فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

خرید ویلا جنگلی مستقل - کد: 2506

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 263 متر مربع
متراژ بنا: 198 متر مربع
تعداد خواب: 3
عمر بنا: نوساز
موقعیت: جنگلی
محل: تهرانی نشین
قیمت: 4،250،000،000  تومان

خرید ویلا جنگلی مستقل، این هم می‌تواند خواسته خیلی از شما و گزینه‌ای کاملا شخصی از یک ویلا در شمال باشد که ما در این‌جا نمونه‌ای از این ویلا را برایتان فایل نموده‌ایم.

 

همان‌طور که می‌دانید در مبحث موجودیت ویلا در شمال دو گزینه مستقل و شهرکی وجود دارد.

 

در مورد ویلا مستقل باید گفت که شامل ویلاهایی است که به صورت دربست با ورودی شخصی و مستقل و به صورت جدا جدا و پراکنده یا در جوار هم قرار داشته و توسط دیوارهای بلوکی و سیمانی از هم تفکیک شده و تحت مدیریت شخص مالک قرار داشته است.

 

موقعیت و محل ویلا:

خرید ویلا جنگلی مستقل برای شما در روستای کهنه سرا، که با فاصله 400 متری از دریا و جاده سراسری رو به کوه و جنگل منظره‌ای زیبا را به خود اختصاص داده واقع گردیده است.

 

روستای کهنه سرا کجاست؟

روستای کهنه سرا در استان مازندران و در 12 کیلومتری شهرستان نوشهر، از غرب به روستای چلک و از شرق به روستای دزدک و از جنوب به کوه البرز و جنگل سرسبز و از شمال به دریا وصل گردیده است که هم ویلای جنگلی و هم ویلای ساحلی متعددی با مناظر و مکان‌های توریستی و گردشگری و هتل‌های ساحلی 7 ستاره و پمپ بنزین کهنه سرا و .... را در خود جای داده است.

 

اشکال مختلف ویلا در شمال وجود دارد اما در این میان بهترین شکل آن به ویلای دوبلکس اختصاص دارد، و چه خوب خواهد بود ویلای دوبلکس مستقل با چشم انداز جنگل باشد و شما بتوانید در این بین خرید ویلا جنگلی مستقل در نوشهر را تجربه کنید.

تنوع ویلا در شمال با معماری و طراحی‌های متفاوت از لحاظ ظاهری وجود دارد اما موقعیت ویلا جنگلی به مراتب نسبت به ویلا ساحلی بیشتر است و نمونه‌ای از خرید ویلا جنگلی در نوشهر که به ویلای مستقل در عنوان از آن یاد شده اشاره می‌کنیم.

 

مشخصات ویلا؛

ویلا مستقل و دربست در محیطی تهرانی نشین در جوار بافت محل به صورت شمال جنوب قرار گرفته و در زمینی به مساحت 263 متر مربع با سند و بنای دوبلکس 3 خواب 198 متری مندرج در پایان کار به فروش می‌رسد.

 

معماری و طراحی ویلا؛

- نمایی از چوب، آجر و سنگ
- حیاطی دربست با دروازه ماشین رو مستقل و کامل شده با واش‌بتن و گل و گیاه
- درب ضد سرقت، سالن پذیرایی، آشپزخانه، اتاق خواب، سرویس بهداشتی عمومی در طبقه ورودی
- سالن نشیمن، مینی آشپزخانه، بک خواب مستر، یک خواب معمولی، تراس رو به جنگل در طبقه اول خواهید داشت.

 

امتیازات ویلا؛

شمال جنوبی بودن ویلا، سند مالکیت، داشتن پروانه ساختمان، مستقل بودن ویلا، چشم انداز عالی، نصب کنتور گاز برق و پمپ آب.

 

قیمت ویلا:

خرید ویلا جنگلی مستقل را می‌شود 4 میلیارد و 250 میلیون تومان برداشت و این مبلغ با توجه به مساحت زمین و بنا و ارزش ملک در کهنه سرا، منطقی و مناسب است.


یادآوری؛

البته در ظلع غربی ویلا زمینی دو نبش به متراژ 247 متر نیز وجود دارد که در صورت تمایل به افزایش زمین ویلا، امکان خرید آن تا 1 میلیارد و 550 میلیون تومان نیز وجود دارد.

خرید ویلا جنگلی مستقل یعنی چه؟

یعنی ویلایی که بیرون از شهرک در محیطی جنگلی و بهتر بگویم ضلع جنوب جاده سراسری قرار داشته و از ضوابط و مقررات و امنیت شهرک برخوردار نیست و تامین موارد فوق به عهده مالک آن به صورت انفرادی و تنهایی خواهد بود، به همچین موردی می‌توان برچسب ویلا جنگلی مستقل زد.

آیا خرید ویلا جنگلی مستقل خوب است یا بد؟

اگر این سوال از من بپرسید با توجه به شناختی که از ویلاهای منطقه نوشهر تا رویان دارم باید در پاسخ بگویم که 100% خرید ویلای جنگلی مستقل مناسب‌تر است، می‌پرسید چرا؟

پس تا پایان همراه ما باشید!

 

خرید ویلا جنگلی مستقل با محاسنی بهتر از ویلای شهرکی!

تقریبا می‌شود بحث تفاوت ویلای شهرکی و مستقل در صفحات قبل سایت بانیان مسکن، اما در ادامه باید به دلایل زیر نیز اشاره داشت تا به نتیجه برسید.

1- در گذشته به دلیل تراکم کم و وجود ویلاهای پراکنده در شمال بهتر بود ویلاهایی را برای خرید انتخاب می‌کردید که در کنار هم و در مجموعه‌ای شهرکی با امنیت کامل قرار داشتند و هنگامی که در ویلا نبودید از امنیت آن اطمینان داشتید، اما حال اوضاع کمی فرق کرده و ما شاهد تجمع و تنوع ساخت و ساز و ویلاهای متنوعی در شمال هستیم با تراکم و تعداد زیاد و نزدیک به هم و این که امنیت در تمامی آن‌ها تا حدود زیادی برقرار بوده است.

 

پس از نظر امنیت امروزه فرق زیادی بین ویلای مستقل و شهرکی نیست.

2- معمولا هزینه خرید ویلای شهرکی نسبت به ویلای مستقل مشابه، 30 تا 40 درصد بیشتر است و این مساله می‌تواند تصمیم شما را تغییر و نظر شما را به ویلای مستقل جلب کند.
پس می‌توان گفت قیمت ویلای شهرکی بیشتر از ویلای مستقل است.

3- خرید ویلای جنگلی مستقل بهترین گزینه برای آنانی که قصد سکونت دایم در شمال را دارند می‌باشد، و بهتر است ویلای مستقل نزدیک به شهر و جاده و مراکز خرید و ... باشد.

مطلب پایانی؛

خرید ویلا جنگلی مستقل در شمال را در سازه‌ای دوبلکس 3 خواب در روستای کهنه سرا معرفی نموده‌ایم تا شاید برای افرادی که قصد سکونت دایم در زیباترین روستاهای شمال و نزدیک به شهر را دارند گزینه مناسبی باشد.

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.