فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

خرید ویلا در شهرک منظردریا - کد: 2049 (فروخته شده)

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 320 متر مربع
متراژ بنا: 220 متر مربع
تعداد خواب: 4
عمر بنا: نوساز
موقعیت: جنگلی
محل: شهرکی
قیمت: 2،300،000،000  تومان

خرید و فروش ویلا در شهرکها و روستاهایی که ویلاهای فروشی و با مناظری جذاب و دیدنی و نزدیک بودن فاصله جنگل و دریا با هم، زیبایی ویلا در شمال را دو صد چندان کرده است .

فروش ویلا بیرون شهرک نیز از امنیت و نگهبان برخوردار است . چه بسا از ویلایی در شمال خوشتان آمد ، اما در بیرون از شهرک بود اما در جای مطمین و توریستی و تهرانی نشین قرار داشت ، شما میتوانید با شخصی بومی برای نگهداری و مراقبت ویلای خود در شمال مذاکره کرده و مسئولیت نگهداری و مراقبت ویلای خود را به او بسپارید .
قیمت ویلا در شهرک های شمال و یا قیمت خرید ویلا در شمال بسته به موقعیت مکانی و یا ویلا ساحلی و یا ویلا جنگلی باشد و دارای چه متراژ زمینی در شمال باشد متفاوت و متغیر است .
قیمت ویلا در شمال را میتوان در نازلترین قیمت و کم توجه ترین مناطق شمال از 150 میلیون تومان تا با ارزشترین مناطق و با کیفیت ترین ویلاها در شمال را تا 100 میلیارد تومان در نظر گرفت که همه این قیمتهای ویلا بسته به سلیقه و هزینه ای که شما برای خرید ویلا در نطر گرفته اید دارد .

 

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.