فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

خرید ویلا در شهرک - کد: 2489

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: تریبلکس
متراژ زمین: 1000 متر مربع
متراژ بنا: 350 متر مربع
تعداد خواب: 3
عمر بنا: 2 تا 5 سال
موقعیت: جنگلی
محل: شهرکی
قیمت: 9،800،000،000  تومان

مهم‌ترین مزایای خرید ویلا در شهرک چیست؟

عده‌ای تا نام خرید ویلا به میان می‌آید گمان می‌کنند با فعالیت ساده‌ای طرفند. هرچند خرید ویلا پیچیدگی‌های آن‌چنانی ندارد و به واسطه حضور یک مشاور خوب می‌توان این فرآیند را به بهترین نحو به پایان رساند با این حال ویلاهای شمال دارای انواع متفاوتی هستند که این امر کمی مسئله را چالش برانگیز کرده است.
اگر تا پایان همراهمان باشید از خرید ویلا در شهرک بیشتر خواهیم گفت.

شهرک چیست و ویلای شهرکی چه معنایی دارد؟
شهرک همان‌طور که از نامش بر می‌آید یک شهر کوچک است، به عبارت ساده زمانی که از شهرک صحبت می‌کنیم منظورمان مکانی با همان امکانات شهری است با این تفاوت که از نظر وسعت و جمعیت تفاوت‌هایی با شهر دارد.

همان‌طور که اطراف تهران شهرهای جدیدی ساخته‌اند هم‌چون شهر جدید پرند، هشتگرد، پردیس و... در شهرهای شمالی نیز بخشی از ویلاها را در شهرک‌ها احداث می‌کنند. ویلاهای ساخته شده در یک شهرک، از برخی لحاظ مشابه یکدیگرند. خرید ویلا در شهرک، با نقاط مثبتی همراه خواهد بود که در ادامه آن‌ها را با هم مرور خواهیم کرد.

شهرک محلی امن برای زندگی
بهتر است در ابتدا اشاره‌ای داشته باشیم به واحدهای آپارتمانی. اگر دقت کرده باشید در آپارتمان‌ها به رغم این که هر خانواده زندگی مستقل و آزادانه خودش را دارد در برخی موارد با ساکنان دیگر واحدها سهیم است، مثلا ساکنان همه واحدها از یک محیط استفاده می‌کنند، سوار بر آسانسور مشترک می‌شوند و مواردی از این دست. در شهرک‌ها هم به همین منوال است، به این معنا که ساکنان شهرک‌ها زندگی شخصی و خصوصی خود را دنبال می‌کنند اما برخی فضا‌ها میان آن‌ها مشترک است.
از مزایای خرید ویلا در شهرک بیشتر خواهیم گفت.

مزایای خرید ویلا در شهرک
عموما خریدارانی که به قصد تهیه ویلای شمال به واسطه‌های ملکی مراجعه می‌کنند به شدت نگران امنیت ویلا هستند یا در خصوص نوع سند ابراز نگرانی می‌کنند به ویژه زمانی که آشنایی چندانی با شمال و مناطق مختلف آن ندارند.

از آن‌جا که بیشتر متقاضیان ویلای شمال، بومی شمال نیستند این نگرانی و چنین دغدغه‌هایی کاملا طبیعی است و انتظار می‌رود استقبال از ویلاهایی که در محیط‌های ایمن‌تری ساخته شده‌اند بیشتر باشد.

همین امر سبب شده بسیاری از متقاضیان خواستار خرید ویلا در شهرک باشند. عموما برای شهرک‌ها قواعد و ضوابط سخت‌گیرانه‌ای تعریف شده است، همان‌طور که شما به عنوان ساکن یک آپارتمان نمی‌توانید عملکردی داشته باشید که برای دیگر خانواده‌ها مزاحمت ایجاد می‌کند، در شهرک نیز انجام هر کاری ممکن نیست و باید اقدامات افراد و خانواده‌ها در چارچوب = مشخص و از پیش تعیین شده‌ای باشد.

مهم‌ترین مزایای خرید ویلا در شهرک را همان امنیت ویلا معرفی می‌کنند و بر این باورند با خرید ویلا در شهرک هیچ نگرانی از بابت امنیت وجود نخواهد داشت.

خرید ویلا در شهرک عنوانی دوست داشتنی برای تمامی ویلاهای شمال می‌تواند باشد البته مختص ویلاهایی که داخل شهرک قرار دارند، خوب بعد از این مقدمه نمونه‌ای از ویلا در شهرک که در شمال و شهرستان نوشهر واقع شده را به شرح زیر برایتان شرح خواهیم داد.

خلاصه کلام؛

ویلای شهرکی استخردار با زمینی 1000 متری، با بنای تریبلکس 3 خواب که درون شهرک قرار داشته بخشی از فایل فروش ویلا در سایت املاک بانیان مسکن می‌باشد که به عنوان ویلای شهرکی 3 خواب 1000 متری نیز شناخته می‌شود.

متراژ 1000 متر زمین برای هر ویلایی می‌تواند حس واقعی را برایتان القا کند، 350 متر بنای مفید در سه طبقه با 3 خواب، که در محوطه خود دارای فضای سبز و استخر در حال احداث بوده و در طبقه ورودی سالن بزرگ به همراه آشپزخانه، سرویس بهداشتی، و در طبقه اول سالن نشیمن سرویس مجزا، میز بار، تراس رو به جنگل، در طبقه دوم اتاق خواب مستر با تراس رو به کوه و فضای دلنشین خواهید داشت.

خرید ویلا در شهرک که با 3 خواب در سازه‌ای تریبلکس و دارای استخر در حیاط خود می‌باشد نمونه‌ای بی‌نظیر به نوبه خود درون این شهرک زیبای جنگلی است که دارای سند مالکیت و پایان‌کار می‌باشد، در ضمن فاصله این شهرک تا دریا و جاده اصلی کمتر از 500 متر است و با تعداد 30 دستگاه ویلا در این مجموعه در کنار شهرک‌های اطراف خودنمایی می‌کند.

قیمت خرید ویلا چقدر است؟
حتما کنجکاو شدید قیمت ویلا را بدانید، در رابطه با قیمت ویلا می‌شود گفت با توجه به عرایض بنده در متن بالا با داشتن 1000 متر زمین و بنای مدرن 350 متری استخردار و از همه مهم‌تر حضور ویلا در شهرک، قیمت منطقی و مناسبی در حدود 9 میلیارد 800 میلیون تومان مبلغی است که فروشنده را راغب به فروش ویلا می‌کند و چنان‌چه مایل هستید ویلایی با زمین 1000 متر و بنای این چنینی با استخر درون شهرک داشته باشید از این قیمت کمتر موردی که رضایت شما را جلب کند نخواهید یافت.

صحبت پایانی
خرید ویلا به رغم این که از دید برخی‌ها یک شانس بزرگ است و کاری است آسان، جزئیات زیادی دارد و نیازمند توجهات ویژه است. زمانی که قرار است ویلایی خریداری کنید می‌دانید دیگر نمی‌توان به راحتی ویلا را عوض کرد بنابراین ناگزیرید به تمام نکات دقت کنید و همه موارد را در نظر بگیرید. با این حال خرید ویلا در شهرک به طرز برجسته‌ای مورد استقبال قرار گرفته که از جمله دلایلش می‌توان به بحث امنیت اشاره کرد.

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.