فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

خرید ویلا جنگلی شهرکی - کد: 2490

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 430 متر مربع
متراژ بنا: 220 متر مربع
تعداد خواب: 3
عمر بنا: 2 تا 5 سال
موقعیت: جنگلی
محل: شهرکی
قیمت: 5،800،000،000  تومان

درباره خرید ویلا جنگلی شهرکی چه می‌دانید؟

خرید ویلا جنگلی شهرکی
ویلا جنگلی به ویلاهای مشرف به جنگل گفته می‌شود، همان ویلاهایی که از کنار پنجره می‌توان طبیعت زیبا را دید و عظمت و شکوه آفرینش را از یک قاب به تماشا نشست. مایلیم خرید ویلا جنگلی شهرکی را مورد بررسی قرار دهیم، از مزایایش بگوییم و برتری‌هایش را برشماریم. لطفا با ما همراه باشید.

خرید بهترین ویلا جنگلی شهرکی، نیازمند توجه و دقت.

قرار است از خرید ویلا جنگلی شهرکی سخن بگوییم، پیش از آن مروری داشته باشیم بر این که ویلا جنگلی چیست و چه برتری‌هایی دارد؟
مدتی است در دنیای معامله ویلا، نام جدیدی به گوش می‌خورد تحت عنوان ویلا شهرکی.

به رغم این که ویلا شهرکی برای عده‌ای جدید است و نامأنوس، استقبال از این نوع ویلاها بسیار زیاد است به گونه‌ای که روز به روز فراگیرتر می‌شوند و بر تعدادشان افزوده می‌گردد.

احتمالا تا کنون مطالبی درباره شهرهای جدید خوانده‌اید و تصمیمات وزارت راه و شهرسازی را رصد کرده‌اید که برای جلوگیری از ازدحام بیش از حد جمعیت کلان‌شهرها، به ساخت شهرهای جدید در حوالی شهرهای بزرگ روی آورده‌اند و جمعیت‌های مازاد را در چنین شهرهایی گنجانده‌اند.

ویلاهای شهرکی شمال نیز حکایت مشابهی دارند به این معنا که در حوالی شهرهای شمالی، آن جا که رد طبیعت مشهودتر است و هوا دلچسب‌تر، ساخت ویلاها را استارت می‌زنند و ویلاهایی نو و ممتاز را بالا می‌برند.

آیا ویلاهای شهرکی مشابه آپارتمان است؟
برخی با شنیدن خرید ویلا جنگلی شهرکی عنوان می‌کنند این ویلاها مشابه آپارتمان هستند در صورتی که چنین نیست. آن چه این تصور را در ذهن برخی افراد ایجاد می‌کند شکل ظاهری و شمای کلی ویلا‌های شهرکی است، با این حال در ویلا شهرکی باز هم ما با یک ویلا طرفیم، ساختمانی بزرگ و مجهز که می‌توان آرامش را در آن یافت. ویلا مهم‌تر از همه دربردارنده امکانات منحصر به فرد است و مشرف به طبیعت.

 

مروری بر مزایای ویلا جنگلی شهرکی
خرید ویلا جنگلی شهرکی از این جهت توصیه می‌شود که امن است. امنیت این شهرک‌ها بسیار بالاست از این رو اگر خواهان یک ویلا جنگلی امن هستید شاید بهترین گزینه همین نمونه پیش رو باشد. ویلاهای ساخته شده در شهرک‌ها بر اساس استانداردها و مهم‌ترین اصول زمان احداث می‌شوند به همین خاطر برای خرید ارجح‌ترند.

معمولا برای شهرک‌ها قوانینی تعریف می‌شود از این انتظار می‌رود آن‌ها که ساکن شهرک هستند به قوانین وضع شده پایبند باشند و موارد مطرح شده را رعایت کنند. همین سخت گیری‌هاست که سبب شده ویلاهای شهرکی امن و ایمن شناخته شوند و قابل اطمینان باشند.

نکات مهم خرید ویلا جنگلی شهرکی
پیش از آن که در راستای خرید ویلا جنگلی شهرکی گام بردارید از شهرک و محیط آن به دقت دیدن نمایید، طبیعت اطراف ویلا را چک کنید و به خاطر داشته باشید که ویلا نیاز است مشرف به جنگل و محیط سرسبز باشد چرا که همان‌طور که بارها تأکید کرده‌ایم هدف از تهیه ویلا، دسترسی به طبیعتی شگرف و چشم‌نواز است.

مسکن بانیان در این شماره شما را که در پی خرید ویلا جنگلی شهرکی هستید با نمونه‌ای به شرح زیر آشنا می‌کند.

خرید ویلا جنگلی شهرکی در شمال به فراوانی یافت می‌شود اما این که کجای شمال برای خرید ویلا جنگلی شهرکی مناسب است را در مقالات قبلی به عنوان شهرهای برند و پرطرف‌دار ویلا در شمال آشنا کرده‌ایم، حال به سراغ ویلای جنگلی شهرکی در نوشهر می‌رویم.

موقعیت ویلا؛
ویلا در جایی بین نوشهر و رویان واقع شده و به جرات می‌شود گفت برای افرادی که خرید ویلا بین نوشهر و رویان را منتخب کرده‌اند این مورد عالیست، حال عازم شمال شویم. چنان‌چه از تهران عازم شمال هستید برای رسیدن به ویلا از دو مسیر هراز و کندوان می‌توانند گذر کنید.

از مسیر هراز شما به آمل، محمودآباد، نور و رویان خواهید رسید و بعد از طی مسافتی در حدود 5 کیلومتر از رویان به مسیری آسفالته فرعی می‌رسید و طی مسافتی در حدود 1000 متر به این ویلای شهرکی خواهید رسید.

مسیر بعدی از جاده کندوان است و پس از رسیدن به چالوس از کمربندی این شهر به نوشهر و با طی مسیری 30 کیلومتری به محل مورد نظر و بعد از آن به ابتدای ورودی شهرک و سپس به ویلا خواهید رسید.

مشخصات ویلای جنگلی شهرکی چگونه است؟
شهرکی کوچک VIP با خیابانی سنگ‌فرش شده و حدودا 8 واحدی با ویلاهای هم‌تیپ در نقشه و سازه یکسان با نگهبانی 24 ساعته و درب ریموت کنترلی، ویلای دوبلکس 220 متری 3 خواب با زمینی در حدود 430 متر با مشاعات دارای سند مالکیت تک‌برگ و مجهز به کنتور برق و گاز نصب شده روی ویلاست، البته ویلا به صورت مبله کامل به فروش می‌رسد.

محوطه‌ای زیبا با حیاط سبز، فضای پارکینگ حدود 3 خودرو، شما داخل ویلا را با سالن، آشپزخانه، اتاق خواب، سرویس بهداشتی، پله‌ای به طبقه دوم با 2 خواب، نشیمن، تراس شمال جنوبی خواهید داشت.

قیمت خرید ویلا جنگلی شهرکی چقدر است؟
خرید ویلا جنگلی شهرکی را چنان‌چه مورد قبول واقع شود طبق مشخصات فوق ویلا با قیمتی در حدود 5 میلیارد و 800 میلیون تومان خواهید داشت که البته با شرایط پرداخت مناسب و طبق نظر فروشنده تخفیفی در حدود 50 میلیون تومان خواهید داشت.

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.