فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

خرید ویلا در شهرک نوشهر - کد: 2384 (فروخته شده)

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: تریبلکس
متراژ زمین: 500 متر مربع
متراژ بنا: 350 متر مربع
تعداد خواب: 5
عمر بنا: زیر 2 سال
موقعیت: جنگلی
محل: شهرکی
قیمت: 8،300،000،000  تومان

ویلا در شهرک نوشهر با زمین سند ششدانگ در 500 متر با ویلا تریبلکس واقع در آن با حدود 300 متر بنا در سه طبقه يا 4 خواب در قیمت 8 میلیارد و 300 يا محوطه ای سرسبز و زیبا خصوصی به فروش میرسد .
ویلا فروشی در شهرک و نزدیک شهر میتواند خریدی رضایت بخش و مناسب برای شما باشد و به دلیل دسترسی به امکانات شهری میتوان گفت سال به سال به قیمت ویلا افزوده و همینطور هنگام فروش میتوان چنین ویلایی در شهرک و نزدیک شهر با سند ثبتی مالکیت را در زمان کمی به دلیل مشتریان بیشمار چنین ویلاهایی در شمال فروخت .
نوشهر یکی از شهرستان های استان سرسبز مازندارن با شهرک های بزرگ و كوچگ و تاریخچه ی کهن و طولانی است ، شهرستان نوشهر شامل دو بخش کوهستانی و جلگه ای میباشد و از سمت شمال به دریای خزر و از سمت جنوب به رشته کوه های البرز وصل می شود ، به دلیل دارا بودن جنگل _ کوه و دریا و همچنین موقعیت عالی و آب و هوای بینظیر مورد توجه خیلی از افراد برای خرید ویلا در مناطق شمالی ایران شده است .
فروش ویلا در شهرک لوکس نوشهر که میتواند شهرک قدیمی و بزرگ و زیبا و یا شهرک جدید و نوساز و امروزی باشد ، این ویلا در یکی از زیباترین شهرک و روستاهای این شهرستان ساحلی به نام چیلک علیا واقع گردیده و چیلک علیا یا همان چلک گفتاری خودمان روستایی سرسبز و دارای شهرک های بینظیر و متعددی از لحاظ وسعت شهرک است و این روستا دارای خیابان و کوچه بندی مناسب و عریض است كه همين موضوع سبب شده خرید ویلا در چلک به نسبت بقیه ی روستاهای اطراف استقبال بیشتری داشته ، زیرا که این روستا از مرکز نوشهر فاصله ی زیادی ندارد و به راحتی میتوان از امکانات شهري در اين شهرستان بهره برد .
شهرستان نوشهر دارای فرودگاه و بیمارستان و دانشگاه و ... می باشد ، در چلک ویلاهای بسیار شیک و زیبایی ساخته شده است و هر شخصی با هر توان مالی که دارد دوست دارد یک ویلای شیک در این روستای توریستی داشته باشد و نمونه بارز آن از بازیگران معروف گرفته تا یک کارمند ساده توان خريد ويلا را داشته و ویلای شخصی و مستقل و یا ویلای شهرکی دارد و قیمت ملک در روستای چلک متفاوت و بستگی به موقعیت و شرایط پرداخت خریدار دارد ، در این منطقه خرید ویلای شهرکی به دلیل ساخت اغلب شهرک ها رو شیب کوه و داشتن منظره و دید بهتر دریا و جنگل طرفداران بیشتری دارد و جدا از این مسئله ویلاهای شهرکی دارای امکاناتی چون : نگهبانی _ استخر ، زمین ورزشی _ پیست دوچرخه سواری _ آلاچیق و ... می باشد .
ویلاهای شهرکی آرامش را برای خریدارن به ارمغان می آورند و اين به دليل امنيت ویلاهای شهرکی بوده و علاوه بر متراژ کلی زمین دارای مشاع برای استفاده همگان هستند و اغلب این شهرک ها مجهز به دوربین مداربسته بوده و ویلا در شهرک کوچک و بزرگ نوشهر بیشتر در منطقه چلک تا سیاهرود که ساخت و ساز و خرید و فروش رونق بیشتری دارد در نوشهر تا رویان مطرح میگردد .
ویلاهای جنگلی به دلیل فاصله کمی که از دریا دارند عمر بیشتری خواهند داشت و رطوبت کمتر به آنها آسیب میزند ، خرید ویلا و زمین در چلک می تواند سرمایه گذاری خوبی برای آینده ی شما باشد زیرا که مدام در حال پیشرفت است ، همچنين میتوانید یک زمین شهرکی با متراژ دلخواه در چلک بخرید و آن را به یک گروه مجرب و خبره بسپارید تا به همان صورت که دوست دارید ساخته شود و شما بتوانید لحظات خوب و شادی را در کنار عزیزانتان سپری کنید ، این ویلای شهرکی فروشی در نوشهر درست مطابق میل و خواسته ی شما ساخته می شود و شما حتی می توانید بعد از تکمیل ویلا آن را با قیمت مناسب بفروشید .

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.