فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

خرید ویلا تا 800 میلیون - کد: 2471 (فروخته شده)

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 250 متر مربع
متراژ بنا: 220 متر مربع
تعداد خواب: 3
عمر بنا: نوساز
موقعیت: جنگلی
محل: شهرکی
قیمت: 850،000،000  تومان

خرید ویلا تا 800 میلیون تومان در شمال را در قسمت جنگلی نسبت به ساحلی با موارد بهتری می‌توان خرید، چرا که در قسمت ساحلی تنوع ویلا با چنین قیمتی کمتر و در بیشتر موارد با سازه‌ای قدیمی و نیاز به بازسازی را خواهید یافت و این گزینه در 

مورد ویلای جنگلی کاملا برعکس خواهد بود.

خرید ویلا تا 800 میلیون را در محدوده و گستره نوشهر تا رویان که جزو مناطق برند و شناخته شده شمال هستند را در قسمت جنگلی داخل شهرک و یا بیرون از شهرک به صورت مستقل خواهید دید.
بیشتر ساختمان‌های ویلایی فروشی تا 800 میلیون تومان را در سازه‌ای دو طبقه و به عنوان ویلای دوبلکس مشاهده

 خواهید کرد که در محدوده جنگل و درون مجموعه‌های کوچک و بزرگ شهرکی و یا به صورت مستقل با متراژ زمین و بنای متفاوت موجود است.

مشخصات ویلا؛
خرید ویلا تا 800 میلیون تومان در متراژ زمین 250 m² و سازه‌ای 3 خواب دوبلکس به متراژ 220 m² که نمای کاملا پوشیده از سنگ و محوطه‌ای اجرا شده با دیوارهای سنگی دور حیاط و با داشتن کنتور برق و گاز به صورت ویلای فروشی دوبلکس درون مجموعه‌ای تهرانی‌نشین در نزدیک شهر نوشهر به شما معرفی می‌شود.

مزایای ویلای فروشی نزدیک نوشهر را می‌توان به امکانات شهری، تاکسی‌خور بودن مسیر، دسترسی آسان به جاده چالوس و کرج، دسترسی به مراکز درمانی و خدماتی، دانشگاه و مدارس، اشاره داشت که بهترین گزینه برای افرادی است که قصد خرید ویلا تا 800 میلیون نزدیک شهر داشته و تصمیم به سکونت دایم در شمال دارند است.

توصیف ویلا؛
ویلا در مجموعه‌ای دنج نزدیک شهر نوشهر با نمای دوبلکس با پوشش سنگ و بسیار زیبا و شخصی‌ساز که در طبقه ورودی شامل سالن، آشپزخانه، اتاق‌خواب، سرویس بهداشتی، و دبه‌ای چوبی به طبقه اول که شامل نشیمن سالن، بار، 2 خواب و تراسی رو به کوه که خواسته شما از یک چشم‌انداز مناسب از جنگل را خواهد داد.

قیمت ویلا؛
خرید ویلا تا 800 میلیون تومان نامی است که به عنوان این فایل اشاره داشته و شما برای خرید این ویلا طبق خواسته فروشنده باید مبلغی در حدود 850 میلیون تومان پرداخت نمایید، چرا که چنین ویلایی با چنین سازه مستحکم و زیبایی از نظر هزینه ساخت ویلا و ارزش زمین در این منطقه، قیمت واقعی و منطقی برای شما خواهد بود.

پیشنهاد مشاور؛
برای خرید ویلا تا 800 میلیون تومان در جای جای شمال موارد متعددی وجود دارد، اما این که بتوانید ویلایی نزدیک شهر و با دارا بودن امکانات ویلای شهرکی با چنین سازه‌ای بیابید که هم به دریا و هم به جنگل با فاصله‌ای کمتر از 700 متر دسترسی داشته باشید بسیار نادر خواهد بود و پیشنهاد ما به شما که توان خرید ویلا تا 800 میلیون تومان در حومه شهر را دارید این گزینه است.

خلاصه مطلب؛
خرید ویلا تا 800 میلیون به عنوان ویلای 3 خواب دوبلکس که درون شهرک کوچک نزدیک نوشهر قرار دارد و چنان‌چه تصمیمتان خرید چنین ویلایی است ما به شما این مورد را ارایه دادیم که یکی از بهترین موارد ویلای فروشی دوبلکس در شمال است و پیشنهاد می‌کنیم حتما برای بازدید هماهنگ نمایید و این مورد خوب خرید را از دست ندهید.

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.