فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

خرید ویلا دربست شمال - کد: 2159 (فروخته شده)

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: نیم دوبلکس
متراژ زمین: 230 متر مربع
متراژ بنا: 140 متر مربع
تعداد خواب: 2
عمر بنا: نوساز
موقعیت: جنگلی
محل: غیرشهرکی
قیمت: 185،000،000  تومان

خرید ویلا با سند تک برگ دربست و مستقل در بیرون از شهرک و بافت شهرکی برای مشتریانی که به دنبال ویلا دربست و مستقل با سند تک برگ و ارزان قیمت و نقلی بیرون از شهرک در شمال هستند ، مورد مناسب و ایده آلی هستش و پیشنهاد ما این ویلا به مشتریان است.

 

مشخصات داخلی و متراژ ویلا

ویلا دربست با سند تک برگی و نوساز در محیطی بی سرو صدا و دنج با بنائی در حدود 130 متر مربع و زمینی در حدود 230 متر مربع 2 خواب با 2 سرویس و یک /اشپزخانه و سالن نسبتا مناسب سایز ویلا و حیاط و محوطه ای که نیاز به حیاط سازی و گلکاری به سلیقه خریدار دارد .
قیمت ویلا دربست و با سند در منطقه سیسنگان در حدود 185 میلیون تومان میباشد که فروشنده ویلا با شرایط نقد و اقساط به گونه ای که 30 درصد مبلغ نقد و مابقی طی اقساط چند ماهه پرداخت و بعد از پرداخت آخرین قسط سند ویلا در دفترخانه و محضر به نام خریدار ویلا دربست فوق خواهد شد .
خرید ویلا دربست ارزان قیمت زیر 50 میلیون تومان و زیر 80 میلیون تا زیر 100 میلیون تومان را بیشتر در چمستان ، و فروش ویلاهای بیرون از شهرک و مستقل و دربست با قیمتی زیر 200 میلیون تومان تا ویلا 150 میلیون تومان کمترین قیمت ویلاهای غرب مازندران از رویان تا رامسر و در اصطلاح ویلاهای ارزان قیمت نزدیک دریا و در اکثر موارد 2 خواب با سند تک برگ و شش دانگ را میتوانید از معتبر ترین و بزرگ ترین مشاور املاک و سایت بانیان مسکن جستجو تا خریدی امن و مطلوب در شمال داشته باشید .

 

موقعیت مکانی ویلا

فاصله ویلا تا جاده اصلی در حدود 900 متر و با کوه و جنگل در حدود 800 متر میباشد ، سیستم گرمایشی ویلا با بخاری گازی و سرمایش از طریق اسپیلت میباشد . ویلا دارای پارکینگ و کرکره برقی روی پارکینگ جهت امنیت بیشتر و زیبایی ویلا نصب گردیده است .
ویلاهای دربست و ویلاهای ارزان قیمت با سند تک برگ و در کل ویلاهای سند دار ارزان قیمت در شمال و آپارتمان های زیبا با دید دریا و جنگل با قیمتی از 100 میلیون تومان تا 150 میلیون تومان جزو پرفروش ترین ویلاها و ویلا آپارتمان در پرفروش ترین و نامی ترین مشاور املاک کشور در زمینه خرید و فروش ویلا و آپارتمان و زمین مطرح بوده است .

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.