فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

خرید ویلا در شهرک شمال - کد: 2378 (فروخته شده)

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 526 متر مربع
متراژ بنا: 210 متر مربع
تعداد خواب: 4
عمر بنا: 2 تا 5 سال
موقعیت: جنگلی
محل: شهرکی
قیمت: 910،000،000  تومان

خرید ویلا در شهرک را در بیشتر تقاضای مشتریان برای خرید ویلا شهرکی در شمال میتوان دید و اکثرا قصد خرید ویلا در شهرك ساحلی و یا جنگلی بزرگ با تعداد بالای 40 ویلا آماده و تکمیل شده بدون ساخت و ساز درون شهرک و با مشاعات كامل و مدیریت منظم و کنترل در امنیت را دارند .
ویلای لوکس با سند مالكیت ششدانگ و کلیه امتیازات و امكانات در شهرك بزرگ نزدیک جاده اصلی و دریا و مسیر آسفالت تا ورودی شهرک و تا فاصله زیر 1000 متر در نوشهر و رویان و با قیمت واقعی و شرایط خرید مناسب انتخاب بیشتر خریداران ویلا در شمال است .
ویلای دوبلکس 4 خواب با سند ششدانگ مالکیت در مساحت زمین 526 متر و بنای دو طبقه در متراژ 210 متر داخل شهرک زیبا و برند منطقه به صورت مبله کامل با قیمت تمام شده 900 میلیون تومان که این مبلغ قیمت نهایی برای فروش ویلا ميیباشد .
ویلا درون شهرک 40 واحدی با امکانات کامل و مشاعات و خیابان های پهن و عریض اصلی و فرعی و با شارژ ماهانه 250 هزار تومان برای هر ویلا جهت مراقبت و حفاظت ویلا به حساب مدیریت شهرک پرداخت خرید ویلا در شهرک جنگلی آنهم در شمال به مراتب بیشتر از خرید ویلا ساحلی در شهرک شمال انجام میپذیرد و این مساله به دلیل تنوع زیاد ویلا جنگلی نسبت به ویلا ساحلی و محدوده و وسعت زیاد زمین های جنگلی ساخته شده نسبت به مناطق ساحلی و از همه مهمتر قیمت فروش و خرید مناسب تر و کمتر ویلا جنگلی نسبت به ویلا ساحلی در شمال میباشد .
امتیازات ویلا علاوه بر موقعیت بینظیر شمالی جنوبی ویلا در شهرک و دوبر بودن ویلا و فاصله زیاد ویلاهای کناری و اطراف از هم و همچنین تراس رو به شهرک و پشت ویلا با منظره ای سبز و زیبا همراه میباشد ، انشعابات و کنتورهای برق و گاز نصب بوده و سیستم گرمایشی ویلا از طریق پکیج و رادیاتور شوفاژ نصب در داخل ویلا تامین میگردد .
خرید ویلا در نوشهر به دلیل دارا بودن هم ساحل زیبا و هم جنگل سبز در کنار هم نسبت به شهرهای ساحلی و دور از ساحل دیگر در شمال از دوستداران بیشتری برای خرید ویلا و سازندگان و فعالان متنوع تری در عرصه فروش ویلا در نوشهر خواهید دید و نمونه بارز آن آژانس مسکن و املاک در تمامی مناطق و روستاهای نوشهر به سمت رویان میباشد و به جرات میتوان گفت بیشترین تمركز املاک و مسکن در ایران و حتی دنیا را در این محدوده خواهید دید .
این ویلا كه به آدرس مازندران شهرستان نوشهر روستای ونوش و با فاصله نزدیک تا دریا و مراکز خرید و درون شهرکی شیک و زیبا و تمام ساخته شده با حدود 40 ویلا در دو تیپ همکف و فلت و دوبلکس ساخته شده و فقط یك مورد ویلای دوبلكس مطابق تصویر در این شهرک برند و زیبا برای فروش وجود دارد که آن هم با قیمت حدود 930 میلیون تومان میباشد و ناگفته نماند صاحب ویلا مقیم کانادا بوده و وكالت فروش را یكی از بستگان ايشان داشته و بعد از توافق سند به نام خریدار منتقل خواهد شد .
فروش ویلا در نوشهر و آن هم یكی از زیباترین و قشنگ ترین شهرك های محدوده نوشهر با سند ششدانگ عرصه و عیان مالکیت و مشاعات شهرکی جهت استراحت و تفریح و فاصله حدود 300 متر تا دریا خواسته اكثر افرادی است که میخواهند خرید ویلا در نوشهر و داخل شهرک كامل و لوکس را با قیمت زیر یک میلیارد خرید و تجربه کنند .

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.