ایشان خریداری و در نهایت قرارداد خرید را امضا نمایند.

مشخصات و تجهیزات داخلی ویلا

ویلا در مجموع دارای 4خواب است، که یک خواب در طبقه اول و 3 خواب مستر در طبقه دوم با یک نشیمن نقلی و حدود 20 متر در طبقه دوم با دو تراس بزرگ و دلباز رو به کوه و جنگل و 3 سرویس بهداشتی و حمام مواجه خواهید شد، در ضمن کف ویلا از لمینت پارکت درجه یک و مرغوب متری 200 هزار تومانی نصب گردیده و گرمایش این ویلای مدرن و لوکس با شوفاژ و پکیج و موتورخانه روشن می‌باشد.
شما دوستان می توانید قبل از هر اقدامی برای خرید، از چگونگی صحت و سلامت ویلا در شمال تحقیق و با خیال آسوده اقدام به خرید ویلا نمایید.
منظور از خرید ویلا بین نوشهر تا رویان، روستاهایی نظیر سیاه‌رود، وازیوار، مزگا، چلک، سیسنگان، چلندر، ونوش، دیگر روستاهای توریستی و جذاب مناطق و محدوده نوشهر را در بر می‌گیرد.
دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.