فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

خرید ویلا در مجتمع خصوصی - کد: 2281 (فروخته شده)

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 220 متر مربع
متراژ بنا: 180 متر مربع
تعداد خواب: 3
عمر بنا: نوساز
موقعیت: جنگلی
محل: شهرکی
قیمت: 310،000،000  تومان

خرید ویلا در مجتمع خصوصی و محصور شده با عنوان شهرک خصوصی و مجتمع ویلایی خصوصی و تهرانی نشین در نوار ساحلی خزر و کناره ساحل و جنگل با تعداد بیشمار ویلاهای فلت و نیم دوبلکس و دوبلکس و تريبلکس با تعداد خواب از دوخواب تا 5خواب در مناطق ویلایی حاشیه و نوار ساحلی دریای خزر در شمال جهت فروش معرفی خواهد شد.

فروش ویلا در مجتمع خصوصی در شمال ، در یکی از زیباترین شهرک خصوصی در حاشیه جنگل از نوشهر تا رویان در منطقه توریستی و جذاب سدخاکي آویدر، با قرارگیری ویلا در مجتمع خصوصی کوچک به نام شهرک خصوصی با فاصله نزدیک تا دریا و جنگل در شمال با قیمت زیرقیمت و به صورت نقد و اقساط با شرایط و مشخصات ذیل به فروش میرسد.

 

مساحت ویلا، امنیت بالای ویلا، متریال استفاده شده در ویلا و در یکی از زیباترین مناطق شمال

فروش ویلای لوکس خوش ساخت دوبلکس و نوساز و در اصطلاح ویلا کلیدنخورده با تلفیق سازه مدرن و کلاسیک در مساحت زمین 220 متر با نقشه و زیربنا به مساحت و اندازه 180 متر در دوطبقه دوبلکس شخصی ساز داخل شهرک خصوصی با نگهبانی و کنترل ورود و خروج و امنیت بالا شهرکی در مجتمع تهراني نشين با جواز ساخت نوساز کلید نخورده  برای فروش ویلا خصوصی درون شهرک کامل و خصوصی تهرانی نشین به خریداران چنین ویلایی با مشخصات و تصاویر و عکس های موجود درون سایت ما معرفی میشود .

در طبقه اول اين ويلا فروشی در شهرک و مجتمع خصوصی با امنیت کامل در شمال ، هنگام ورود سالن پذیرایی با آشپزخانه ای کامل و زیبا طبق تصویر با کف سرامیک طرح سنگ و دیوارهای بیرونی و داخل در قسمتی سنگ آنتیک و سقف کناف با نورپردازی داخلی بسیار عالی و زیبا خصوصا در شب و طراحی داخلی سالن بسیار شیک تزیین شده در آشپزخانه با کابینت هایگلاس و با 1سرویس بهداشتی و حمام جدا و درب ورودی ویلا که از نوع درب ضدسرقت بوده و در مورد پنجره نیز از متریال پنجره دوجداره upvc به همراه نرده پله استیل در زیبایی داخلی ویلا از متریال موجود در این ویلا در شهرک خصوصی در یکی از زیباترین مناطق شمال کشور میباشد .

 

تراس های بزرگ ویلا، نگهبانی و سرایداری، قیمت ویلا


خرید و فروش ویلا در مجموعه خصوصی و در اصطلاح شهرک خصوصی در شمال در مورد این ویلا در طبقه دوم ،3خوابه با 1مستر و سرویس به همراه کمددیواری و 2تراس بزرگ شمال جنوبی با دید و چشم انداز کامل کوه و جنگل و دریا را طبق تصویر مشاهده خواهید نمود ، ویلا در شهرک کوچک با تعداد محدود ویلا با نگهبانی و سرايداري کلی در حفظ و امنیت ویلاهای موجود در این شهرک خصوصی و حیاط سازی مناسب و کلاسیک و کامل را به عینه خواهید دید .

قیمت ویلا در مجتمع و مجموعه ی خصوصی و در مجموع شهرک خصوصی و تهرانی نشین طبق کارشناسی املاک و طبق آیتم ها و متریال استفاده شده ، با قیمت 310میلیون تومان که این مبلغ و شرایط پرداخت آن توافقی بوده و خریدار میتواند با پرداخت نصف مبلغ ویلا به صورت نقد و مابقی مبلغ ویلا به صورت شرایط و اقساطی که این امر نیز توافقی بین خریدار و فروشنده میباشد ، مالک ویلا در یکی از مجتمع های ویلایی و شهرک خصوصی در شمال گردد.

در مورد مسافت و فاصله ویلا فروشی در شهرک تا نزدیکترین زمان به مراکز تفریحی و خرید ميتوان گفت که کمتر از 5دقیقه اختلاف و با دریا چیزی در حدود 300 متر مسافت دارد.

فروش ویلا در مجموعه خصوصی .فروش ویلا در شهرک خصوصی.خرید خصوصی ویلا شهرکی.فروش خصوصی ویلا شمال.شمال .ویلا در شهرک خصوصی.ویلا در مجتمع خصوصی ساحلی.فروش ویلا در شهرک خصوصی ساحلی.خرید و فروش خصوصی ویلا.خرید ویلا در مناطق خصوصی.فروش ویلا ساحلی خصوصی.معاوضه ویلا در شهرک خصوصی را در سایت املاک فعال و معتبر بانیان مسکن و برترین سایت فروش ویلا در شمال با تصاویر کامل جستجو و بررسی نمایید.

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.