فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

خرید ویلا جنگلی - کد: 2072 (فروخته شده)

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 350 متر مربع
متراژ بنا: 300 متر مربع
تعداد خواب: 4
عمر بنا: نوساز
موقعیت: جنگلی
محل: شهرکی
قیمت: 1،700،000،000  تومان

خرید ویلای جنگلی داخل شهرک در شمال استان مازندران با امکانات و امتیازات شهرکی که این ویلا در منطقه نوشهر و اطراف سیسنگان می‌شود دید، ویلا درون شهرک بوده با داشتن نگهبانی 24 ساعته و حفظ و حراست ویلا در شمال تضمین می‌باشد، فاصله این ویلا تا شهر نوشهر حدود 20 دقیقه و تا شهر رویان و نور در حدود 5 دقیقه است.
این ویلا دارای 4 خواب مستر و یک سالن زیبا و یک اتاق خواب در پایین و طبقه اول است، ویلا دارای یک نشیمن و سه اتاق خواب مستر و دو تراس شمالی و جنوبی با چشم‌انداز بی‌نظیر همان‌طور که از عکس ویلا مشخص است می‌باشد.
این ویلا دارای 350 متر زمین زیبا و 300 متر ساخت زیبا و مهندسی ساز با نمای چوب و سنگ آنتیک و کار چوب بیش‌تر در این ویلا به چشم می‌خورد.
فروش ویلا دوبلکس جنگلی چهار خواب شهرکی در دل جنگل با قیمت در حدود 1/700میلیون تومان و در ارتفاع با دید کامل و مسلط دریا و جنگل و چشم‌انداز دریا در شمال مازندران، نوشهر آماده فروش می‌باشد.
فروش ویلا جنگلی به صورت قسطی و شرایطی در شمال برای شما که تمایل به خرید چنین سبک ویلاهایی دارید در مقایسه با فروش ویلا ساحلی به صورت شرایطی و قسطی در شمال به دلیل اختلاف قیمت بالاتر ویلا و زمین ساحلی نسبت به ویلا و زمین جنگلی در شمال، می‌تواند مناسب‌تر باشد.

خرید ویلا جنگلی در مقایسه با ویلای ساحلی دارای تفاوت‌های اساسی است که در نهایت می‌تواند منجر به تغییر سلیقه در خرید شما شود و ما در قسمت تفاوت ویلا جنگلی و ساحلی تا حدودی به طور کامل به این موضوع پرداختیم.

ویلا جنگلی مناسب برای خرید را در کجا می‌توان یافت؟
در پاسخ به این سوال میتوان از چند جهت موضوع را بررسی کرد، اول این‌که در بین استان‌های شمالی مازندران حرف اول را می‌زند پس انتخاب اول می‌تواند خرید ویلا جنگلی در مازندران باشد، دوم این‌که کدام مناطق در استان مازندران بهترین گزینه برای خرید ویلا می‌تواند باشد؟ همان‌طور که قبلا اشاره شد شهر‌های برند مازندران گزینه‌های خوبی هستند و در این میان می‌توانید در شهرهایی قدم گذارید که دارای طبیعتی زیبا و جاذبه‌های گردشگری مناسب و از همه مهم‌تر نزدیکی دریا و جنگل را مانند نوشهر و رویان داشته باشد و امکانات شهری و رفاهی نظیر فرودگاه و... همچنین به تهران نیز نزدیک باشد.
خرید ویلا در مازندران رویان نیز چون مشابهات فراوانی از نظر طبیعی و زیبایی با نوشهر دارد، به گونه‌ای برابری داشته و یکی از بهترین مناطق فروش ویلا جنگلی در شمال با این دو شهر شناخته می‌گردد، ویلای فروشی در سایت املاک‌هایی که در این مناطق فعال هستند به طور حتم بهترین ویلای جنگلی و ساحلی در مازندران را به شما معرفی خواهند داشت.
پیشنهاد مشاور؛
600 میلیون بودجه برای خرید ویلا در نظر گرفتید و مستاصل از انتخاب و سرمایه گذاری در شمال شده‌اید، شاید به دنبال ویلای ساحلی با این مبلغ در نوشهر و شهر‌های ساحلی مازندران باشید! اما باید این را هم در نظر داشته باشید که با این مبلغ نمی‌شود یک ویلای ساحلی زیبا و دلخواه را انتخاب کنید، اما می‌توانید یک ویلای جنگلی لوکس و زیبا را خرید داشته باشید، و پیشنهاد ما خرید ویلا جنگلی شهرکی در نوشهر برای شما است.

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.